Hemen Yaz
Hemen Ara

Aksaray İngilizce Kursu

Aksaray İngilizce Kursu

Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda genel İngilizce kursuna katılmak isteyen öğrenci adayları öncelikle ücretsiz seviye tespit sınavına alınır.

Öğrencinin bulunduğu seviyeye ve tercihine göre sınıf eğitimi ve birebir ders seçenekleri ile eğitime başlanır. Gerek sınıf eğitimlerinde gerekse birebir derslerde hafta içi ve hafta sonu seçenekleri bulunan Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda öğrenciler, minimum üç maksimum on üç kişilik sınıflarda eğitim görür.

İlk on altı ders saati içerisinde kayıtlarını iptal hakkına sahip olan öğrenciler, eğitimlerinin ortasında olmamak şartıyla kur bitimlerinde bir yıla kadar eğitimlerini dondurabilirler.

Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda öğrenciler, eğitim materyalleri için hiçbir ek ücret ödemezler ve sağlık raporu ya da mücbir sebepler ile katılamadıkları dersler için ücretsiz telafi dersleri alabilirler. Her seviyede ders ve çalışma kitapları öğrencilere ücretsiz olarak verilir ve her seviyede eğitim ortasında vize, eğitim sonunda final olmak üzere iki defa sınava tabi tutulurlar. Başarılı olan öğrenciler bir üst seviyede eğitim almaya devam ederler.

  • Avrupa Dil Pasaportu
  • Ücretsiz 5 Yıl Online İngilizce
  • Ücretsiz MyKelime Üyeliği
  • Ücretsiz Kur Tekrarı
  • Ücretsiz Eğitim Materyalleri
  • 2. Yabancı Dilde %80 İndirim
  • İlk 16 Derste Kayıt İptal Hakkı
  • Ücretsiz Telafi Dersleri
  • 1 Yıla Kadar Eğitim Dondurma Hakkı
  • Yurtdışında Eğitim Hakkı

CEFR Standartlarında Dil Düzeyi Göstergeleri

Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, Avrupa Konseyi tarafından oluşturulmuş ve Avrupa Birliği’ne bağlı tüm ülkelerde kabul gören dil öğretim sistemini takip eder. Alanında uzman, sertifikalı Türk ve yabancı öğretmenler eşliğinde verilen genel İngilizce eğitimi, öğrencileri dile maruz bırakarak kalıcı hâle getirilir.

Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı’na (CERF) göre seviyelendirilmiş eğitim programı ile öğrenciler eğitimlerinin sonunda dört temel dil yetkinliğine (dinleme, konuşma, okuma, yazma) sahip olurlar. 

A1 < A2 < B1 < B2 < C1 < C2 şeklinde toplam 6 seviyeyi ifade eder.

Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu

Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda genel İngilizce kursuna katılmak isteyen öğrenci adayları öncelikle ücretsiz seviye tespit sınavına alınır. Öğrencinin bulunduğu seviyeye ve tercihine göre sınıf eğitimi ve birebir ders seçenekleri ile eğitime başlanır.

Gerek sınıf eğitimlerinde gerekse birebir derslerde hafta içi ve hafta sonu seçenekleri bulunan Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda öğrenciler, minimum üç maksimum on üç kişilik sınıflarda eğitim görür.  İlk on altı ders saati içerisinde kayıtlarını iptal hakkına sahip olan öğrenciler, eğitimlerinin ortasında olmamak şartıyla kur bitimlerinde bir yıla kadar eğitimlerini dondurabilirler.

Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda öğrenciler, eğitim materyalleri için hiçbir ek ücret ödemezler ve sağlık raporu ya da mücbir sebepler ile katılamadıkları dersler için ücretsiz telafi dersleri alabilirler. 

Her seviyede ders ve çalışma kitapları öğrencilere ücretsiz olarak verilir ve her seviyede eğitim ortasında vize, eğitim sonunda final olmak üzere iki defa sınava tabi tutulurlar. Başarılı olan öğrenciler bir üst seviyede eğitim almaya devam ederler. 

Deneme Dersleri:

Hepimizin aklında aynı soru, “acaba akıcı İngilizce konuşabilir miyim?” var. Bu konuyu hiç dert etmenize gerek yok, ücretsiz deneme derslerimize buradaki linke tıklayarak kaydolabilirsiniz. Ön Kayıt İçin Tıklayın.

Ayrıca eğitimlerimize kayıt olsanız bile ilk 16 ders boyunca size deneme imkanı sunarak, eğitim metodolojimizi denemenize olanak tanıyoruz.

Eğitim programımızın size uygun olduğuna emin olabilirsiniz. İster ücretsiz demo derslerimize katılın, isterseniz kayıt olup ilk 16 ders boyunca sizlere sunduğumuz bu olanağın keyfini çıkartarak aklınızdaki sorunun cevabını arayın.

Burası Aksaray Amerikan Kültür, buradan İngilizce Öğrenmeden ayrılamayacaksınız.

