Proficiency Eğitimi

Hazırlık Atlama

Üniversitelerin kendi ihtiyaçları doğrultusunda kendi bünyelerinde hazırladıkları yabancı dil seviye tespit sınavıdır.

%30 Ekstra İndirim Kazanmak için Formu Doldurun

  Yeterlilik sınavı üniversitelerin kendi bünyeleri içerisinde hazırladıkları yabancı dil seviye tespit sınavıdır. Her üniversitenin sınavında önemli nokta ileri okuma becerisi ve kelime bilgisidir.

  Hazırlık atlama sınavları üniversitelerin, öğrencilerine dil seviyelerini değerlendirmek amacıyla uyguladıkları sınavlardır. Her üniversitenin yabancı dil bölümleri tarafından hazırlanan Hazırlık atlama sınavları, öğrencilerin çeşitli alanlarda (Grammar, writing, listening, reading, speaking) yabancı dile hakim olup olmadıklarını değerlendirmektedir. Sınavlar, üniversitelerin izlemiş oldukları yönetmeliğe göre soru sayısında ve içerdikleri bölümlerde değişiklik göstermektedirler.

  Proficiency sınavına hazırlık programı; konusunda uzman eğitmen kadromuz tarafından verilmektedir. Öğrencilerimizin okuduğu üniversitenin sınav formatına göre özel olarak hazırlanır. Amaç; öğrencimize sınav stratejisini kazanmalarını sağlamaktır. Öğrencilerimizin İngilizce okuma, yazma, dinleme ve dil bilgisi becerilerine hakim olmaları özel materyaller, ödevler, vs. ile sağlanır.

  Ön Bilgi Formu

   ETİKETLER:
   Ziyaretçi Yorumları

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   Whatsapp
   Amerikan Kültür Aksaray
   Amerikan Kültür Aksaray
   Merhabalar, İstanbul Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kurslarındaki eğitimleriniz hakkında bilgi alabilir miyim?

   Ücretsiz Eğitimler ve İndirim İçin Formu Doldurunuz.