İspanyolca Kursu

Yeni diller öğrenmek gerek işimizden dolayı gerek yeni bir dil öğrenmekten duyduğumuz keyif dolayısıyla günümüz insanının en çok talep ettiği eğitimlerden birisidir. Amerikan Kültür, Avrupa Dil Portfolyosu’na uygun olarak verdiği eğitimle diğer dil eğitim kurumlarının bir basamak ilerisindedir.

Kurumumuz günümüzde en çok tercih edilen İspanyolca dil eğitimi de vermektedir. Türkiye Çapında 153 şubesi bulunan Amerikan Kültür’ün İstanbul’un farklı semtlerinde de şubeleri bulunmaktadır. Amerikan Kültür İspanyolca kursu İstanbul – Aksaray şubemizde de profesyonel eğitimcilerimiz ile verilmektedir.

%30 Ekstra İndirim Kazanmak için Formu Doldurun

  Verdiği dil eğitimi ile kalite standartlarının üzerinde olan kurumumuz, profesyonel İspanyolca kursu ile öğrencilerine uygulamalı dil eğitimi vermektedir. Amerikan kültür öğrencilerine aşağıdaki imkanları sunmaktadır:

  • Avrupa Dil Portfolyosu’na uygun standartta dil eğitimi,
  • Düşük sınıf mevcudu ile kaliteli eğitim,
  • Kurumumuz bünyesinde uygulanan her seviyeye uygun aktiviteler ve kulüpler,
  • Eğitim süresince kullanılacak materyallerin öğrencilere ücretsiz temini,
  • Kurumumuzun öğrencisi olan kişilere ikinci dil kursu için uygulanan % 80’lik indirim,
  • Kur atlama sınavlarında başarılı olamayan ancak eğitim süresi boyunca düzenli devam yapmış öğrencilere ücretsiz olarak verilen tekrar eğitimler ile sağlanan % 100 garantili eğitim,
  • Grup derslerine dahil olamayan öğrenciler için uygulanan, 4 saat sınırı olan, öğretmen ile birebir olarak yapılan telafi dersleri,
  • Mücbir sebepler dolayısıyla eğitimin kesilmesini önlemek için oluşturulan online eğitimler.

  Online İspanyolca Kursu

  Mücbir sebeplerin ortaya çıkardığı durumlarda eğitimin yarıda kesilmemesi için uygulanan online eğitimler, öğrencilerin aktif öğrenme süreçlerini desteklemektedir. Özellikle Covid-19 virüsü ile mücadele ederek evlerimizden çıkamadığımız şu günlerde İspanyolca kursu online bir şekilde alarak evinizden dil eğitiminizi devam ettirebilirsiniz.

  Online İspanyolca Kursu ve uygulamalı dil eğitimi ile Amerikan Kültür, öğrencileri için daima en iyi koşulları oluşturacak eğitim planları geliştirmektedir. Bunun yanı sıra online dil eğitimi, öğrencilerin uygulamalı dil gelişimlerini de desteklemektedir. Kurumumuz tarafından ücretsiz olarak öğrencilerimize sağlanan online materyaller sayesinde verdiğimiz dil eğitimi 7 / 24 kullanılabilen uygulamalar ile verimli hale getirilmiştir.

  Amerikan Kültür İle Kaliteli Dil Eğitimi

  Amerikan Kültür, birçok dil eğitimi vermektedir. Bunların başında İngilizce, İspanyolca, Almanca, Rusça, Fransızca vb. gelmektedir. Kurumumuza yaptığınız kayıtın ardından belirlenen seviyeye göre planlı bir çalışma gerçekleştirilir. Zorluk seviyesi kademe kademe arttırılan dil eğitimi belli bir seviyeye geldiğinde dersler haricinde konuşma kulüpleri ile uygulamalı dil eğitimi verilmektedir. Siz de Amerikan Kültür ile yeni diller keşfederek kendi geleceğinize yön verebilirsiniz.

  Ön Bilgi Formu

  Form is deprecated, please cotact the webmaster to upgrade this form.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Amerikan Kültür Aksaray
  Amerikan Kültür Aksaray
  Merhabalar, İstanbul Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kurslarındaki eğitimleriniz hakkında bilgi alabilir miyim?

  Ücretsiz Eğitimler ve İndirim İçin Formu Doldurunuz.