Hemen Yaz
Hemen Ara

Ücretsiz deneme dersi için hemen formu doldur!


Blog

Rusça Dil Eğitimi Almak

Rusça konuşan kişi sayısına baktığımız zaman dünya genelinde en çok konuşlan diller arasındadır.

En İyi Rusça Dil Kursu

İstanbul'daki en iyi Rusça Kursu

Rusça Özel Ders Hakkında

Rusça Özel Ders Fiyatları

Rusça Dil Eğitimi İçeriği

Rusça öğrenirken öncelikle öğrenilen temel ve kültürel bilgiler;

Rusça Öğrenmek İçin En İyi Yöntemler

Rusça öğrenmek için en verimli yöntemler...

Rusça Kursu Fiyatları

Aksaray Fatih Rusça kurs fiyatları...

Rusça A1 (Başlangıç Seviyesi) İçeriği Nedir?

Yabancı dillerde çeşitli seviyeler bulunmaktadır. Bu seviyelerin ilki A1 yani başlangıç seviyesidir.

Neden Rusça Öğrenmeliyiz?

Slav dillerinden birisi olan Rusça günümüzde en önemli dillerden birisi olmuştur ve bu dile olan rağbet günden güne artmaktadır.

Rusça Öğrenmenin 7 Pratik Yolu

İşte bu yazıda da Rusça öğrenmenin 7 pratik yolu ve bazı tavsiyelerde bulunacağız.

Rusça Öğrenme Avantajları

Rusça öğrenme avantajları arasında iş bulmayı kolaylaştırmak sayılabilir.

Rusça (Başlangıç Seviyesi) Kursu

Rusça başlangıç seviyesi kurslar hakkında bilgi...

Ielts Sınavı Hakkında

İngilizce dil yeterliliğinin geçerli olduğu herhangi bir kuruma başvurmadan herkes gireceği Ielts Sınavı hakkında bilgi sahibi olmak ister.

Rusça Kursunun Bireylere Avantajları Ve Kampanyaları

Rusça dünyada popülerliği ile 8. sırada yer alan bir dil. Rusça öğrenmek için birbirinden farklı nedenler var. Rusça kursunu farklı farklı amaçlar için tercih eden bireyler bulunuyor

Akademik İngilizce Sınavları

Akademik İngilizcenin günlük kullanılan İngilizceden belki de en büyük farkı nesnel olmasıdır.

İngilizce Kursu Nasıl Seçilir?

İyi bir İngilizce kursu seçmek ve bu kurstan fayda görebilmek için, bazı durumlara dikkat edilmesi gerekir. İngilizce kursu nasıl seçilir? Sorusuyla yola çıkanların dikkatli etmesi gereken konular şu şekildedir;

Dil Eğitimi Alma Şartları Nelerdir?

İnsanların yabancı dil öğrenme istekleri farklı durumların da ortaya çıkmasına neden olur. Dil eğitimi almak isteyenler, dil eğitimi alma şartları nelerdir?

Akademik İngilizce Sınavlara Hazırlık

Günümüz koşullarında ulusal geçerliliği en fazla olan dil olan İngilizce iletişim kurma açısından büyük bir önem sahiptir. Ulaşılmak istenen amaca İngilizceyi araç olarak gören insanlar genellikle akademik sınavlarda başarılı yakalayabilirler.

Rusça Öğrenmek İçin En İyi Yöntemler

Eğer Rusçanızın belli bir temeli varsa yani genel olarak gramere ve temel kalıplara hakimseniz bazı püf noktalar ile hızlı bir şekilde Rusçanızı geliştirebilirsiniz, işte bunlardan bazıları:

İyi Seviye Rusça Konuşma

Rus alfabesinin öğrenilmesi Çince karakterleri öğrenmekten daha kolay olmaktadır. Rus alfabesinde yer alan 33 harfin 7’si Latin ve 9’u Yunan harfi olması nedeniyle Rusça’yı öğrenmeyi kolaylaştırıyor.

Sıfırdan Rusça Eğitimi

Dünya üzerinde pek çok dil konuşuluyor. Ana dil kolaylıkla öğrenilebiliyor. Ancak sonradan dil öğrenmek isteyenlerin çaba göstermesi gerekiyor. Rusça öğrenmek isteyenler sıfırdan Rusça eğitimi hakkında araştırmalar yapıyor.

