TOEFL Kursu Puan Odaklı Hazırlık

Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, TOEFL Kursu eğitimlerindeki başarısını ulusal ve uluslararası sınav eğitimlerinde de göstermektedir. TOEFL IBT sınav hazırlığında da %100 başarı garantisi sunan Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, birebir eğitim ile adayların hedeflerine ulaşmalarında onlara profesyonel rehberlik ve eğitim olanağı sunar.

TOEFL IBT sınavı, yüzden fazla ülkede her yıl elliden fazla defa tekrarlanan, uluslararası geçerliği olan en prestijli İngilizce sınavlarından biridir. İki yıl geçerliği olan sınav sonucu ile Amerika, Kanada, Avustralya başta olmak üzere dünyanın pek çok ülkesinde akademik kariyer, profesyonel iş hayatı ya da göçmenlik başvuruları gerçekleştirilebilir. 

toefl puan odakli kurs

TOEFL Hazırlık Kursu ile Başarıyı Yakalayın!

İnternet tabanlı sınav dört dil yetkinliği hakkında İngilizce bilgisini ölçümler. IELTS, PTE Akademik gibi uluslararası sınavların yanı sıra ulusal dil sınavlarımız YDS ve YÖKDİL ile de eşdeğerliği bulunan sınavın hazırlık eğitimi, Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda sınav deneyimi bulunan yabancı eğitmenler eşliğinde verilir. Okuma, yazmak, konuşma ve dinleme (reading, writing, speaking, listening) alanlarında sınava tam anlamıyla hazırlanan öğrenciler, profesyonel bir kurumda eğitim almanın güveniyle başarıya ulaşırlar.

amerikan kultur ingilizce seviyeleri

Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu

Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, sınav adaylarının geliştirilmeye ihtiyaç duyan dil becerileri üzerine yoğunlaşırken sınava özel taktik ve ipuçlarını öğreterek öğrencilerin sınav sürelerini doğru ve efektif kullanmalarına destek olur. Verilen ödevler ve deneme sınavları ile bilgiler pekiştirilirken adayların sınav heyecanlarını atmaları sağlanır. Toplam eğitim süresi öğrencinin genel İngilizcedeki eksikleri baz alınarak kararlaştırılır ve ücretsiz sunulan aktivite dersleri ile öğrenilenlerin pratik yapılmasına imkân tanınır.

Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, TOEFL IBT kursu için alınan toplam ders saatinin &10’u kadarını öğrencilerine hediye eder. Eğitim materyallerinden hiçbir ücret talep etmez. Öğrencilerin %10 devamsızlık hakkı bulunmaktadır ve eğitimlerinin sonunda ikinci bir yabancı dil öğrenmek istedikleri takdirde eğitim bedelinin %80’i kadar indirim uygulanmaktadır.

 

Haftanın 6 Günü Yapılan Eğitim Aktivitelerimiz

Ömür Boyu Ücretsiz Aktivite Sınıfları

Hemen Seviyeni Belirle

CEFR Standartlarında İngilizce Seviye Belirleme Sınavı

Türkiye’nin en fazla şubeye sahip, Avrupa Konseyi’ne bağlı tek kurumunun şubesi olarak Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, verdiği kaliteli eğitim ile öğrencilerinin dil seviyelerini uluslararası düzeyde kanıtlamalarını sağlar. 

Sizi Hemen Arayalım

Deneyimli TOEFL Eğitim Kadromuz ile İletişime geçin

Ücretsiz Eğitim ve İndirimlerden Hemen Faydalan

İngilizce Dil Seviyeleri

A1 Elementary (Başlangıç) Seviyesi

Pre-Intermediate (Ön Orta) Seviyesi

Intermediate (Orta) Seviye

Upper-Intermediate

Advanced (Üst) Seviyesi

TOEFL Sınavında Başarılı Olmanın Yolları
Akademik Sınavlar

TOEFL Sınavında Başarılı Olmanın Yolları

TOEFL sınavı, merkezleri Kanada ve ABD olmak üzere çoğu ülkede kabul görmüşlüğü olan bir dil yeterliliği sınavıdır. Kişinin birinci veya anadili denmek gerekirse İngilizce olmayan

Devamı
TOEFL Sınavı Etkili Hazırlanma Yöntemi
Akademik Sınavlar

TOEFL Sınavı Etkili Hazırlanma Yöntemi

Yurt dışında okumak ya da hayalin olan şirkette güzel bir pozisyon sahibi olabilme şansını elde edebilen İngilizce öğrencileri için sınav aşamasını geçebilmek hep stresli ve

Devamı