Hemen Yaz
Hemen Ara

Ücretsiz deneme dersi için hemen formu doldur!


  • Anasayfa
  • Blog
  • Rusça A1 (Başlangıç Seviyesi) İçeriği Nedir?

Rusça A1 (Başlangıç Seviyesi) İçeriği Nedir?

Bilgi Al

Diğer Yazılar

Rusça A1 (Başlangıç Seviyesi) İçeriği Nedir?

Yabancı dillerde çeşitli seviyeler bulunmaktadır. Bu seviyelerin ilki A1 yani başlangıç seviyesidir. Başlangıç seviyesi temel düzey bilgileri içerir. Bu yüzden Rusça A1 (başlangıç seviyesi) içeriği nedir? Sorusuna alfabe, sıfatlar ve temel kelimeler cevabı verilebilir. Bir dili öğrenmek için öncelikle o dilin alfabesine hakim olmak gerekir. Bu yüzden başlangıç seviyesi Rusça eğitiminde alfabe en önemli konuların başında gelmektedir.

A1 Rusça Derslerinde Görülen Konular

A1 temel düzey olduğu için oldukça önemlidir. Rusça için başlangıç seviyesinde alacağınız eğitim daha sonra öğreneceğiniz her türlü konunun temelini atar. Bu yüzden A1 düzeyindeki konuların tamamı önemlidir.

Başlangıç seviyesi olarak alacağınız Rusça eğitimin içeriğinde şu konular vardır;

Rusça harfler yani alfabe

Zamirler yani kişi adları

Sayılar

Tekil ve çoğul ekleri

Cümlenin öğeleri

Cümle kurma

Renkler

Başlangıç seviyesinde verilen Rusça eğitimi kişinin en temel bilgileri edinmesini sağlar. Daha sonra bu bilgilerin üstüne koyarak Rusça seviyenizi yükseltebilirsiniz.

A1 Düzeyinde Rusça Ne Kadar Sürede Öğrenilir?

A1 en temel düzeydir ancak öğrenmek için az da olsa süre gerekir. Rus alfabesi çok basit olmadığı için başlangıç seviyesinde Rusça öğrenmek birkaç ayınızı alabilir. Sık tekrarlar yaparak ve disiplinli bir şekilde çalışarak birkaç ay içerisinde A1 düzeyinde Rusça öğrenebilirsiniz.