Her seviyeye uygun sınıflar ile hedefinize Aksaray Amerikan Kültür ile ulaşın

İngilizce, ikinci yabancı dil olarak dünyada en çok konuşulan dildir. Dünyanın hemen her ülkesinde her yıl binlerce insan İngilizce öğrenmek için eğitim almaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta alınan eğitimin belli bir sistemde ve profesyonel eğitmenlerce verilmesidir. Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, Türkiye’de 150’den fazla şubeye sahip kurumsal bir yapının şubesi olarak ve on altı yıllık tecrübesiyle kaliteden ödün vermeden dil öğreniminde profesyonel rehberlik sunmakta, %100 başarı garantisi ile hizmet vermektedir.

Videoyu oynat

CEFR Standartlarında Dil Düzeyi Göstergeleri

Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, Avrupa Konseyi tarafından oluşturulmuş ve Avrupa Birliği’ne bağlı tüm ülkelerde kabul gören dil öğretim sistemini takip eder. Alanında uzman, sertifikalı Türk ve yabancı öğretmenler eşliğinde verilen genel İngilizce eğitimi, öğrencileri dile maruz bırakarak kalıcı hâle getirilir. Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı’na (CERF) göre seviyelendirilmiş eğitim programı ile öğrenciler eğitimlerinin sonunda dört temel dil yetkinliğine (dinleme, konuşma, okuma, yazma) sahip olurlar. 

A1 < A2 < B1 < B2 < C1 < C2 şeklinde toplam 6 seviyeyi ifade eder.

amerikan kultur ingilizce seviyeleri

Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu

Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda genel İngilizce kursuna katılmak isteyen öğrenci adayları öncelikle ücretsiz seviye tespit sınavına alınır. Öğrencinin bulunduğu seviyeye ve tercihine göre sınıf eğitimi ve birebir ders seçenekleri ile eğitime başlanır. Gerek sınıf eğitimlerinde gerekse birebir derslerde hafta içi ve hafta sonu seçenekleri bulunan Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda öğrenciler, minimum üç maksimum on üç kişilik sınıflarda eğitim görür.  İlk on altı ders saati içerisinde kayıtlarını iptal hakkına sahip olan öğrenciler, eğitimlerinin ortasında olmamak şartıyla kur bitimlerinde bir yıla kadar eğitimlerini dondurabilirler.

Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda öğrenciler, eğitim materyalleri için hiçbir ek ücret ödemezler ve sağlık raporu ya da mücbir sebepler ile katılamadıkları dersler için ücretsiz telafi dersleri alabilirler. 

Her seviyede ders ve çalışma kitapları öğrencilere ücretsiz olarak verilir ve her seviyede eğitim ortasında vize, eğitim sonunda final olmak üzere iki defa sınava tabi tutulurlar. Başarılı olan öğrenciler bir üst seviyede eğitim almaya devam ederler. 

Haftanın 6 Günü Yapılan Eğitim Aktivitelerimiz

Ömür Boyu Ücretsiz Aktivite Sınıfları

%100 öğrenme garantisi veren Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, %90 devam zorunluluğunu yerine getiren, verilen tüm ödevlerini eksiksiz yapan ancak buna rağmen final sınavında başarılı olamamış öğrencilere bir defaya mahsus ücretsiz kur tekrarı hakkı vermektedir. Kur derslerinin yanı sıra dinleme, konuşma, okuma, yazma ve kelime öğrenimi konusunda çok çeşitli aktivite dersleri de bulunan Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda öğrenciler, kendilerine uygun seviyelerdeki aktivitelere diledikleri gün ve saatlerde katılma hakkına sahiptirler. 