Kolay Anlaşılabilir Rusça Eğitimi

Rusça öğrenmek isteyenler, kolay anlaşılabilir rusça eğitimi konusunu araştırıyor. Rusça, öğrenilmesi zor bir dil olduğu için bu konu araştırılıyor. Dünyada ve ülkemizde Rusça öğrenmek isteyenlerin sayısı artıyor.

Rusça En Kolay Nasıl Öğrenilir?

Rusça öğrenmek diğer dillere nazaran biraz daha zor bir dildir. Bu sebeple Rusça en kolay nasıl öğrenilir? Sorusu bu dili öğrenmek isteyen kişilerin aklına gelen sorulardan bir tanesidir. Dil öğrenmenin birinci kuralı istemek ve bu konu üzerinde her zaman olumlu düşünmektir.

Aynı Anda İki Dil Öğrenilir Mi?

Yabancı dil bilmek ve kendini başka bir dille akıcı bir şekilde ifade etmek geçmişte olduğu gibi günümüz dünyasında da oldukça büyük bir meziyet olarak görülüyor.

Upper Intermediate Orta Üstü Seviyesi

Her seviyenin bitiminde öğrenci belirli yetkinliklerde İngilizceyi sözlü ve yazılı olarak kullanabilir.

İngilizce Dil Seviyelerinin Aşamaları

Günümüz şartlarında İngilizce bilmenin gerekliliği ve bu gerekliliğin getirdiği olumlu durumlar göz ardı edilemeyecek hale geldi.

YDS Sınavı İçin Çalışma Programı

YDS için temel seviyede olduğunuzu kabul ettiyseniz artık çalışma programı hazırlamanın vakti geldi. Bu yazıda nasıl bir çalışma programı hazırlayacağınızdan bahsedeceğim.

Pre-Intermediate (Ön Orta) Seviyesi

İngilizce eğitimlerinde öğretilecek olan yabancı dil, bölümlere ayrılır. Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları’nda ise bu 6 bölümdür: A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 olmak üzere 6 adet seviyemiz vardır.

Lise Mezunları Dil Kursuna Gidebilir Mi?

Her kişi profesyonel bir şekilde dil eğitimi görmeden kendi çabaları doğrultusu ile belli bir konuma kadar dil öğrenimini sağlayabilir. Fakat her dilin kendisine özel öğrenme şekli, farklı kuralları ve püf noktaları bulunmaktadır.

Rusça Kursu

KURUMSAL EĞİTİMLER KAMPANYALAR S.S.S BLOG SEVİYE TESPİTİ İLETİŞİM Whatsapp Rusça Kursu Hemen Şimdi Arayın 0212 588 38 38 Whatsapp Üzerinden Bilgi Al Online Seviye Tespiti İstanbul Rusça Kursu İstanbul Rusça kursu arayışındaysanız ve bulduğunuz sonuçlar sizi tatmin etmiyorsa Amerikan Kültür Rusça kursu ile aradığınız profesyonel eğitime kavuşabilirsiniz.

İyi Bir İngilizce Kursu Nasıl Olmalıdır?

Günümüzde tüm dünyada yaygın olarak kullanılan yani dünya dili olarak kabul edilen dil İngilizcedir.

Türkiye de İkinci Dil Olarak Hangi Dil Seçilmeli?

Türkiye de çeşitli nedenlerden dolayı yabancı dil olarak Arapça ve Rusça oldukça ön plandadır. Fakat bilinmesi gereken en önemli konu İngilizcenin dünya dili olduğudur.

Özel Ders Vip Eğitim

Düzenli ders programlarımıza zaman yetersizliği ve eğitim içeriği açısından dahil olmakta zorluk yaşıyorsanız, kişiye özel ihtiyaç analizi ve seviye belirleme testlerine katılarak, istediğiniz zaman ve içerik çerçevesinde deneyimli eğitmen kadromuzdan birebir özel ders alabilirsiniz.

Dil Okulu Bitiminde Katılım Sertifikası Veya Kurs Raporu Alabilecek Miyim?

Dil okullarının sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Yabancı dil eğitimlerini ileri bir seviyeye taşımak isteyen ya da yeni bir dil öğrenmek isteyen pek çok kişi dil okullarına yöneliyor.

Rusça A1 (Başlangıç Seviyesi) Nedir?

