Amerikan Kültür Özel Ders İmkânı

Aksaray Amerikan Kültür Dil Kursu tarafından her müşterisine sunulmakta olan özel ders imkanı, kişilerin kendilerine ait bir çalışma düzeni içerisinde yer alabilmelerine yardımcı olmaktadır. Öyle ki kursiyerlerin her birinin hedef dili öğrenebilmeleri için İngilizce üzerine ayırmaları gerekmekte olan zaman farklıdır. Hal böyle olunca Aksaray Amerikan Kültür Dil Kursu tarafından geliştirilen etüt sistemi ile farklı hazır bulunmaya sahip öğrencilerin aynı anda İngilizce öğrenebilmeleri de mümkün kılınmaktadır. Sizde en kaliteli özel ders imkanlarına uygun fiyatlandırma tarifeleri ile erişim sağlamak istiyorsanız Aksaray Amerikan Kültür Dil Kursu firmasının resmi adresini 7/24 ziyaret edebilirsiniz.

ozel ingilizce dersi

İngilizce Özel Ders Faydaları

Bu bağlamda kurulan ve ülkemizin en kaliteli özel ders imkanlarını barındırmakta olan Aksaray Amerikan Kültür Dil Kursu, bünyesinde yer alan kaliteli eğitmen kadrosu ile uygun fiyatlı özel ders ve sınıf bazlı sunularını barındırabilmektedir. Ayrıca öğretmenlerle interaktif ortam üzerinden birebir ders işleyebileceğiniz programların da yer almakta olduğu sistem, kurumsal bazda ülke sınırlarında eşine az rastlanır derece kaliteli idame ettirilmektedir. Aynı zamanda uzmanlar ve deneyim sahibi müşteriler bazında da her daim tam not almayı başarabilmekte olan Aksaray Amerikan Kültür Dil Kursu firması, prestijli referanslarından aldığı güçle 2021 itibarıyla da faaliyetlerine devam edeceğini açıklamıştır. Sizde prestijli bir eğitim birimine uygun fiyatlandırma tarifeleri ile erişim sağlamak istiyorsanız Aksaray Amerikan Kültür Dil Kursu şirketinin resmi adresini 7/24 ziyaret edebilirsiniz.
amerikan kultur ingilizce seviyeleri

Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu

Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda genel İngilizce kursuna katılmak isteyen öğrenci adayları öncelikle ücretsiz seviye tespit sınavına alınır. Öğrencinin bulunduğu seviyeye ve tercihine göre sınıf eğitimi ve birebir ders seçenekleri ile eğitime başlanır. Gerek sınıf eğitimlerinde gerekse birebir derslerde hafta içi ve hafta sonu seçenekleri bulunan Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda öğrenciler, minimum üç maksimum on üç kişilik sınıflarda eğitim görür.  İlk on altı ders saati içerisinde kayıtlarını iptal hakkına sahip olan öğrenciler, eğitimlerinin ortasında olmamak şartıyla kur bitimlerinde bir yıla kadar eğitimlerini dondurabilirler.

Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda öğrenciler, eğitim materyalleri için hiçbir ek ücret ödemezler ve sağlık raporu ya da mücbir sebepler ile katılamadıkları dersler için ücretsiz telafi dersleri alabilirler. 

Her seviyede ders ve çalışma kitapları öğrencilere ücretsiz olarak verilir ve her seviyede eğitim ortasında vize, eğitim sonunda final olmak üzere iki defa sınava tabi tutulurlar. Başarılı olan öğrenciler bir üst seviyede eğitim almaya devam ederler. 

Haftanın 6 Günü Yapılan Eğitim Aktivitelerimiz

Ömür Boyu Ücretsiz Aktivite Sınıfları

Özel kurumlar tarafından günümüzde sıklıkla gerçekleştirilmekte olan özel ders imkanları, son günlerde kişiler tarafından da çoğunlukla talep edilmeye başlanmıştır. Hal böyle olunca özel okul şeklinde kurulmuş olan birçok dershane, kişilerin İngilizce yetilerini kontrol altına alabilmeleri ve geliştirmeleri için oldukça kaliteli işlemler sunmakta ve uygun fiyatlarla profesyonel ekip çalışması sunmaktadır. Özellikle İstanbul çapında oluşturulmuş ve kişilere yabancı dil adına en kaliteli faaliyetlerine sunmakta olan kuruluşlar, yakın zamanda ülkemizin her noktasına erişim sağlamaya ve interaktif ortam üzerinden de anlık olarak özel ders imkanlarına fırsat tanımaktadır. Bu bağlamda kurulan ve kişilerin İstanbul çevresin özel ders alabilmelerini sağlamakta olan Aksaray Amerikan Kültür Dil Kursu firması, bünyesinde yer alan kaliteli ve profesyonel eğitmenleri ile ülkemizin en kaliteli öğretim hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. Sunulan kaliteli hizmetin yanı sıra kişilerden beklenmekte olan fiyatlandırma tarifesi de ülke çapındaki en ucuz birimler arasında yer almaktadır. Sizde Amerikan Kültür özel ders etkinliklerinden yararlanabilmek ve kişiye özel işlem birimlerine ulaşım sağlamak istiyorsanız Aksaray Amerikan Kültür Dil Kursu şirketinin resmi adresini günün her saatinde ziyaret edebilir ve kurs hakkında en detayı bilgilere site üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Eğitim ve İndirimlerden Hemen Faydalan

İngilizce Dil Seviyeleri

A1 Elementary (Başlangıç) Seviyesi

Pre-Intermediate (Ön Orta) Seviyesi

Intermediate (Orta) Seviye

Upper-Intermediate

Advanced (Üst) Seviyesi

vip ingilizce
Genel İngilizce

İngilizce Özel VIP Eğitimin Avantajları

İngilizce günümüzde çok sık kullanılan yabancı bir dildir. Bu dilin bu kadar yaygın hale gelmesi de ihtiyacı arttırmıştır. Bazı kişiler İngilizceyi öğrenme konusunda problem yaşayabilmektedir.

Devamı
İngilizce Özel Ders Nedir?
Genel İngilizce

İngilizce Özel Ders Nedir?

İngilizce özel ders nedir diye merak edenler için hazırlanan bu yazıda bütün bilgileri detaylarıyla bulabilirsiniz. İngilizce dünya üzerinde en çok konuşulan diller arasında yerini aldı.

Devamı
Özel Ders Vip Eğitim Nedir?
Genel İngilizce

Özel Ders Vip Eğitim Nedir?

Eğitim programlarına bazı nedenlerden dolayı katılamayan öğrenciler için düzenlenen özel ders vip eğitim ile kişiye özel eğitim yapılır. Bireysel eksikliklerin tamamlanması ile birlikte ihtiyaç duyulan

Devamı