Hemen Yaz
Hemen Ara

Ücretsiz deneme dersi için hemen formu doldur!


  • Anasayfa
  • Blog
  • Amerikan Kültür Aksaray İle Yeni Bir Deneyim

Amerikan Kültür Aksaray İle Yeni Bir Deneyim

Bilgi Al

Diğer Yazılar

Amerikan Kültür Aksaray İle Yeni Bir Deneyim

Eğitim programları olarak oldukça geniş bir yelpaze sunan Amerikan Kültür Aksaray kaliteli eğitim anlayışı ile adayları sınava hazırlıyor. En önemli yetkinliği ise Avrupa Dil Pasaportu uygunluğunda eğitim verilmesidir. Öncelikle eğitim içeriği uygulamalı ve pratik eğitim esaslıdır. Bu nedenle öğrencilerin eğitim aldıkları dil konusunda gelişimi daha hızlı olmaktadır.


Online sertifika ile başarı dereceniz T.C. kimlik numaranızın yer aldığı sertifika ile belirlenir. Alanında uzman ve yetkin eğitimciler ile başlangıçtan ileri seviyeye kadar eğitim verilmektedir. Sosyal aktivitelerle öğrencilerin motivasyon kazandığı kurumda; Latin dansları, Güzel konuşma ve diksiyon konusunda eğitim verilir. Başlangıç seviyesi bitildiğinde ise Conversation Clup derslerine katılım hakkı kazanıyorlar.


Amerikan Kültür Aksaray İle Sürekli Öğrenme

Kurum eğitimleri haftanın her gününü kapsıyor. Bu nedenle kurum kaydı olan öğrenciler diledikleri gün ve saatte ücretsiz olarak sınırsız eğitimden yararlanabilecekler. 13 kişilik sınıflarda alınan eğitimin kalitesi daha çok artıyor.


Amerikan Kültür Aksaray Avrupa Dil Portfolyosu

Avrupa Birliği’nde yer alan tüm ülkelerin dilini öğrenmek adına başvuru yapılabiliyor. Bu eğitimlerde tüm materyaller ücretsiz olarak öğrencilere sağlanıyor. %100 eğitim garantisi sunan kurum eğitimleri sonunda ise kur atlayarak, ileri seviyelere geçiş yapar. Başarısız olan öğrenciler için ise ücretsiz olarak aynı eğitim verilir. Aynı zamanda ikinci yabancı dil eğitimimiz ise %80 indirimli olarak verilir.


Amerikan Kültür Aksaray İle Telafi Eğitimi

Grup dersleri düzenleyen kurum eğitimlerine katılmadınız süreç için 4 derslik ücretsiz telafi eğitimi alıyorsunuz. Eğitimcilerle birebir özel ders alarak telafi eğitimine katılabilirsiniz.


Amerikan Kültür Aksaray Tüm Yabancı Dil ve Online Eğitimler

Online eğitim konusunda oldukça iddialı olan kurum tarafından verilen ders içerikleri oldukça kapsamlıdır. Her dil ve eğitimin alındığı, seviyelere uygun olarak adayların eğitim gördüğü ve tüm becerilerini geliştirdiği eğitim modelinde birçok dil seçeneğiniz var.