Hemen Yaz
Hemen Ara

Ücretsiz deneme dersi için hemen formu doldur!


Beylikdüzü İngilizce Kursu

Bilgi Al

Beylikdüzü İngilizce Kursu

Dil öğrenmenin en eğlenceli ve en profesyonel yanıyla tanışmaya hazır mısınız? Amerikan Kültür Dil Kursu olarak sizlere beklentilerinizin üzerinde bir eğitim imkânı ve kalitesi sunarken yanı sıra uluslararası dil pasaportu ve her ülkede geçerliliği olan sertifikalı eğitim ayrıcalığı sunuyoruz.  Eğitim öğretim ve imkânlar dâhilinde, en iyisini sunmaya devam ediyoruz.


Olağanüstü hallere karşı tam donanımlı olan Amerikan Kültür dil kursu olarak eğitime online veya yüz yüze olarak hiç ara vermeden devam ediyoruz.


İstanbul Beylikdüzü İngilizce kursu

Beylikdüzü İngilizce kursu arayanların, buldukları doğru adres olmak uzun yılların tecrübesi ve emeği ile gerçekleşen bir başarı dönütüdür. Başarının ve tercih edilmenin hevesle ve tutkuyla çalışmak olduğunun bilincinde bir kurum olarak Beylikdüzü dil kursu ihtiyacınızda sizlere şu imkânları sunuyoruz:


Genel İngilizce eğitimi

Akademik sınavlara hazırlık İngilizce eğitimi

Çocuklar için İngilizce eğitimi

Farklı dillerde eğitim

Yurtdışı eğitimi için hazırlık kursları

Tercih ettiğiniz eğitim formu ne olursa olsun kurumumuz içerisinde eğitim için gerekli tüm materyallere ücretsiz bir şekilde ulaşma imkânına sahipsiniz.


Uluslararası dil pasaportu sayesinde almış olduğunuz eğitimin her ülkede geçerliliği bulunmaktadır.


%100 öğrenme garantisi ve ömür boyu öğrenme ayrıcalığı ile derslerine de devam ettiği halde kur sınavından başarısız olan öğrencinin ücretsiz bir şekilde aynı kuru tekrar alma imkânı bulunmaktadır.


Amerikan Kültür’ün öncelikli hedefi başarılı öğrenciler ve kaliteli eğitimdir.  Bu ilkeler dâhilinde verilen eğitim hizmetleri bizlerin başarısını daimi kılmaktadır.


Beylikdüzü dil kursu denildiğinde başarının adresi olan ve uygun fiyatlı dil kursu arayışlarınızın tamamına cevap veren kurum olmaktan mutluluk duymaktayız.


Ömür Boyu Öğrenme İmkânı

Amerikan Kültür öğrencilerinin en önemli avantajlarından biri ömür boyu öğrenme imkânına sahip olmalarıdır. Dil öğrenimi için pratik yapma ve istenildiğinde aktivitelere katılma imkânı sayesinde,  öğrendiğiniz bilgiler daima pekişecek ve kalıcı öğrenme gerçekleşerek gerçekten dil öğrenmiş olacaksınız.


Merak ettiğiniz tüm soruların cevabı,  güler yüzlü danışanlarımız aracılığıyla sizlere verilecektir. Beylikdüzü dil kursuna karar vermeden önce mutlaka Amerikan Kültür Dil Kursu’nu ziyaret edip sunulan imkânlar hakkında detaylı bilgi almanızı öneririz.