Çocuklar İçin İngilizce Eğitimi

İngilizce tüm dünyada en çok geçerliliğe sahip olan dillerin başında geliyor. Ve bu geçerlilik artık büyük bir gereklilik olarak karşımıza çıkıyor. Her birey kendi İngilizce eğitimleri ile birlikte çocuklarının İngilizce dil eğitimlerini de erken yaşlarda planlamaya ve uygulamaya başlıyor.

Yabancı dil öğrenmek konusunda çocukların yetişkinlerden çok daha başarılı olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış bir durumdur. Bir çocuk için kendi ana dilini edinemeye başladığı anlar ikinci bir dil öğrenmeye başlaması da en ideal zamanlar olarak biliniyor. Yetişkinler için aynı anda üç ya da dört yabancı dil öğrenmek her ne kadar zorlu bir süreç olsa da, bu durum çocuklar için olağandışı olarak sayılmıyor. Aksine çocuklar yetişkinlere göre üç ya da dört farklı yabancı dili aynı anda kolaylıkla öğrenebiliyor.

%30 Ekstra İndirim Kazanmak için Formu Doldurun

  Çocuklar Neden İngilizce Öğrenmeli?

  İnsan beyni altı yaşına kadar gelişiminin büyük bir kısmını tamamlamaktadır. Artık bu bilimsel olarak ta kanıtlanmış ve kabul edilmiş bir durumdur. Böylece çocuk beyni hayatının ilk altı yılında tüm bilgileri almalı ve hafızasına depolamalıdır. Bu dönemde almış olduğu bilgiler her zaman kalıcı olmaktadır.

  İşte bu süreçte çocuklar için verilecek en önemli eğitimlerden birisi de İngilizce dil eğitimi olmalıdır. Çocukluk dönemlerinde İngilizce eğitimi alan çocukların sahip olduğu bu bilgi ömür boyu unutulmayacak olan bilgilerdendir. Aynı zamanda İngilizce dil eğitimine ne kadar erken başlanırsa sahip olunan gramer ve dil hakimiyeti çok daha ileri boyutlarda olmaktadır.

  İngilizce dilinin dünyada ve artık ülkemizdeki geçerliliğini göz önüne aldığınızda çocukluk dönemlerinde verilen İngilizce eğitimleri çocuklarınızın başarılı, iletişimi kuvvetli ve kendine güvenen bireyler olmasını sağlayacaktır.

  İlköğretim Döneminde İngilizce

  İngilizce dil eğitimi ülkemizde artık ilköğretim dönemlerinde de verilmeye başlanmıştır. Özel okullar ve devlet okulları eğitim hayatının ilk yıllarında çocuklara okuma ve yazma ile birlikte İngilizce dil eğitimi de vermektedir. Okullarda alınan bu eğitimlerin yeterli olması çocuklarınızın İngilizceye karşı olan yaklaşımlarını belirleyecektir. Bu dönemlerde İngilizce eğitimlerini sevmeleri onların çok daha başarılı olmasını sağlayacaktır. Bu nedenle ebeveynler olarak okullarda alınan İngilizce dil eğitimlerini ve bunların çocuklarınıza olan etkilerini yakından takip etmelisiniz. Çocuklarınızın İngilizce ‘den bu yaşlarda soğuması demek onların bir daha bu dile karşı bir sempati duymalarını engelleyecektir. Ve artık ömür boyu İngilizce onlar için hep zorlu bir süreç olarak kalacaktır.

  Bu tür durumlar yaşamamak ve çocuklarınıza en verimli şekilde dil eğitimleri aldırabilmek için özel kurumlardan destek alabilirsiniz.

  Aksaray Amerikan Kültür İle Çocuklara İngilizce Eğitimi

  Aksaray Amerikan Kültür dil kurumu olarak ülkenin en köklü dil merkezlerinden birisiyiz. 100 yılı aşan hizmet süremiz ve ülkenin her köşesinde yer alan şubelerimiz ile her zaman en kaliteli dil eğitimlerini sunuyoruz.

  Çocuklarınız için hangi yaş aralığında olursa olsun İngilizce dil eğitimi konusunda Aksaray’da yer alan şubemiz ile iletişime geçebilirsiniz. Okul çağında olan çocuklarınız içini yine yaş grubuna göre kurslara kayıt yaptırabilirsiniz. Okul çağından daha küçük olan çocuklarınız içinse özel ders niteliğinde İngilizce dil eğitimleri için bizlere ulaşabilirsiniz. 

  Ön Bilgi Formu

  Form is deprecated, please cotact the webmaster to upgrade this form.

  ETİKETLER:
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Amerikan Kültür Aksaray
  Amerikan Kültür Aksaray
  Merhabalar, İstanbul Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kurslarındaki eğitimleriniz hakkında bilgi alabilir miyim?

  Ücretsiz Eğitimler ve İndirim İçin Formu Doldurunuz.