IELTS Kursu ile Hedeflediğiniz Puana Ulaşın

Aksaray Amerikan Kültür IELTS Kursu, IELTS sınav tecrübesine sahip, deneyimli yabancı eğitmenler tarafından verilen eğitimlerinde %100 başarı garantisi sunmaktadır. Dört bölümden oluşan sınavın hem akademik hem de genel modülleri için eğitim veren Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, birebir eğitim ile öğrencilerinin hedefledikleri puanı almaları için güvenilir rehberlik ve profesyonel hizmet anlayışı taşımaktadır.

130’u aşkın ülkede gerçekleştirilen IELTS sınavına günümüzde 4 milyondan fazla aday katılmaktadır. Dünyanın her yerinde geçerliği olan IELTS sınavı ile adaylar üniversite eğitimlerine yurt dışında devam edebilir, uluslararası şirketlerde iş fırsatı yakalayabilir ya da yurt dışında yaşamak için göçmenlik başvurusu yapabilirler. Binlerce üniversite ve kurumun kabul şartları içerisinde yer alan IELTS sınav sonucu, alınmasını takip eden iki yıl boyunca geçerliliğini korur.

ielts kursu aksaray

Geçerli IELTS Taktikleri ile Başarıya Ulaşın

Adaylar, IELTS sınavını ister bilgisayar tabanlı ister kâğıt üzerinde gerçekleştirmek istesinler sınava taktiklerini ve sınava ait teknikleri öğrenerek başarılı olurlar. Sınavı oluşturan dört bölüm için de tam donanımlı bir eğitim müfredatı oluşturulur ve adaylar her bir bölüme eksiksiz hazırlanır.

Toplam 2 saat 45 dakika süren sınavdaki okuma, yazma, dinleme ve konuşma bölümlerine birebir örneklerle hazırlık sağlanır. 

Öğrencilerin akıcı bir İngilizce ve yeterli kelime bilgisi ile sınava girmeleri hedeflenir. Toplam ders saati adayların kayıt esnasında gerçekleştirecekleri seviye tespit sınavına göre belirlenir. Orta seviyede İngilizce bilgisine sahip adaylar direkt olarak IELTS sınav eğitimine alınırken İngilizce dil yeterliliğine sahip olmayan adaylara öncelikle genel İngilizce eğitimi sunulur. Eğitim sırasında kullanılacak kaynaklar ve yapılacak deneme sınavları tamamen ücretsiz olarak sağlanır.

ielts dinleme

Aksaray Amerikan Kültür IELTS Kursu

Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, öğrencilerinin tam öğrenme gerçekleştirmesi konusundaki hassasiyeti sebebiyle tüm IELTS hazırlık öğrencilerine aktivite derslerini de hiçbir ücret talep etmeksizin sunar. Akademik IELTS sınavı, TOEFL ve PTE Akademik gibi uluslararası sınavlar başta olmak üzere YDS ve YÖKDİL gibi ÖSYM tarafından yapılan İngilizce sınavları ile de denklik sağlamaktadır.

Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, öğrencilerin sınav hazırlığına başlamasından IELTS sınav başvurusu süreçlerine kadar her aşamada öğrencilere destek olur ve rehberlik sağlar. %90 devamlılık sağlayan öğrencilere aldıkları ders saatinin %10’u kadar ek ders de verilir. Verilen ödevleri eksiksiz olarak yapan, birebir derslere ve aktivite sınıflarına istisnasız, aktif olarak katılan öğrenciler sınavda başarı göstererek dünya vatandaşı olmanın kapılarını aralayabilirler. 

Haftanın 6 Günü Yapılan Eğitim Aktivitelerimiz

Ömür Boyu Ücretsiz Aktivite Sınıfları

Hemen Seviyeni Belirle

CEFR Standartlarında İngilizce Seviye Belirleme Sınavı

Sizi Hemen Arayalım

IELTS Sınav Hazırlık Eğitimi İçin Size Özel Hedefinizi Belirleyelim.

Ücretsiz Eğitim ve İndirimlerden Hemen Faydalan

İngilizce Dil Seviyeleri

A1 Elementary (Başlangıç) Seviyesi

Pre-Intermediate (Ön Orta) Seviyesi

Intermediate (Orta) Seviye

Upper-Intermediate

Advanced (Üst) Seviyesi

IELTS Sınavına Kaç Ayda Hazırlanmalıyım?
Genel

IELTS Sınavına Kaç Ayda Hazırlanmalıyım?

IELTS Sınavına hazırlanan adayların çok ciddi ve disiplinli bir çalışma programı hazırlaması gerekir. Hangi sürede çalışma programına ihtiyaç olduğu sorusu ise merak edilen sorular arasında

Devamı
IELTS Sınavı Çalışma Programı
Akademik Sınavlar

IELTS Sınavı Çalışma Programı

International English Language Testing System adı verilen İngilizce yeterlilik sınavı olan IELTS sınavını kazanmak için bazı çalışma programlarına ihtiyacınız olacak. 120 ülkede olmak üzere 6000

Devamı
IELTS Sınav Günü İle İlgili Bilinmesi Gerekenler
Blog

IELTS Sınav Günü İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

Uluslararası olarak İngilizce seviye tespiti yapılan IELTS sınavına, hazırlık süreci sonrası sınav tarihinde, sınavına girerken IELTS sınav günü ile ilgili bilinmesi gerekenler vardır. Sınav sonuçları

Devamı
IELTS Hangi Sıklıkta Düzenleniyor?
Blog

IELTS Hangi Sıklıkta Düzenleniyor?

IELTS, yani International English Language Testing System olan neredeyse tüm Dünyada geçerliliği olan İngilizce seviye tespit sınavıdır. Bu sınav, İngilizce becerilerini ciddi bir sınava göre

Devamı