Hafta içi Eğitim Programı ve Saatleri

Hemen Seviyeni Belirle

CEFR Standartlarında İngilizce Seviye Belirleme Sınavı

Pazartesi - Çarşamba

16:45 - 18:55 / 6 Ders

Pazartesi - Çarşamba
19:00- 22:00 / 8 Ders
Salı - Perşembe

16:45 - 18:55 / 6 Ders

Salı - Perşembe
19:00- 22:00 / 8 Ders

*Hızlandırılmış Yaz Kursu – Pazartesi – Salı – Çarşamba – Perşembe / 20 Ders

Hafta Sonu Eğitim Programı ve Saatleri

Hafta Sonu Eğitim Programı ve Saatleri

Cumartesi - Pazar

10:00 - 13:00 / 8 Ders

Cumartesi Pazar
13:30 - 16:20 / 8 Ders
Cumartesi Pazar
17:00 - 20:00 / 8 Ders

Seviyenize Uygun Dil Öğrenimi

Genel İngilizce eğitiminin sonunda tüm Avrupa’da geçerli olan Avrupa Dil Portfolyosu ile İngilizce bilgilerini kanıtlayabilen öğrenciler, aynı zamanda beş yıl boyunca kullanabilecekleri ve dil kullanımında pratik yapabilecekleri online İngilizce programına ve dokuz ay boyunca faydalanabilecekleri MyKelime üyeliğine sahip olurlar. Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, İkinci bir yabancı dil öğrenmek isteyen öğrencilerine %80 indirim uygular.

Ücretsiz Eğitim ve İndirimlerden Hemen Faydalan

İngilizce Dil Seviyeleri

A1 Elementary (Başlangıç) Seviyesi

Pre-Intermediate (Ön Orta) Seviyesi

Intermediate (Orta) Seviye

Upper-Intermediate

Advanced (Üst) Seviyesi

Genel İngilizce

Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, Avrupa Konseyi tarafından oluşturulmuş ve Avrupa Birliği’ne bağlı tüm ülkelerde kabul gören dil öğretim sistemini takip eder.

IELTS Kursu

 IELTS sınav tecrübesine sahip, deneyimli yabancı eğitmenler tarafından verilen eğitimlerinde %100 başarı garantisi sunmaktadır. Dört bölümden oluşan sınavın hem akademik hem de genel modülleri için eğitim veren Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, birebir eğitim ile öğrencilerinin hedefledikleri puanı almaları için güvenilir rehberlik ve profesyonel hizmet anlayışı taşımaktadır.

TOEFL Kursu

Sınav adaylarının geliştirilmeye ihtiyaç duyan dil becerileri üzerine yoğunlaşırken sınava özel taktik ve ipuçlarını öğreterek öğrencilerin sınav sürelerini doğru ve efektif kullanmalarına destek olur. Verilen ödevler ve deneme sınavları ile bilgiler pekiştirilirken adayların sınav heyecanlarını atmaları sağlanır.

Dil Eğitimi Alma Şartları Nelerdir?
Genel İngilizce

Dil Eğitimi Alma Şartları Nelerdir?

İnsanların yabancı dil öğrenme istekleri farklı durumların da ortaya çıkmasına neden olur. Dil eğitimi almak isteyenler, dil eğitimi alma şartları nelerdir? Konusunu da yakından incelemelidir.

Devamı
İngilizce Kursu Nasıl Seçilir?
Genel İngilizce

İngilizce Kursu Nasıl Seçilir?

İngilizce, neredeyse tüm ülkelerde kullanılan ortak bir dildir. Bu dilin bu kadar yaygın olması da insanları İngilizce öğrenmeye iter. Fakat insanlar bunun için hangi yöntemin

Devamı
Dil Dersleri Haftada Kaç Saatten Oluşur?
Genel İngilizce

Dil Dersleri Haftada Kaç Saatten Oluşur?

Yabancı dil eğitimi tüm dünya genelinde oldukça önem verilen ve tercih edilen eğitimler arasında yer alıyor. Yabancı dil bilgisini arttırmak için oluşturulan dil eğitimlerinden yararlanan

Devamı
İngilizce Sertifikası Kaç Ayda Alınır?
Genel İngilizce

İngilizce Sertifikası Kaç Ayda Alınır?

Dil eğitimi açısından kursların önemli bir yeri vardır. Özellikle günümüz dünyasında gelişen teknolojiler ile birlikte küreselleşen ciddi derece de artış göstermektedir. Bu açıdan da dil

Devamı
Lise Mezunları Dil Kursuna Gidebilir Mi?
Genel İngilizce

Lise Mezunları Dil Kursuna Gidebilir Mi?

Her kişi profesyonel bir şekilde dil eğitimi görmeden kendi çabaları doğrultusu ile belli bir konuma kadar dil öğrenimini sağlayabilir. Fakat her dilin kendisine özel öğrenme

Devamı