Hemen Yaz
Hemen Ara

Ücretsiz deneme dersi için hemen formu doldur!


Rusça Kursu

Bilgi Al

Diğer Yazılar

Rusça Kursu

İstanbul Rusça kursu arayışındaysanız ve bulduğunuz sonuçlar sizi tatmin etmiyorsa Amerikan Kültür Rusça kursu ile aradığınız profesyonel eğitime kavuşabilirsiniz. Kurumumuz profesyonel bir eğitimci kadrosuna sahiptir. Amerikan Kültür bünyesinde gerçekleştirdiğimiz birçok dil kurslarımız (İngilizce, Rusça, Almanca, İspanyolca, Arapça, Fransızca vb.), aktivitelerimiz, online eğitimlerimiz ile Türkiye kapsamında en çok tercih edilen dil eğitim kurumları arasında başı çekmekteyiz.

Amerikan Kültür Rusça kursu İstanbul – Aksaray şubemiz ve diğer şubelerimiz ile öğrencilerimize uygulamalı dil eğitimi vermekteyiz. Diğer dil eğitimi kurumlarından farklı olarak Avrupa Dil Portfolyosu’na uygun standartta eğitim vermekteyiz. Amerikan Kültür olarak öğrencilerimize sunduğumuz imkanları aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz:

Kurumumuz, öğrencilerimizin ömür boyu yararlanabileceği şekilde her seviye için farklı aktivite ve kulüpler sunmaktadır.

Sınıf mevcutlarımız öğrencilerimizin derslerden en iyi şekilde yararlanabileceği şekilde ayarlanmaktadır. (Covid-19 salgını dolayısıyla sınıf mevcudumuz 6 kişi ile sınırlandırılarak, sosyal mesafe kurallarına uygun bir ortam oluşturulmuştur)

Eğitim süresince kullanılacak materyaller, öğrencilerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Amerikan Kültür öğrencileri ikinci dil eğitiminden % 80 indirim ile yararlanabilmektedir.

Eğitim süresince devamlı takip yaptığı halde kur atlama sınavında başarısız olan öğrencilerimize ücretsiz olarak aynı eğitim tekrar verilmektedir.

Grup derslerine katılamadığınız durumlarda öğretmen ile birebir 4 saat telafi dersinden yararlanabilirsiniz.

Ayrıca mücbir sebeplerin olduğu durumlarda ara vermeden öğrencilerimize online eğitim desteği verilmektedir. MyKelime uygulaması ile öğrencilerimize online materyaller sunulmaktadır.