YÖKDİL (Yükseköğretim Kurumları Yabancı Dil Sınavı) Kursu

YÖKDİL, İngilizce hariç Fransızca, Almanca ve Arapça dillerinde de uygulanmaktadır. Sadece akademik amaçlar için yabancı dil puanına gerek duyan adaylara hitap eden bir sınavdır.

YÖKDİL kursları İstanbul, arayışlarınıza Amerikan Kültür YÖKDİL kursları ile son verebilirsiniz. Kaliteli ve profesyonel ekibimiz ile öğrencilerimize, standarttın üzerinde bir eğitim alanı oluşturmak için daima çalışmaya devam ediyoruz.

Yüksek Öğretim Kurumu’nun (YÖK) 2016 yılı itibariyle aldığı karar sonucunda ilk kez Mart 2017 yılında uygulanan yabancı dil sınavına YÖKDİL denilmektedir. Ankara Üniversitesi tarafından hazırlanan YÖKDİL, ÖSYM bünyesinde yapılmayan bir sınavdır. Anadolu Üniversitesi tarafından uygulamaya konulmaktadır.

yok dil amerikan kultur

En İyi YÖKDİL Kursu

Aradığınız en iyi YÖKDİL kursunu, Amerikan Kültür’ün kaliteli eğitiminde bulacaksınız. Kurumumuz, haftanın belirlenen günlerinde uygulanan dersleri, ücretsiz olarak temin ettiği ders materyalleri yine seviyelere uygun olarak planladığı aktiviteleri ile aktif olarak öğrenmeyi olanaklı hale getirmektedir.

Amerikan Kültür olarak öğrencilerimizin verdiğimiz eğitimden tam anlamıyla ve verimli olarak faydalanabilmeleri için YÖKDİL online kursu mevcuttur. Aktif öğrenmeyi kolaylaştıran online eğitim, günlük hayatta zaman sıkıntısı yaşayan öğrencilerimiz açısından oldukça elverişli bir uygulamadır.

YÖKDİL için hazırlanan öğrencilerimize çeşitli imkanlar sunarak verdiğimiz eğitimin en verimli şekilde gerçekleşmesini sağlamaktayız. Amerikan Kültür olarak öğrencilerimize sunduğumuz imkanlar:

online yok dil

Puan Hedefli YÖKDİL Kursu ile,

  • Haftanın belirli günlerinde gerçekleşen, kurum içerisinde bulunan aktivitelere katılabilirsiniz.  Ücretsiz olarak yaralanabileceğiniz kulüp etkinlikleri ile Amerikan Kültür olarak öğrencilerimize ömür boyu öğrenme garantisi sunmaktayız.
  • Eğitim için gerekli bütün materyaller kurumumuz tarafından ücretsiz olarak temin edilmektedir.
  • Öğrencilerimize alacakları 2. dil eğitimi için % 80 indirim imkanı sunmaktayız.
  • Online YÖKDİL kursları ile aktif eğitimi desteklemekteyiz.
  • Telafi ders imkanı ile grup derslerine gelmediğiniz durumlarda öğretmen ile birebir telafi dersi imkanı sunmaktayız.
  • Sınıf kontenjanlarımız minimum 4 kişi, maksimum 13 kişiliktir. (covid-19 salgını dolayısıyla sınıf kontenjanlarımız 6 kişiye düşürülmüştür)

Haftanın 6 Günü Yapılan Eğitim Aktivitelerimiz

Ömür Boyu Ücretsiz Aktivite Sınıfları

YÖKDİL Kurs Fiyatları

YÖKDİL kurs fiyatları, talebinize bağlı olarak seçtiğiniz kurs tipine göre belirlenmektedir. Daha ayrıntılı bilgi almak için Amerikan Kültür İstanbul şubelerimize başvurabilirsiniz. Amerikan Kültür Aksaray –İstanbul şubemizin internet adresi üzerinde bulunan iletişim bilgileri üzerinden de ayrıntılı bilgi alabilmeniz mümkündür.

YÖKDİL kursları arasında kalitesi ve profesyonel eğitimcileri ile Amerikan Kültür Dil Kurslarımız tüm Türkiye çapında söz sahibidir. Siz de Amerikan Kültür ile kaliteli eğitimden faydalanarak, aktif olarak yabancı dil öğrenebilir, YÖKDİL’de başarılı olabilmek için uzman eğitimcilerimiz tarafından yabancı dil kurslarımızdan yaralanabilirsiniz.

İngilizce Dil Seviyeleri

A1 Elementary (Başlangıç) Seviyesi

Pre-Intermediate (Ön Orta) Seviyesi

Intermediate (Orta) Seviye

Upper-Intermediate

Advanced (Üst) Seviyesi

yds hazirlik kursu
Akademik Sınavlar

Akademik İngilizce Sınavlara Hazırlık

Günümüz koşullarında ulusal geçerliliği en fazla olan dil olan İngilizce iletişim kurma açısından büyük bir önem sahiptir. Ulaşılmak istenen amaca İngilizceyi araç olarak gören insanlar

Devamı
Akademik İngilizce Sınavları
Akademik Sınavlar

Akademik İngilizce Sınavları

Günümüzde İngilizcenin artık neredeyse herkes tarafından öğrenildiği ve iş ya da okul hayatında da önemli bir yeri olduğu görülmektedir. Bu durumda İngilizceyi iyi öğrenmek ve

Devamı
Ielts Sınavı Hakkında
Akademik Sınavlar

Ielts Sınavı Hakkında

İngilizce dil yeterliliğinin geçerli olduğu herhangi bir kuruma başvurmadan herkes gireceği Ielts Sınavı hakkında bilgi sahibi olmak ister. Günümüzde neredeyse her kurumda, başvuru için verdiğiniz

Devamı
Hazırlık Atlama Sınavı Nedir?
Akademik Sınavlar

Hazırlık Atlama Sınavı Nedir?

Zorunlu İngilizce hazırlık eğitiminin verildiği bir üniversiteye kayıt olmadan önce bütün öğrencilerin aklında “Hazırlık atlama sınavı nedir?” sorusu belirir. Öyle ki bu soruyu korka korka

Devamı
Toefl Sınavına Hazırlanma Yöntemleri
Akademik Sınavlar

Toefl Sınavına Hazırlanma Yöntemleri

Yurtdışında bir ülkede çalışmak veya okumak istiyorsanız Toefl sınavına girmeniz gerekecektir. Bu sınav sizin İngilizce düzeyinizi ölçmekle beraber o ülkede yaşamınızı sürdürebilmek için gerekli İngilizce

Devamı
Akademik Sınavlara Hazırlık Nasıl Olmalıdır?
Akademik Sınavlar

Akademik Sınavlara Hazırlık Nasıl Olmalıdır?

Günümüz dünyasında uluslararası bir dil konumuna yükselmiş olan İngilizce iletişim açısından büyük önem taşıyor. İngilizceyi ulaşmak istedikleri amaçta bir araç olarak gören insanlar çoğunlukta olsa

Devamı