Amerikan Kültür Online İngilizce

Yabancı dil öğrenimi sürekli olarak devam ve pratik isteyen bir çalışma gerektirir. Amerikan Kültür ile size vereceğimiz İngilizce konuşma kursunu online eğitim ile destekleyerek, İngilizceyi daha rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Profesyonel ekiplerimiz ile İngilizce eğitim veren Amerikan Kültür, online İngilizce eğitim desteği ile öğrencilerimizin dil öğrenimini kolaylaştırmaktadır. Online İngilizce eğitim, öğrencilere çeşitli olanaklar sunmaktadır.

  • Online İngilizce kursu ile almış olduğunuz İngilizce eğitimin pratiğini yapabilirsiniz. Aktif öğrenim süreci ile İngilizce öğreniminizi hayatınıza pratik olarak uygulayabilirsiniz.
  • MyKelime uygulaması ile kelime öğreniminiz devamlı olarak desteklenmektedir.
  • Eğitim için gerekli olan tüm materyaller ücretsiz olarak temin edilmektedir. Bu materyaller ile online İngilizce eğitimini istediğiniz alan ve koşullarda dilediğiniz şekilde alabilirsiniz.
  • Online İngilizce eğitim mücbir sebeplerin neden olduğu aksaklıklardan etkilenmediğinden dolayı, İngilizce öğreniminize ara vermeden devam edebilirsiniz. Böylece öğrenme süreciniz sekteye uğramadan devam eder.
online ingilizce kursu

CEFR Standartlarında Dil Düzeyi Göstergeleri

Online İngilizce kursu, genel İngilizce kursu ya da profesyonel İngilizce kursu alan kişiler için eğitimin olağandışı durumlarda dahi ara verilmeden devam edilmesini sağlayan başarılı bir yöntemdir. Günümüzün teknolojik olanaklarından faydalanarak oluşturulan online İngilizce kursu ile çalışma şartlarından dolayı zaman sıkıntısı çeken kişilere İngilizce öğrenme olanağı sunulmuştur.

MyKelime uygulaması ise öğrencilerin İngilizce kelime dağarcıklarını genişleterek, aktif öğrenim süreçleri hızlandırılmaktadır. Amerikan Kültür, profesyonel ekibi ile Türkiye’de en kaliteli İngilizce eğitim veren kurumdur. Öğrencilerimize sunduğumuz imkanlar ile ömür boyu öğrenmeyi kalıcı hale getirmek için daima çalışmaya devam etmekteyiz.

Amerikan Kültür Dil Kursu olarak sizleri standarttın üstünde bir eğitim ile buluşturmak için tüm olanak ve imkanlarımızı sunmaktayız. Unutmayınız ki umutlu ve parlak gelecek günlerinin anahtarına giden yol eğitimin kapısından geçmektedir.

amerikan kultur ingilizce seviyeleri

Ücretsiz Eğitim ve İndirimlerden Hemen Faydalan

Online İngilizce Eğitimin Avantajları
Genel İngilizce

Online İngilizce Eğitimin Avantajları

İngilizce bilmemek şu dönemde çok da kabul edilememektedir. En az deneyimin gerektiği işlerde bile, az seviyede de olsa İngilizce bilinmesi gerekmektedir. İngilizce diline hakim olarak,

Devamı
Online Genel İngilizce Kursu
Genel İngilizce

Online Genel İngilizce Kursu

Online İngilizce eğitiminin ne kadar yeterli olduğu konusunda tüm şüphelerinizi ortadan kaldıracak bir eğitim sistemi bulunuyor. Tüm eğitim materyalleri birebir ya da online genel ingilizce

Devamı