Rusça, zor bir dil olarak bilinir. Öğrenmesi diğer dillere göre bir miktar daha zor olan Rusça’da da seviyeler bulunur.

Amerikan Kültür Aksaray İle Dünya Standartlarında Eğitim

Dil eğitimlerinde ve sınavlara hazırlık sürecinde doğru kaynak seçimi, eğitim kurumu ve eğitim materyalleri oldukça önemlidir. Özellikle dünya genelinde çalışma yapacak adayların kapsamlı ve ülkeye en uygun dili öğrenmesi oldukça önemlidir. Kurumlara büyük bir sorumluluk düşen bu eğitim sürecinde, eğitim verecek kişilerin alanında uzman olması önemlidir.

En İyi TOEFL Ve IELTS Kursu Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yurt dışında lisans öğrenimi ya da yüksek lisans öğrenimi almak isteyenler ve çalışmak isteyenler için bazı okul ve iş yerlerinde belirli seviyede İngilizce bilme şartı aranmaktadır. Bu şartı isteyen okullar İngilizce dil seviye ölçümünü TOEFL, IELTS gibi sınavlar ile gerçekleştirir. Öğrenciler kendi ülkelerinde bu sınavlar için hazırlık yapabilir.

Amerikan Kültür Aksaray İle Yeni Bir Deneyim

Eğitim programları olarak oldukça geniş bir yelpaze sunan Amerikan Kültür Aksaray kaliteli eğitim anlayışı ile adayları sınava hazırlıyor. En önemli yetkinliği ise Avrupa Dil Pasaportu uygunluğunda eğitim verilmesidir. Öncelikle eğitim içeriği uygulamalı ve pratik eğitim esaslıdır. Bu nedenle öğrencilerin eğitim aldıkları dil konusunda gelişimi daha hızlı olmaktadır.

Etkin İngilizce Eğitimi Nasıl Olmalıdır?

Etkin İngilizce eğitimi kişiye göre değişkenlik göstermektedir. Kişiye uygun hazırlanan herhangi bir İngilizce eğitim programı eğitimi hem hızlı hem etkili bir hale dönüştürür. Etkin İngilizce eğitimi için gerekli olan her dilin temel 4 becerisi gereklidir. Bu 4 temel becerinin gelişmesi birbiriyle entegre olup bir alanın gelişmesi birine yararı dokunabileceği gibi bir alanın gelişmesinde sorun yaşandığında diğerinin gelişmesine olumsuz etkisi olabilmektedir.

1 Seviye İngilizce Eğitimi 890TL

Siz değerli öğrencilerimizle beraber bu zorlu süreçten geçerken, eğitim ücretlerini 1 seviye 890TL olarak sabitledik. Sınırlı sayıdaki indirimden yararlanmak için bilgi formunu doldurabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız tarafınıza en kısa sürede bilgi verecektir.

Çocuklar Neden Daha Kolay Yabancı Dil Öğrenir?

Kendi ana dilimiz dışında farklı bir yabancı dil öğrenmek için ne kadar yaşınız küçük olursa o kadar avantajlı oluruz. Çünkü hem daha kolay ve daha hızlı bir öğrenme gerçekleşir.

İngilizce Sertifikası Kaç Ayda Alınır?

Dil eğitimi açısından kursların önemli bir yeri vardır. Özellikle günümüz dünyasında gelişen teknolojiler ile birlikte küreselleşen ciddi derece de artış göstermektedir. Bu açıdan da dil öğrenmenin önemi hızlı bir şekilde artmaktadır.

Yabancı Dil Eğitimi Kaç Yaşında Başlamalıdır?

Yabancı dil eğitiminin ilerleme hızı öğrenecek kişinin yaşına göre değişkenlik göstermektedir. Yapılan araştırmalara göre erken yaşta dil öğrenmeye başlamanın çok büyük faydaları bulunmaktadır.

Amerikan Kültür Dil Kursu Hakkında Bilmeniz Gereken Noktalar

Dil eğitiminde kursların önemi büyüktür. Daha disiplinli bir eğitim süreci için pek çok kurs eğitim yeri bulunmaktadır. Daha disiplinli bir ilerleme, özel hocalarla birebir görüşme gibi imkânlar sunan kurslardır.

Türkçenin Dünya Dilleri Arasındaki Yeri

Kaynak bakımından birbirine yakın olan diller bir aile teşkil ederler.

