İngilizce Kurs Önerisi

İngilizce Kurs Önerisi

İngilizce Dil Kursu Önerisi

Bir yerin,  bir maddenin bir hizmetin iyi ya da kötü olduğunu doğrudan iletebilecek tek yer o hizmeti o yeri ve maddeyi görmüş deneyimlemiş olanlardır.  Edinilmesi gereken bilgi ve tecrübeyi edinmiş insanlar aracılığı ile doğru bilgiye ulaşama çok daha kolay ve çok daha objektif olacaktır.

Tecrübe edilmeden varılan yargılar da ne yazık ki ön yargıdan bir adım öteye geçememekte,  ön yargıların tümü de elde edebileceğiniz güzelliklerin önüne geçmektedir.  En iyi İngilizce dil kursu arayışlarınızda da bu problemle karşı karşıya kalabilirsiniz. En iyi dil kursu hangisidir sorusuna herkesten farklı bir cevap duyabilirsiniz ve bu durum kafanızı karıştırabilir.

İşte tam burada sizleri Aksaray Amerikan Kültür’e davet ediyoruz.  Gelin gözlem yapın,  deneyimlerinizi edinin, öğretmenlerimizle ve kadromuzla tanışın,  sizin için en iyi İngilizce kursuna siz karar verin.

İngilizce Kursu Öneri

Dil öğrenimi, ne çok basittir ne de düşünüldüğü gibi inanılmaz zor bir öğretidir.  Herkes anadilinin dışında bir veya birden fazla dili öğrenebilir, yazıp konuşabilir. Dil kursları öğrenim sürecinin daha hızlı gerçekleşmesini sağlarken süreçte takıldığınız nokta olduğunda sizlere destek sunmak için vardır.  İngilizce kursu önerisi arayışında iseniz,  gözlem yapma eylemlerine de kendinizi hazırlamalısınız. Sizin için en ideal en iyi İngilizce kursu önerisini yine siz kendinizi verebilirsiniz.

İngilizce Kursu Öneri 2020

Eğitim ve hayatın değiştiği,  kontrol dışında müdahaleye maruz kaldığı 2020 senesinde İngilizce kurs önerisi ve tercih edilecek İngilizce kursu önem arz etmektedir.  Pandeminin hayatı durdurduğu 4 aylık süreçten sonra hepimiz yaşamın kıymetini biraz daha anlamış ve kendimize daha fazla yatırım yapmamı gerektiğini kavramış olarak sürecin ağır kısmını tamamladık. Dil öğrenmek dünyayı gezmek, farklı kültürlere şahitlik etmek, okumak ve bilmek birçok insan için öncelik listesinde yerini aldı. Pandemi sürecinde gördük ki,  yalnız kaldığımızda kendi kendimize yetecek bilgiyi çoğumuz tüketmişiz ve heybemiz boşalmış. Heybenin yeniden kültürle,  dille bilgiyle doldurulması zamanı da gelmiş.

Heybenizi doldururken sağlık önlemlerini de elden bırakamamak,  tedbirsiz davranmamak gerekiyor. 2020 İngilizce kurs önerisi alırken dikkat etmeniz gereken hususlar da şu şekilde ortaya çıkıyor:

 • Sınıf metrekareleri sosyal mesafe kuralına uygun mu?
 • Kurum içerisinde tedbirler alınıyor ve dezenfekte işlemleri gerçekleştiriliyor mu?
 • Öğretmenler,  sürekli seyahat halinde mi? ( Pandemi dolayısıyla risk teşkil etmektedir)

Soruların cevabını sizlere net bir şekilde verebilen bir kurum ile 2020 ‘de dil öğrenimi için anlaşmak mantıklı olacaktır.

Aksaray Amerikan Kültür ‘de ise eğitim sizlere 6 kişilik kontenjanla sınırlı büyük sınıflarda verilir.

Öğretmenler ve eğitmenler kadrolu eğitmenlerdir. İstediğiniz zaman ulaşabilir ve sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Kurum içerisinde her gün dezenfektasyon işlemi gerçekleştirilmektedir. Maske ile günlük yaşama devam edilmekte ve kurum içerisine sosyal mesafeye uyacak kadar kişi alınmaktadır.

En iyi İngilizce kursu, en iyi dil kursu en iyi dil kursu önerisi arayışlarınızda kıstasınız kendi sağlığınız eğitiminiz ve kalite standardı olduğunda mutlaka Aksaray Amerikan Kültür’de bir araya geleceğiz.

Hedeflerinizi sağlam tutarsanız yola çıktığınızda sarsılmadan ilerlersiniz. Deneyimi, özverisi ve tecrübesi ile Amerikan Kültür bu süreçte daima yanınızda!

Ziyaretçi Yorumları (2)
 1. Fatma Kızıltaş dedi ki:

  Kursa başlamadan önce çok fazla ön yargılarım vardı , insanlar hep yurtdışına çıkmadan İngilizce öğrenemessin diyordu bende bu yargı ile başladım eğitimime , ili başlarda biraz zorlandım ancak sonra baktım ki yavaş yavaş konuşabiliyorum bu durum bana özgüven aşıladı ve şuan eğitmimin 5.ayında olmama rağmen kendimi çok rahat ifade edebiliyor iş yerinde daha aktif ingilizce kullanıyorum. Bu katkısından dolayı hocalarıma çok teşekkür ediyorum

  1. Aksaray dedi ki:

   Özveriniz için biz teşekkür ederiz, her zaman yanınızda olmaktan memnuniyet duyarız.

Whatsapp
Amerikan Kültür Aksaray
Amerikan Kültür Aksaray
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?