3 Seviye İngilizce Eğitimine %30 İndirim

Dil öğrenmenin en önemli aşaması o dile maruz kalarak etkileşim halinde olmaktır. Çünkü insan algıladığını aktarır. Dil de canlılar gibi doğar, büyür ve gelişir. Bundan dolayı yabancı dil öğreniminde;dilin gelişip büyümesi için pratiğin çok önemli bir yeri vardır. Pratiğe dökülmeyen ve günlük hayatta karşılık bulmayan yabancı dil büyüyüp gelişemez.


Aksaray Amerikan Kültür olarak yabancı dil öğrenmenin hayat boyu devam ettiğinin bilinciyle eğitim müfredatımızı görsel, işitsel ve dokunsal algıma ve aktarma üzerine oluşturduk. Alanında uzman eğitmenlerle dil öğrenme sürecinde pratiğin, dili güncel tutmanın önemine inanıp bunu ilke haline getirdik. Bu bağlamda Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulu olarak öğrencilerimize ömür boyu öğrenme ayrıcalığı sunmaktayız. Verdiğimiz ücretsiz, sınırsız aktivite programları ile eğitim süreci ve sonrasında dili aktif bir şekilde kullanma ve pratik imkânı sunuyoruz.

%30 Ekstra İndirim Kazanmak için Formu Doldurun


Dili bir bütün olarak ele alıp 6 seviyede (A1, A2, B1, B2, C1, C2) öğretiyoruz. Her seviyede Avrupa Birliği Ortak Dil normlarına uygun olan reading (okuma), listening (dinleme), writing (yazma), speaking (konuşma) ile dil öğrenimini pekiştiriyoruz. Kur ortası ve bitiminde öğrencilerimiz kendi
seviyelerini test edebiliyorlar. Seviyenize uygun ücretsiz materyaller ile destekleyip alacağınız 3 seviye eğitimde %30 indirim imkânı sunuyoruz.


3 seviye eğitimde %30 indirim imkânından yararlanarak; sürekli güncellenen eğitim materyalleri ile yabancı dilinizi güncel tutabilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Amerikan Kültür Aksaray
Amerikan Kültür Aksaray
Merhabalar, İstanbul Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kurslarındaki eğitimleriniz hakkında bilgi alabilir miyim?