IELTS Sınavında Başarılı Olmanın Yolları

IELTS sınavı İngilizce bilen herkesin gerek İngiltere’de yaşamak için gerekse üniversitelere kabul alabilmek için çok önemli bir sınavdır. IELTS hazırlığında olan ve bu aşamada kafa karışıklığı yaşayan herkese yönelik hazırlanan bu yazıda bilinmesi gereken önemli noktalar vurgulanacak ve IELTS kursumuz hakkında merak edilenler açıklanacaktır. Böylece bu makaleyi okuyan herkes ıelts sınavında başarılı olmanın yolları konusunda tüm detaylara hakim olacaktır.

Dil Eğitimi Yaş Sınırı Nedir?

Dil öğrenmek, aslında her yaşta mümkün olan bir şeydir. Ancak dil öğrenmenin ideal bir yaş aralığı bulunmaktadır.

Çocuklar İçin İngilizce Eğitimin Avantajları

İngilizce eğitimi hem çocuklar hem de yetişkinler için oldukça önemlidir. Özellikle küçük yaşta İngilizce eğitimi alındığı zaman daha etkili olur ve ömür boyu İngilizce unutulmaz. Çocuklar da belli bir yaşa geldiği zaman mutlaka İngilizce

İngilizce Özel VIP Eğitimin Avantajları

İngilizce günümüzde çok sık kullanılan yabancı bir dildir. Bu dilin bu kadar yaygın hale gelmesi de ihtiyacı arttırmıştır. Bazı kişiler İngilizceyi öğrenme konusunda problem yaşayabilmektedir. Geleneksel kurslarda gerek ders programına, gerek derslere çok hızlı adapte olamayabilirler. Bu sebeple çok fazla kişi bu dili öğrenme aşamasında sorun yaşayabilmektedir

3 Seviye İngilizce Eğitimine %30 İndirim

Dil öğrenmenin en önemli aşaması o dile maruz kalarak etkileşim halinde olmaktır. Çünkü insan algıladığını aktarır. Dil de canlılar gibi doğar, büyür ve gelişir. Bundan dolayı yabancı dil öğreniminde;dilin gelişip büyümesi için pratiğin çok önemli bir yeri vardır. Pratiğe dökülmeyen ve günlük hayatta karşılık bulmayan yabancı dil büyüyüp gelişemez.

Ielts Hangi Sıklıkta Düzenleniyor

Kendine yabancı dil ile eğitim veren akademik alanlarda, iş hayatında yine yabancı dil ile kariyer hedefi bulunanların girme yükümlülüğü olan Ielts sınavı kişilere birçok yeni dünyanın kapısını açan bir sınav türüdür. Yurt dışında çalışma ve yaşama hayali kuranların bu sınava girmesi büyük önem arz etmektedir. Zira bazı ülkeler çalışma ve göçmenlik izinleri için uluslararası niteliği olan bu sınavın sonuçlarını şart koşmaktadırlar. İngilizce yeterliliğinin sınandığı sınava kurumumuzda hazırlanarak girebilirsiniz.

IELTS Sınav Günü İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

Uluslararası olarak İngilizce seviye tespiti yapılan IELTS sınavına, hazırlık süreci sonrası sınav tarihinde, sınavına girerken IELTS sınav günü ile ilgili bilinmesi gerekenler vardır.

TOEFL Sınavına Hazırlanma Süresi Ne Kadar Olmalıdır?

TOEFL sınavı dünyada minimumda 50 kez açılan ve giriş sınırlaması bulunmayan bir sınavdır. 165 ülkede düzenlenen sınav 4500 sınav merkezinde düzenlenir.

Dünyada En Çok Konuşulan Diller

Dünya üzerinde pek çok farklı dil konuşuluyor. Aslında bu durumu her kültürün birbirinden farklı olmasıyla ifade edebilmeniz gayet mümkün bir şeydir.

IELTS Hangi Sıklıkta Düzenleniyor?

IELTS, yani International English Language Testing System olan neredeyse tüm Dünyada geçerliliği olan İngilizce seviye tespit sınavıdır. Bu sınav, İngilizce becerilerini ciddi bir sınava göre test etmek isteyen kişiler için inanılmaz öncelikli bir öneme sahiptir. Bu sınav genellikle yurtdışında eğitim almak isteyen öğrenciler için uygulanan bir sınav yerine geçmekle birlikte yurtdışı veya yurtiçi işe alım süreçlerinde bir araç görevi alıyor.

