Yabancı Dil Kampanyası

GENEL İNGİLİZCE KAMPANYASI

Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’ndan Yaza Özel Kampanya

1 Ayda 1 Seviye kampanyamız yazı İngilizce Eğitimi ile değerlendirmek isteyenler için

Üstelik alacağınız eğitimin yanı sıra faydalanacağınız diğer eğitimlerimiz:

Aradan ne kadar zaman geçerse geçsin, Aksaray Amerikan Kültürde İngilizce Eğitiminizi tamamladıktan sonra 2. bir dil öğrenmek isterseniz %80 indirim hakkına sahipsiniz. Kurumumuzda İspanyolca, Almanca, Rusçanın yanı sıra birçok ikinci dilde eğitim alma imkânına sahipsiniz.

Eğitim sürenizce derslere devamlılık sağladığınız halde ara sınav ve final sınavlarında gerekli notları alamazsanız, ekstra hiç bir ücret ödemeden eğitiminizi en baştan ÜCRETSİZ şekilde alma hakkına sahipsiniz. Bir seviyeyi tam olarak öğrenmeden bir üst seviyeye geçemeyeceğiniz için %100 öğrenme garantisine sahipsiniz.

Aksaray Amerikan Kültür olarak Yabancı Dil dışında öğrencilerimize dönemsel olarak ücretsiz eğitimler vermekteyiz.

Aksaray Amerikan Kültür öğrencileri sadece eğitimleri devam ederken değil, eğitimleri bittikten sonra dahi ömür boyu aktivite sınıflarından ÜCRETSİZ ve SINIRSIZ yararlanma hakkına sahiptirler. Bunun için tek yapmaları gereken web siteden yayınlanan aktivite listesini takip etmeleridir.

Aksaray Amerikan Kültür öğrencileri mezun olduktan sonra dahi kullanabilecekleri online ingilizce eğitiminden ve mykelime.com sitesinden 5 yıl süreyle ücretsiz faydalanabilirler.

Aksaray Amerikan Kültür öğrencileri, kendilerine verilen Avrupa Dil Pasaportu ile birçok kurum ve kuruluşta geçerli olan Avrupa Dil Konseyi tarafından onaylanmış bir sertifikaya sahip olurlar. Bu sertifika ile gerek yurt dışı gerekse yurt içinde birçok kurumda sınavsız çalışabilecekleri gibi vize alımlarında, erasmus programlarında kendilerine kolaylık sağlanma hakkına sahip olacaklardır.

Aksaray Amerikan Kültür öğrencileri, bu kampanya eğitim süresi boyunca eğitim ile alakalı ders kitapları başta olmak üzere birçok eğitim materyalinden ücretsiz şekilde faydalanırlar.

Ön Bilgi Formu

Eğitim detaylarını öğrenmek için hemen bilgi alın.
Ön Bilgi Formu
BİLGİ AL
close-link