Hemen Yaz
Hemen Ara

Rusça Özel Ders Hakkında

Bilgi Al

Diğer Yazılar

Rusça Özel Ders Hakkında

Gerek eğitime yurtdışında devam etmek için gerek CV’lerini güçlendirmek için insanlar dil öğrenmeye çalışırlar. Bu konuda da genellikle kurslara başvururlar. Kurslar sayesinde hem daha disiplinli bir şekilde çalışırlar hem de nereden başlayacakları konusunda zorluk çekmezler. Rusça da insanların öğrenmek istediği dillerden biridir. Bunun için de bu konuda en iyi eğitimi verebilecek Rusça dil kursu araştırması yaparlar. Kimi insanlar da Rusça özel ders almak istemektedirler.

Rusça Hakkında

Dünyada en çok konuşulan diller listesinde Rusçanın 6.sırada yer aldığını görürüz. Rusçanın özelliklerine baktığımızda okuma ve telaffuz açısından kolay olduğunu söyleyebiliriz. Ancak dil bilgisi karmaşıktır. Rusça edebiyat ve bilim alanında da İngilizce ile birlikte oldukça sık karşımıza çıkar. Bu nedenle Rusça kurs ücretleri açısından da uygun bir yer bulunduğunda kesinlikle öğrenilmesi gereken bir dildir.

Rusça Dil Kursu

Son zamanlarda Rusça öğrenmek isteyen kişi sayısı oldukça artmıştır. Rusya’daki insanların İngilizce bilme oranı çok düşüktür. Ülkede büyük kesim Rusça kullanmaktadır. Bu nedenle Rusya’ya gezi amaçlı ya da eğitim için gitmek isteyenlerin bu dili öğrenmeleri gerekir. Bu nedenle Rusça dil kursu ya da Rusça özel ders almalarında fayda vardır. Kursumuzda oldukça kaliteli bir eğitim sunulmakta ve Rusça kurs fiyatları ile de her zaman öğrencilerinin bütçesine hitap etmektedir.

Rusça Özel Ders

Rusça gramer yapısının Türkçe ile çok fazla benzerliği olmadığı için insanlar zorluk çekebilir. Ancak zor da olsa grameri iyi bir Rusça özel ders ve Rusça dil kursu ile kolay bir şekilde öğrenmek mümkündür. Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu bu konuyla ilgili sizin için en iyi seçenek olacaktır. Kursumuzda öncelikle yapılan Rusça seviye tespit sınavı ile seviyenize uygun bir program hazırlanır. Ayrıca pandemi nedeniyle sınıflar 6 kişiyle sınırlandırılmıştır. Bu sayede özel ders havasında eğitim görebilirsiniz. Ayrıca derslerde kullanılan araçların hepsi öğrencilerimize ücretsiz bir şekilde sağlanmaktadır. Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursumuz Rusça kurs fiyatları açısından da her zaman yanınızdadır. Piyasadaki Rusça kurs ücretleri incelendiğinde kursumuzun oldukça uygun olduğu görülmektedir.

Rusça Kurs Fiyatları

Rusça kurs fiyatları konusunda bilgi almak istiyorsanız Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları İstanbul Aksaray şubesine sitede yer alan iletişim bilgilerini kullanarak başvurabilirsiniz. Bu konuda yetkili kişilerle gerçekleşen görüşmeler sonunda dil öğrenmek isteyen hiçbir kimse Rusça kurs ücretleri açısından mağdur edilmemektedir. Ayrıca herkesin seviyesine uygun aktivite ve ders seçenekleri sunulmaktadır. Bunun yanında kursumuzdan ikinci bir dil eğitimi almak isterseniz %80 indirimden yararlanma şansınız da bulunmaktadır. Kursumuzun avantajlarından biri de derslere katılamadığınızda birebir telafi dersi imkanınızın bulunmasıdır. Bazı sebeplerden ötürü derse devam edemeyenler de online olarak eğitimini sürdürebilir. Rusça kurs ücretleri ile ilgili de anlaştıktan sonra hızlı bir şekilde eğitime başlayarak dil öğrenmeyi gerçekleştirebilirsiniz.