Ücretsiz Hatırlatma Eğitimleri:

Gelelim en önemli konulardan birine, İngilizce öğretmek bizim için çocuk oyuncağı, sizlerde bu eğitimden faydalandıktan sonra hayatınıza akıcı bir şekilde İngilizce konuşarak devam edeceksiniz ama olurda eğitimlerimiz sonrasında ingilizce ile hiç haşır neşir olamazsanız, kitap okuyamaz, arada konuşmazsanız aldığınız eğitimde bir gerileme olabilir.

Yıllarca içinden çıkılamayan bu konuya yine harika bir çözüm ürettik. 7 yıl boyunca devam edecek olan hatırlatma eğitimleri. Nedir bu eğitim; İngilizce kursunuzu  tamamladıktan sonra, 7 yıl boyunca yılda bir kez ve bir ay sürecek olan ücretsiz hatırlatma eğitimlerine katılma fırsatı sunuyoruz.

Yoğunlukların ve anlık sıkışmaların önüne geçebilmek için 1 ay önceden yerinizi rezerve ettirip katılacağınız bu eğitim sayesinde dil becerilerinizi taze tutarak pratik yapma imkanı bulabilirsiniz.

Her şeyde olduğu gibi bu konuda da yine bir ilke imza atmanın haklı gururunu gelin birlikte yaşayalım.

Online Eğitim Destek Seti ve Yapay Zeka Destekli Kelime Öğrenme Programı:

Teknolojiyi eğitim sürecine entegre ederek, öğrenme sürecinizi destekliyoruz. Online eğitim setimiz ve yapay zeka destekli kelime öğrenme programıyla dil öğrenmeyi daha etkili ve keyifli hale getiriyoruz.

Neden mi; çünkü akıllı telefonlarımız bu kadar hayatımızın bir parçası olmuşken onunla geçirdiğiniz vaktin bir kısmında bizler de o ekranlarda olmak istedik. Unutmayın bir yabancı dili konuşmanın temel şartı o dile ait en az 800 ila 1200 kelime biliyor olmanız gerektiğidir. En zor olan kısımlardan biri de bu kelimeleri öğrenme adımı. İşte tam da ihtiyacını duyduğunuz anda yine biz oradayız.

Yapay zeka destekli kelime öğrenme programımız ile yarım saat içerisinde 40 kelimeyi hızlı bir şekilde öğreneceksiniz. İnanmadınız sanki, evet bizler de ilk duyduğumuzda kulaklarımıza inanamamıştık, bu yüzden kursumuza uğrayarak demo setimize 15 dakika ayırmanızı tavsiye ederiz.

Evet yanlış duymadınız önce deneyin sonra kendiniz karar verin.

Dil Düzeyi Göstergeleri

En iyi İngilizce öğrenme metodlarından biri olan Avrupa Dil Portfolyosuna göre 6 adet seviye bulunmaktadır.

A1 < A2 < B1 < B2 < C1 < C2 şeklinde toplam 6 seviyeyi ifade eder.

Aşağıda bu seviye tanımlarını bulabilirsiniz:

A1 Seviye İngilice: Söylenilenlerin daha yavaş şekilde tekrarlanması ve söyleyeceklerimi oluştururken yardımcı olunması koşuluyla, basit bir şekilde iletişim kurabilirim. Acil ihtiyaçlara ya da bildiğim konularla ilgili alanlarda basit sorular sorabilir ve sorulan soruları cevaplayabilirim.        

A2 Seviye İngilizce : Bildiğim konular ve faaliyetler hakkında basit ve doğrudan bilgi alışverişini gerektiren basit ve anlaşılmış konularda iletişim kurabilirim. Konuşmayı kendi başıma sürdürebilecek kadar uzun olmasa da kısa sohbetlere katılabilirim.

B1 Seviye İngilizce: Öğrendiğim dilin konuşulduğu ülkede seyahat ederken karşılaşabileceğim birçok durumla başa çıkabilirim. Bildiğim ilgi alanıma giren ya da günlük hayatla ilgili (Örneğin; aile, hobiler, iş, seyahat ve güncel olaylar) konularda hazırlıksız olarak konuşabilirim.

B2 Seviye İngilizce: Öğrendiğim dili ana dili olarak konuşan kişilerle anlaşacak derecede akıcı ve doğal şekilde iletişim kurabilirim. Tartışmalarda bildiğim konularda görüşlerimi açıklayıp savunarak etkin olarak yer alabilirim.

C1 Seviye İngilizce: Kullanacağım ifadeler için fazla zaman harcamadan kendimi akıcı ve doğal şekilde ifade edebilirim. Dili sosyal ve mesleki amaçlar için rahat ve etkili şekilde kullanabilirim. Görüş ve fikirlerimi açık bir dille anlatabilir ve diğer konuşmacıların sözleriyle ilişkilendirebilirim.

C2 Seviye İngilizce: Hiç zorlanmadan her türlü tartışma ve konuşmaya katılabilir, deyimler ve konuşma diline ait ifadeleri anlayabilirim. Kendimi akıcı şekilde ifade edebilir, anlamdaki ince ayrıntıları kesin doğru olarak belirtebilirim. Bir problemle karşılaşır isem, sorunu diğer kişiler farkına varmadan geriye dönüp, ifadelerimi yeniden kurarak çözebilirim.