İngilizce Kursu Fiyatları

Günümüz dilleri içerisinde en sık konuşulan dillerden biri İngilizce olması dolayısı ile kurslar çok sık karşımıza çıkabilmektedir. Bu nedenle de elbette İngilizce kursları günümüz içerisinde

Dil Dersleri Haftada Kaç Saatten Oluşur?

Yabancı dil eğitimi tüm dünya genelinde oldukça önem verilen ve tercih edilen eğitimler arasında yer alıyor.

Rusça Dil Eğitim Seviyeleri

Yabancı dil öğrenmek, sevenler için oldukça zevkli bir eylemdir. Günümüzde sadece İngilizce artık yeterli değil. Başka diller de öğrenmek gerekir.

Online Yabancı Dil Eğitiminin Avantajları ve Dezavantajları

Yabancı dil alanında verilen eğitim her geçen gün artmaya devam ediyor.

IELTS Sınavına Kaç Ayda Hazırlanmalıyım?

IELTS Sınavına hazırlanan adayların çok ciddi ve disiplinli bir çalışma programı hazırlaması gerekir. Hangi sürede çalışma programına ihtiyaç olduğu sorusu ise merak edilen sorular arasında yer alır.

Çocuklar İçin İngilizce Kursu Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her çocuk, dünyaya bazı haklarla gelir. Bu haklardan bazıları, yaşama, barınma ve eğitim haklarıdır. Eğitim, bir çocuğun dünyasında olmazsa olmaz faktörlerdendir.

Sıfırdan C1 Seviyesinde İngilizce Öğrenmek

İngilizce dünya dili olarak kabul edildiği için dünyanın her yerinden kişilerle iletişim kurabilmek için İngilizce bilmek oldukça önemlidir.

Özel Ders Vip Eğitim Nedir?

Eğitim programlarına bazı nedenlerden dolayı katılamayan öğrenciler için düzenlenen özel ders vip eğitim ile kişiye özel eğitim yapılır.

Hangi Yabancı Dilleri Öğrenmek Gerekir?

Günümüzde artık ana dilin yanında hangi yabancı dilleri öğrenmek gerekir düşüncesi kişileri yeni bir dil öğrenmeye daha çok teşvik etmeye başladı.

Çocuklar İçin Rusça Dil Eğitimi

Rusça dili ülkemizde İngilizce dili kadar tercih edilir.

Yabancılar İçin En İyi Türkçe Dil Kurslar

Ülkemiz çapında yaşamakta olan yabancı kesimden insanlar, ilk zamanlarda Türkçe konuşmakta veya anlaşabilmekte sıkıntı yaşamaktadırlar.

Hazırlık Atlama Sınavı Nedir?

Zorunlu İngilizce hazırlık eğitiminin verildiği bir üniversiteye kayıt olmadan önce bütün öğrencilerin aklında “Hazırlık atlama sınavı nedir?” sorusu belirir.

Çocuklarınıza İngilizce Konuşturmanın En Kolay Yolu

Günümüzde Dünya dili olan İngilizceyi bilmeyen kişi sayısı oldukça azdır. Hatta pek çok kişi ya da kurum için İngilizce artık bir yabancı dil olarak bile görülmüyor.

Online İngilizce Eğitimin Avantajları

İngilizce bilmemek şu dönemde çok da kabul edilememektedir. En az deneyimin gerektiği işlerde bile, az seviyede de olsa İngilizce bilinmesi gerekmektedir.

İleri Seviye Rusça Eğitimi

Dil eğitimi değişen ve sürekli ilerleyen dünyaya ayak uydurabilmek adına gereklidir. İngilizcenin dünya dili olması ile beraber Türkiye’de açılmış olan dil kursları bu alanda uzman kadroları üzerinden hizmet verir.

Pilotluk Ve Hosteslik İçin İngilizcenin Önemi

Tüm dünyada ve dolayısıyla ülkemizde havacılık sektörü için geçerli olan tek dil İngilizcedir. Bu alanda çalışan herkesin belirli düzeylerde bir İngilizce bilgisine sahip olma zorunluluğu bulunmaktadır.

Rusça Öğrenmek İçin Neler Yapılabilir?

