Almanca Kursu

Online Almanca kursu tavsiyesi aramaya Amerikan Kültür ile son verebilirsiniz. 2005 yılından beri Türkiye’de yabancı dil eğitimi veren Amerikan Kültür, 153 şubesi ile en kaliteli dil eğitimini veren kurumlar arasında en üst basamaktadır.

Amerikan Kültür Dil Okullarını diğer dil kurslarından ayıran en önemli özelliği Avrupa Dil Pasaportu’na sahip bir eğitim vermemizdir.  Bunun dışında uygulamalı bir dil okulu olmamız ve pratiğe ağırlık vermemiz kalite standartlarımızı yükseltmektedir.

%30 Ekstra İndirim Kazanmak için Formu Doldurun

  İngilizce ağırlıklı olarak dil eğitimi veren Amerikan Kültür, birçok farklı dilde de eğitim vermektedir. Almanca dil eğitiminde de profesyonel ve işinde uzman eğitimcileri ile öğrencilerin aktif bir şekilde dil öğrenmesini kolaylaştırmaktadır. Almanca kursu, hafta içi belirlenen günlerdeki dersleri, kurumumuz tarafından ücretsiz olarak temin edilen ders materyalleri, kurumumuzun içerisinde bulunan çeşitli dil aktiviteleri ile öğrencilerin en çok verim alacağı şekilde planlanmıştır.

  Amerikan Kültür Online Almanca Kursu

  Amerikan Kültür Dil Okulları olarak ders planlarımızı öğrencilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz. Online Almanca Kursu ile öğrencilerimizin aktif öğrenme süreçlerini daima dinamik tutmaktayız. Online Almanca dil eğitiminin öğrencilere sunduğu olanakları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Online dil eğitimi ile öğrencilerimiz nerede olursa olsunlar eğitimlerini aksatmadan öğrenim süreçlerini devamlı kılmaktadırlar.
  • Online Almanca dil eğitimi sayesinde uygulamalı olarak dil eğitimi alan öğrencilerimizin pratik tecrübe kazanmalarına olanak sağlanmaktadır.
  • Online eğitim sayesinde öğrencilerimizin Almanca kelime dağarcıklarının artması sağlanmaktadır.

  Online dil eğitimi haricinde de kurumumuz bünyesinde gerçekleştirilen dil etkinlikleri ve kulüpler ile öğrencilerimize ömür boyu öğrenme olanağı sunulmaktadır. Öğrencilerimize verdiğimiz % 100 eğitim garantisi ile düzenli devam etmesine rağmen kur atlama sınavında başarılı olamayan ve tekrara kalan öğrencilerimize aynı eğitimi ücretsiz olarak vermekteyiz.

  Almanca Kursu Fiyatları

  Almanca kursu fiyatları, öğrencilerimizin seçmiş olduğu kurslara ve yararlanmak istedikleri imkanlara göre belirlenmektedir. Almanca kurs fiyatlarını öğrenmek ve daha detaylı bilgi almak için Amerikan Kültür İstanbul – Aksaray şubemizin internet adresi üzerinde bulunan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

  Amerikan Kültür olarak öğrencilerimize devamlı olarak kaliteli eğitim verebilmek adına daima kendimizi geliştirmek odaklı çalışmalar yapmaktayız. Aydınlık geleceklerin eğitim ile açılacağını bilen uzman eğitimcilerimiz ile günden güne daha da büyümekte ve Türkiye’de en çok tercih edilen dil eğitimi veren kurumlar arasında en üst basamakta yer almaktayız. Siz de profesyonel Almanca dil kursu almak istiyorsanız vakit kaybetmeden Amerikan Kültür Dil Okullarında aradığınız kaliteli eğitime kavuşabilirsiniz.

  Ön Bilgi Formu

  Form is deprecated, please cotact the webmaster to upgrade this form.

  Ziyaretçi Yorumları (1)

   Whatsapp
   Amerikan Kültür Aksaray
   Amerikan Kültür Aksaray
   Merhabalar, İstanbul Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kurslarındaki eğitimleriniz hakkında bilgi alabilir miyim?

   Ücretsiz Eğitimler ve İndirim İçin Formu Doldurunuz.