Genel İngilizce Eğitimleri

Sitemizde bulunan genel İngilizce eğitimleri ile hem seviyenizi öğrenebilir hem de seviyenize göre dil eğitimi alabilirsiniz. Hali hazırda ne derece dil bildiğinizi biliyorsanız da bu size avantaj sağlayacak ve gerekli eğitimi çok bir miktar ödemeden alabileceksiniz.

Neden İngilizce Dili Tercih Edilmeli?

Günümüzde özellikle en çok konuşulan diller arasında ilk sırada İngilizce geliyor. Bu da İngilizce’yi oldukça önemli bir yere koyuyor elbette.

%30 Ekstra İndirim Kazanmak için Formu Doldurun

  Genel sebepleri arasında;

  • Kolay iletişim kurabilme becerisi kazanma
  • Herkesle anlaşabiliyor olma
  • Artık İngilizce bilmeyen az sayıda kişinin kalması
  • Diğer dillerin bilinmesine gerek duyulmadan sadece İngilizce ile iletişim kurabilecek hale gelinmesi
  • Çok eğlenceli bir dil olması
  • Kültürünün oldukça farklı olması
  • İstenilen bütün bilgilere Dünya dili olması dolayısı ile arşiv sayesinde ulaşılabilmesi
  • Merakınızı giderebilmesi
  • İngilizce konuşulabilen yerlere seyahat kolaylığı
  • Yurtdışında yaşamaya başlayabilme ihtimaliniz gibi belki de birçok sebepten dolayı dil olarak İngilizce tercih edilebilir.

  Elbette dünya üzerinde konuşulan pek çok dil mevcut bunların faydasını konuşabilmek de gerekmiyor ancak İngilizce size her türlü imkanı sağlıyor. Özellikle her yaştan insanın temel bilgileri edinebilecek kadar kolay olması da onun öğrenilmesi gereken bir dil olduğunu kanıtlıyor denebilir.

  Genel İngilizce Eğitimleri
  Genel İngilizce Eğitimleri

  Genel İngilizce Eğitimlerinde Ne Gibi Fırsatlar Mevcut?

  Dil öğrenme günlerimiz Pazartesi – Çarşamba, Salı – Perşembe ve hafta sonu olmak üzere ayrılmış durumda. Bu dil eğitim günlerini 11 hafta süreler ile alabiliyorsunuz. Seviye belirleme olanaklarımızdan da faydalanıp dili ne ölçüde geliştirebileceğiniz, ne kadar bildiğiniz ölçülerek zaman içerisinde o dili gayet iyi konuşabilecek seviyeye gelebiliyorsunuz. Buradaki yüksek fırsatlarımızı değerlendirip dil konusunda bize güvenebilirseniz oldukça değerli olan vaktinizi boş yere harcamayacak ve kendinize bu alanda fazla özgüven kazandırabileceksiniz. Eğitiminiz temelde olsa dahi sizi iyi bir eğitime hazırlayarak rahatlıkla konuşabiliyor duruma getirdikten sonra kursu bitiriyoruz. Arayıp bilgi alabilir, ön bilgi formunu doldurabilir, seviyelerinizi sitemizden de açıklamış olduğumuz gibi bulabilirsiniz. Eğer dil konusunda kendinize güveniyorsanız da mutlaka bu fırsatlardan yararlanmalısınız. Size destek olabilecek, sizi bu alanda yönlendirebilecek eğitimcilerimiz sayesinde kendinizi hayatınızın devamı için daha hazır hissedebilirsiniz.

  İngilizce Öğrenmek İçin Ne Yapılmalı?

  İngilizce steyen herkesin öğrenebileceği bir dil. Kendinizi bu alanda özgüvensiz hissetmeniz hep böyle hissedeceksiniz anlamına gelmiyor. Dil öğrenenlerin başında mutlaka rahatsız olduğu konulardan biri elbette ki konuşamamaktır. Anlıyorum ama konuşamıyorum lafını oldukça sık duyarız. Bunu aşabilmenin bazı yolları var. Mesela öğrendiğiniz dilin konuşulduğu bölgeye seyahat etmek. Ancak bunu hepimizin yapamayacağı aşikar.

  Diğer bir yöntem internet üzerinden o dili konuşan insanlarla sohbet ederek pratik yapabilmek. Eğer ki İngilizcenizin bu kadar iyi olmadığını, daha temelde olduğunu düşünüyorsanız level 1, 2, 3 olan okuma kitaplarını almanızı tavsiye ederim. Özellikle Oxford ve Penguin yayınları oldukça iyi yazılmış. Başka bir yöntem olarak altyazılı olan dizi, film ve belgeselleri seyredebilir (bunu diğer diller için de yapabilirsiniz tabi ki) kendinizi bu alanda geliştirebilirsiniz.

  En Çok Konuşulan Diller Hangileri?

  Dünya üzerinde konuşulan dilleri saymak elbette ki mümkün değil. Ancak en çok konuşulanları sayabilmek mümkün. Peki, bu diller hangileri?

  • İspanyolca
  • Fransızca
  • İtalyanca
  • Almanca
  • Rusça
  • Japonca gibi diller dünya üzerinde oldukça fazla kullanılması ile biliniyor.

  Bu dillerin konuşulduğu ülkelere seyahat de bu nedenle diğer ülkelere göre daha fazla. İş hayatında oldukça işe yarayacak olan bu bilgileri tavsiye amaçlı okuyucuya sunuyoruz. Tercih elbette sizin. Ancak İngilizce artık kesin gözüyle bakılan dillerden biri.

  Ön Bilgi Formu

  Form is deprecated, please cotact the webmaster to upgrade this form.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Amerikan Kültür Aksaray
  Amerikan Kültür Aksaray
  Merhabalar, İstanbul Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kurslarındaki eğitimleriniz hakkında bilgi alabilir miyim?

  Ücretsiz Eğitimler ve İndirim İçin Formu Doldurunuz.