Rusça son yıllarda özellikle turizm alanında çalışan kişilerin öğrenmesi gereken zorunlu yabancı diller arasında yer almaktadır. Fakat çeşitli nedenlerden dolayı

Ana dili İngilizce olanlar İngilizceyi yeniden öğreniyor

Dünyada ana dili İngilizce olanların sayısı İngilizceyi yabancı dil olarak konuşanların gerisinde kaldığı için, daha iyi anlaşılmak amacıyla İngilizceyi yeniden öğrenme eğilimi hız kazanıyor.

Çocuklar İçin İngilizce Görsel Eğitim

İngilizce, günümüzün en önemli dillerinden biridir. Bu bakımdan yeni bir dil yeni bir insan prensibine uyarak dil öğrenmenin ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Erken yaşlarda öğrenilen bilgiler çok daha kalıcı bir özellik taşır. Özellikle de çocuklarınızın öğrenmeleri çok daha hızlıdır. Bu bakımdan çocuklarınızın erken yaşlarda dil öğrenmesini sağlayabilirsiniz.

İngilizce Özel Ders Nedir?

İngilizce özel ders nedir diye merak edenler için hazırlanan bu yazıda bütün bilgileri detaylarıyla bulabilirsiniz. İngilizce dünya üzerinde en çok konuşulan diller arasında yerini aldı. Hatta ortak dil olarak kabul edildiği için bütün ülkelerce öğrenilmesine önem verildi. Birçok iş yeri ve Dünyaya açılan sektörlerin işçi alımında ilk koşul İngilizce dilini bilenmesidir.

Kısa Zamanda Sıfırdan İleriye Rusça Eğitimi

Dil öğrenmek çoğu öğrenci için çok zorlu bir süreçtir. Ana dil olan Türkçeden sonra yeni bir dil öğrenmek emek ister. Cümle öge sıralamaları, farklı kelimeler hatta bazen farklı harfler dolayısıyla, çok çalışmak gerekmektedir. Yabancı dil denince akla ilk İngilizce gelmektedir. İngilizceyi hemen hemen herkes bilmektedir ve İngilizce evrenseldir.

Lise Boyunca İngilizce Öğrenmenin Akademik Faydaları

Eğitim hayatında özellikle de lise boyunca yabancı dil eğitimi alınmasının ileride kişiye akademik olarak pek çok faydası bulunmaktadır.

TOEFL Sınavında Başarılı Olmanın Yolları

TOEFL sınavı, merkezleri Kanada ve ABD olmak üzere çoğu ülkede kabul görmüşlüğü olan bir dil yeterliliği sınavıdır.

Yeni Başlayanlar İçin Rusça

Dil öğrenmek isteyen kişilerin ilgisini çeken dillerden biri de Rusça oluyor.

Çocuklar İçin İngilizce Dil Eğitimi

Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, yetişkinler için sağladığı sistemli ve kaliteli eğitimi çocuklar için İngilizce öğretiminde de göstermektedir.

Çocuklar İçin Rusça Eğitimin Avantajları

Rusça genellikle herkes tarafından bilinen bir değildir. Ancak birçok insan daha fazla dil bilgisi olsun diye Rusça öğrenmeyi tercih eder.

Yabancı Dil Seviye Tespiti Nasıl Yapılır?

Yabancı dil eğitimi almak istiyorum ve nereden başlamam gerekli diyorsanız işte bu yapı tam da size göre.

Akıcı Düzeyde İngilizce Konuşmak

Son zamanlarda üzerine çokça konuşulan konulardan biri olan akıcı düzeyde İngilizce konuşmak hakkında internette bilgi kirliliği yayılıyor.

IELTS Kursu

Aksaray Amerikan Kültür IELTS Kursu, IELTS sınav tecrübesine sahip, deneyimli yabancı eğitmenler tarafından verilen eğitimlerinde %100 başarı garantisi sunmaktadır.

Akıcı İngilizce Konuşmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Dünya dili olarak kabul edilen İngilizceyi bilmeniz sizin için büyük bir kolaylık olacaktır.

YDS Kursu

Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, genel dil eğitimlerindeki profesyonelliğinin yanı sıra sınav eğitimlerinde de %100 öğrenci memnuniyetine büyük önem vermektedir.

Çocuklarda İngilizce Eğitimine Ne Zaman Başlanır?

