Online İngilizce Kursu

Online İngilizce Kursu
998

Günümüzde yabancı dil eğitimi pek çok iş sahasında gerekli kılınmaktadır. Türkiye’nin en kaliteli profesyonel İngilizce kursunu Amerikan Kültür ile alarak siz de işinizdeki konumunuzu bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Amerikan Kültür İngilizce kurslarımız ile ilgili en çok merak edilen konulardan bir tanesi online İngilizce kursu olup olmadığıdır. Amerikan Kültür, öğrencilerine herhangi bir mücbir sebep yüzünden kesintiye uğramayan online eğitim desteği vermektedir. Her öğrencisine 5 yıl süre ile kullanabileceği online İngilizce eğitim seti vererek, eğitimin ve öğrenmenin ömür boyu kalıcı şekilde devam etmesini sağlamaktadır.  Bunun dışında 9 ay süre ile öğrencilerine MyKelime uygulamasını aktif olarak kullanabilme olanağı sunmaktadır.

%30 Ekstra İndirim Kazanmak için Formu Doldurun

  Online İngilizce Kursu İle Kesintisiz Eğitim

  Yabancı dil öğrenimi sürekli olarak devam ve pratik isteyen bir çalışma gerektirir. Amerikan Kültür ile size vereceğimiz İngilizce konuşma kursunu online eğitim ile destekleyerek, İngilizceyi daha rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz.

  Profesyonel ekiplerimiz ile İngilizce eğitim veren Amerikan Kültür, online İngilizce eğitim desteği ile öğrencilerimizin dil öğrenimini kolaylaştırmaktadır. Online İngilizce eğitim, öğrencilere çeşitli olanaklar sunmaktadır.

  • Online İngilizce kursu ile almış olduğunuz İngilizce eğitimin pratiğini yapabilirsiniz. Aktif öğrenim süreci ile İngilizce öğreniminizi hayatınıza pratik olarak uygulayabilirsiniz.
  • MyKelime uygulaması ile kelime öğreniminiz devamlı olarak desteklenmektedir.
  • Eğitim için gerekli olan tüm materyaller ücretsiz olarak temin edilmektedir. Bu materyaller ile online İngilizce eğitimini istediğiniz alan ve koşullarda dilediğiniz şekilde alabilirsiniz.
  • Online İngilizce eğitim mücbir sebeplerin neden olduğu aksaklıklardan etkilenmediğinden dolayı, İngilizce öğreniminize ara vermeden devam edebilirsiniz. Böylece öğrenme süreciniz sekteye uğramadan devam eder.

  Ara Vermeden Eğitime Devam

  Online İngilizce kursu, genel İngilizce kursu ya da profesyonel İngilizce kursu alan kişiler için eğitimin olağandışı durumlarda dahi ara verilmeden devam edilmesini sağlayan başarılı bir yöntemdir. Günümüzün teknolojik olanaklarından faydalanarak oluşturulan online İngilizce kursu ile çalışma şartlarından dolayı zaman sıkıntısı çeken kişilere İngilizce öğrenme olanağı sunulmuştur.

  MyKelime uygulaması ise öğrencilerin İngilizce kelime dağarcıklarını genişleterek, aktif öğrenim süreçleri hızlandırılmaktadır. Amerikan Kültür, profesyonel ekibi ile Türkiye’de en kaliteli İngilizce eğitim veren kurumdur. Öğrencilerimize sunduğumuz imkanlar ile ömür boyu öğrenmeyi kalıcı hale getirmek için daima çalışmaya devam etmekteyiz.

  Amerikan Kültür Dil Kursu olarak sizleri standarttın üstünde bir eğitim ile buluşturmak için tüm olanak ve imkanlarımızı sunmaktayız. Unutmayınız ki umutlu ve parlak gelecek günlerinin anahtarına giden yol eğitimin kapısından geçmektedir.

  Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. Damla Vurdum dedi ki:

   Online kursunun pek verimli olacağını sanmıyordum ama şuan için umduğumdan daha iyi gidiyor , her dersten sonra hocam dersin videosunu benimle paylaşıyor bu sayede sonrasında da dersleri izleyebiliyorum . Kayıttan önce demo ders olması da karar vermemde etken oldu bence online olarak eğitim almak hem daha az maliyetli hemde daha verimli

  Whatsapp
  Amerikan Kültür Aksaray
  Amerikan Kültür Aksaray
  Merhabalar, İstanbul Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kurslarındaki eğitimleriniz hakkında bilgi alabilir miyim?

  Ücretsiz Eğitimler ve İndirim İçin Formu Doldurunuz.