YÖKDİL Kursu

YÖKDİL Kursu

YÖKDİL (Yükseköğretim Kurumları Yabancı Dil Sınavı) Kursu

Yüksek Öğretim Kurumu’nun (YÖK) 2016 yılı itibariyle aldığı karar sonucunda ilk kez Mart 2017 yılında uygulanan yabancı dil sınavına YÖKDİL denilmektedir. Ankara Üniversitesi tarafından hazırlanan YÖKDİL, ÖSYM bünyesinde yapılmayan bir sınavdır. Anadolu Üniversitesi tarafından uygulamaya konulmaktadır.

%30 Ekstra İndirim Kazanmak için Formu Doldurun

  YÖKDİL, İngilizce hariç Fransızca, Almanca ve Arapça dillerinde de uygulanmaktadır. Sadece akademik amaçlar için yabancı dil puanına gerek duyan adaylara hitap eden bir sınavdır.

  YÖKDİL kursları İstanbul, arayışlarınıza Amerikan Kültür YÖKDİL kursları ile son verebilirsiniz. Kaliteli ve profesyonel ekibimiz ile öğrencilerimize, standarttın üzerinde bir eğitim alanı oluşturmak için daima çalışmaya devam ediyoruz.

  En İyi YÖKDİL Kursu

  Aradığınız en iyi YÖKDİL kursunu, Amerikan Kültür’ün kaliteli eğitiminde bulacaksınız. Kurumumuz, haftanın belirlenen günlerinde uygulanan dersleri, ücretsiz olarak temin ettiği ders materyalleri yine seviyelere uygun olarak planladığı aktiviteleri ile aktif olarak öğrenmeyi olanaklı hale getirmektedir.

  Amerikan Kültür olarak öğrencilerimizin verdiğimiz eğitimden tam anlamıyla ve verimli olarak faydalanabilmeleri için YÖKDİL online kursu mevcuttur. Aktif öğrenmeyi kolaylaştıran online eğitim, günlük hayatta zaman sıkıntısı yaşayan öğrencilerimiz açısından oldukça elverişli bir uygulamadır.

  YÖKDİL için hazırlanan öğrencilerimize çeşitli imkanlar sunarak verdiğimiz eğitimin en verimli şekilde gerçekleşmesini sağlamaktayız. Amerikan Kültür olarak öğrencilerimize sunduğumuz imkanlar:

  • Haftanın belirli günlerinde gerçekleşen, kurum içerisinde bulunan aktivitelere katılabilirsiniz.  Ücretsiz olarak yaralanabileceğiniz kulüp etkinlikleri ile Amerikan Kültür olarak öğrencilerimize ömür boyu öğrenme garantisi sunmaktayız.
  • Eğitim için gerekli bütün materyaller kurumumuz tarafından ücretsiz olarak temin edilmektedir.
  • Öğrencilerimize alacakları 2. dil eğitimi için % 80 indirim imkanı sunmaktayız.
  • Online YÖKDİL kursları ile aktif eğitimi desteklemekteyiz.
  • Telafi ders imkanı ile grup derslerine gelmediğiniz durumlarda öğretmen ile birebir telafi dersi imkanı sunmaktayız.
  • Sınıf kontenjanlarımız minimum 4 kişi, maksimum 13 kişiliktir. (covid-19 salgını dolayısıyla sınıf kontenjanlarımız 6 kişiye düşürülmüştür)

  YÖKDİL Kurs Fiyatları

  YÖKDİL kurs fiyatları, talebinize bağlı olarak seçtiğiniz kurs tipine göre belirlenmektedir. Daha ayrıntılı bilgi almak için Amerikan Kültür İstanbul şubelerimize başvurabilirsiniz. Amerikan Kültür Aksarayİstanbul şubemizin internet adresi üzerinde bulunan iletişim bilgileri üzerinden de ayrıntılı bilgi alabilmeniz mümkündür.

  YÖKDİL kursları arasında kalitesi ve profesyonel eğitimcileri ile Amerikan Kültür Dil Kurslarımız tüm Türkiye çapında söz sahibidir. Siz de Amerikan Kültür ile kaliteli eğitimden faydalanarak, aktif olarak yabancı dil öğrenebilir, YÖKDİL’de başarılı olabilmek için uzman eğitimcilerimiz tarafından yabancı dil kurslarımızdan yaralanabilirsiniz.

  Ön Bilgi Formu

  Form is deprecated, please cotact the webmaster to upgrade this form.

  ETİKETLER:
  Ziyaretçi Yorumları (1)

   Whatsapp
   Amerikan Kültür Aksaray
   Amerikan Kültür Aksaray
   Merhabalar, İstanbul Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kurslarındaki eğitimleriniz hakkında bilgi alabilir miyim?

   Ücretsiz Eğitimler ve İndirim İçin Formu Doldurunuz.