Yabancı dil hayat içerisinde oldukça önemli yere sahip olmaktadır.

İleri Seviye İngilizce Eğitimi

İleri seviye İngilizce Advanced seviyesi olarak bilinir. C1 ve C2 seviyeleri ileri seviye ingilizce eğitimi derslerinde görülen seviyelerdir.

İleri Seviye Fransızca Eğitimi

İngilizce’den sonra dünya üzerinde en çok talep gören ve en çok konuşulan dil Fransızca’dır.

Online Genel İspanyolca Kursu

Yeni bir dil öğrenmek gerek iş açısından gerek sosyal açıdan ön plana çıkmayı sağlar.

Rusça Kursu Eğitim Yöntemleri

Yabancı dil öğrenmek, bireyin kendini geliştirmesi açısından çok önemlidir.

Rusça Kursu Fiyatları

Rusça öğrenmek isteyenlerin sayısı artıyor. Pek çok kişi farklı sebeplerden dolayı Rusça öğrenmek istiyor.

Toefl Sınavına Hazırlanma Yöntemleri

Yurtdışında bir ülkede çalışmak veya okumak istiyorsanız Toefl sınavına girmeniz gerekecektir.

İyi Yabancı Dil Kurumunda Olması Gerekenler

Kaliteli yabancı dil kurumu denince insanın aklına gelmesi gereken birkaç önemli nitelik vardır.

İleri Seviye İspanyolca Eğitimi

Dil öğrenme konusuna ilginiz varsa öğrenme aşamasında olduğunuz dilin kurallarını, gramer bölümünü, kelimelerini öğrenmeniz ve ilerleyen seviyelerde metin okuma ve çeviri çalışmalarına ağırlık vermeniz gerekmektedir.

İngilizce Seviyenize Göre Yabancı Dil Eğitimi

Hayatın her alanında yabancı dil bilmenin büyük artıları olduğu biliniyor.

İstanbul İngilizce Özel Ders

Aksaray Amerikan Kültür Dil Kursu tarafından her müşterisine sunulmakta olan özel ders imkanı, kişilerin kendilerine ait bir çalışma düzeni içerisinde yer alabilmelerine yardımcı olmaktadır.

Almanca Özel Ders

Almanca, global arenada önemli bir yere sahiptir ve birçok sektörde tercih edilen diller arasındadır

En İyi İngilizce Kursu

Dil öğrenmeye karar verme süreci herkes için çok farklı işlemektedir.

İngilizce Dil Seviyeniz ve Bunun Önemi

Bugün tüm dünyada en çok geçerliliğe sahip olan dil olarak İngilizce kullanılmaktadır.

Rusça Dil Kursu Hakkında Neler Biliyoruz?

Dil eğitimi ile birlikte gerek gençler gerek yetişkinler birçok açıdan kendilerini geliştirebilmektedir.

Rusça Dil Eğitimi İçeriği

Rusça öğrenerek sadece dünyada en çok konuşulan dillerinden birini değil; bunun yanında Kiril alfabesi, grameri tüm detayları ve farklılıkları ile öğrenilmiş olur.

Rusça Konuşturan Dil Okulu

Yeni bir yabancı dil öğrenip birçok alanda kendine yenilik katmak isteyen pek çok kişi bulunuyor.

İngilizce ile Dünyaya Entegre Olun

Modern dünya, nerdeyse tüm ülkeleri kapsayacak biçimde İngilizceyi ortak dil olarak kullanır.

İngilizce Eğitim Sertifikasının Önemi

ünümüzde İngilizce birçok alanda karşımıza çıkıyor.

TOEFL Sınavı Etkili Hazırlanma Yöntemi

Yurt dışında okumak ya da hayalin olan şirkette güzel bir pozisyon sahibi olabilme şansını elde edebilen İngilizce öğrencileri için sınav aşamasını geçebilmek hep stresli ve yorucu olur.

Rusça Kursu Nasıl Seçilir?

Dil eğitimi her geçen gün daha çok talep gören eğitimler arasında yer alıyor.

IELTS Eğitiminde Yüzde 100 Başarı Garantisi Mümkün Mü?

IELTS Eğitimi almak isteyen ve bu konuda kararsız olan birçok adayın merak ettiği soru; IELTS eğitiminde yüzde 100 başarı garantisi var mı?