Fransızca Dil Kursu

Kurumumuz günümüzde en çok tercih edilen Fransıızca dil eğitimi de vermektedir. Türkiye Çapında 153 şubesi bulunan Amerikan Kültür’ün İstanbul’un farklı semtlerinde de şubeleri bulunmaktadır. Amerikan Kültür İspanyolca kursu İstanbul – Aksaray şubemizde de profesyonel eğitimcilerimiz ile verilmektedir.

fransizca kursu

Fransızca Dil Kursları İstanbul

Kendiniz için İstanbul içinde kaliteli ve başarılı bir dil kursu arayışındaysanız bu konuda hizmet verebilecek farklı birçok kuruma ulaşabilirsiniz. Bu kurumlar arasında sizlere önerebileceğimiz birkaç alternatif kurs merkezleri için tavsiyelerde bulunabiliriz.

Fransızca Dil Kursları İstanbul olarak yapacağınız araştırmada Institut Français Turquie ile iletişime geçebilirsiniz. Burası Fransızca öğrenmek ve Fransız kültürü hakkında yeni keşifler yapmak isteyen kişiler için önerilebilecek bir merkezdir.

Galatasaray Lisesi ve Galatasaray Üniversitesi ülkemizde Fransızca olarak eğitim veren nadir kurumlardandır. Yine Galatasaray üniversitesine ait olan Yabancı Dil Kursları ile iletişime geçebilir ve Fransızca dil eğitimi alabilirsiniz. 

CEFR Standartlarında Fransızca Eğitimi

Ana dil olarak 125 milyondan fazla insan tarafından konuşulan Fransızcayı 200 milyondan fazla insan bilmektedir. Dünyada en çok konuşulan, kullanılan diller arasında on ikinci sırada olan Fransızca; Fransa, Belçika, Kanada başta olmak üzere birçok Afrika ülkesinin de ana dilidir. Fransızca aynı zamanda Birleşmiş Milletler’in de altı resmi dilinden biridir.

Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı (CEFR) sistemini takip ederek birebir eğitimlerle başlangıç seviyesinden ana dil düzeyine kadar Fransızca eğitimleri vermektedir. Eğitimler; öğrencilerin dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerilerinin geliştirilmesi ve akademik düzeyde yetkinlik kazanmaları için ana dili Fransızca olan ya da Fransız filolojisi, Fransızca öğretmenliği bölümlerinde akademik kariyer yapmış profesyonel eğitmenlerce verilir. 

 

Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, eğitimini tamamlayan öğrencilerine başarıyla tamamladıkları Fransızca seviyesini belgeleyebilecekleri, tüm Avrupa’da geçerli Avrupa Dil Portfolyosu’nu da ücretsiz olarak vermektedir. Öğrencilerin ikinci bir dil öğreniminde %80 indirim hakkı bulunmaktadır.

 

Online Genel Fransızca Kursu

 

Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda eğitim materyalleri öğrencilere ücretsiz olarak sunulur ve haftalık ders saati, derslerin yapılacağı gün ve saatler, öğrencilerin taleplerine uygun şekilde oluşturulur. Her kur bitiminde sınav yapılır ve başarılı olan öğrenciler bir üst kura devam edebilir. Birebir eğitimlerde her bir seviyenin tamamlanması öğrencinin ilerleme durumuna bağlı olsa da her seviye ortalama 40 ders saati sürer.  Her bütçeye uygun özel ders paketlerinden dilediklerini seçebilen öğrenciler, özel ders paketlerinin tamamlanması durumunda ek olarak ders saati satın alabilmektedir. Özel derslerde öğrencilerin, toplam ders saatlerinin %10’u kadar ders erteleme hakkı da bulunmaktadır. 

 

Ücretsiz Eğitim ve İndirimlerden Hemen Faydalan

İleri Seviye Fransızca Eğitimi
Blog

İleri Seviye Fransızca Eğitimi

İngilizce’den sonra dünya üzerinde en çok talep gören ve en çok konuşulan dil Fransızca’dır. Dünya genelinde 30’a yakın ülkenin resmi dili olan Fransızca, aksanı nedeni

Devamı
Online Genel Fransızca Kursu
Diğer Diller

Online Genel Fransızca Kursu

Bir dili en iyi öğrenme yönteminin, belirli bir eğitim aldıktan sonra o dilin konuşulduğu ülkelerden birisine giderek o ülkede yaşamak olduğu görüşü hemen hemen herkes

Devamı