Çocuklar İçin Kolej Düzeyinde İngilizce Eğitimi

Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, yetişkinler için sağladığı sistemli ve kaliteli eğitimi çocuklar için İngilizce öğretiminde de göstermektedir. Görsel ve işitsel öğrenmeden faydalanılarak interaktif öğretim teknikleri ile dile maruz bırakılan öğrencilerin doğal akış içinde İngilizce öğrenmeleri sağlanır. Okul öncesi dönemde oyunlar ve görsel ögelerle sağlam temeller atılan dil öğretiminde okul çağındaki öğrenciler için de junior İngilizce programları takip edilmektedir. Öğrenciler düzenli katılım gösterdiklerinde okul müfredatlarının ilerisine geçerler ve bu da okullarındaki ders ve sınav başarılarını doğrudan, olumlu yönde etkiler.

Çocuklar Neden Daha Kolay Yabancı Dil Öğrenir?

Çocuklara İngilizceyi Sevdiriyoruz.

Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu; paket programlar halinde, birebir özel ders ile her yaş grubundaki çocuklara eğitim müfredatı oluşturmuştur. Junior İngilizce eğitiminde, deneyimli öğretmenler eşliğinde; pratiğe dayalı, konuşma ağırlıklı bir müfredat takip edilir. Öğrencinin her eğitim- öğretim döneminde bir seviye ilerlemesi hedeflenir. Eğitimler sürecinde öğrencilere verilen tüm materyaller ücretsizdir.
Çocuklar İçin İngilizce Kursu Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çocuklar İngilizceyi Hemen Öğrenir Mi?

Çocuklar için verilen ingilizce eğitimi öğrenmelerini de hızlandırır. Genellikle ingilizce eğitimini çocukların daha kolay bir şekilde öğrenmesi için çeşitli aktiviteler yapılır ve bu aktiviteler sayesinde çocukların eğlenceli bir şekilde öğrenmesi sağlanır. Ancak ingilizce öğrenildiği zaman unutulmaması için pratik yapmak ve sürekli olarak konuşmak gerekir. Çocukların da zaman zaman dili pekiştirmesi gerekir. Özellikle sürekli olarak konuşmaka daha hızlı öğrenilmesini sağlar.

Çocukların Öğrenmesi İçin Aktiviteler

Genellikle çocukların daha hızlı bir şekilde hizmet dil öğrenmesi için çeşitli oyuncaklar bulunur. Bu oyuncaklar hem beyni geliştirmek hem de daha eğlenceli bir şekilde öğrenmelerini sağlar.

  • Hayvanlar, harfler, çiçekler, eşyalara gibi daha birçok çeşitli oyuncaklar bulunur. Bu oyuncakların ingilizce olan şekillerini aldığınız zaman çocukların dili öğrenmesi de kolaylaşır.
  • Aileler çocukların daha iyi bir şekilde dil öğrenmesi için kursa yazdırsa da iyi bir program yapılarak evde de eğitim alınabilir. Genellikle çocuklar için ingilizce dil eğitimi programları yetişkinlere göre daha farklı ve eğlencelidir.
  • Aktivitelerle birlikte çocuklar da daha kolay bir şekilde ingilizce öğrenmiş olur. Bu nedenle aileler çocuklarına ingilizce dilini sevdirmek istiyorsa eğer eğlenceli bir şekilde eğitim aldırmalarında fayda var.

Genellikle çocuklar aktivitelerle birlikte ingilizce dilini öğrendiği zaman tekrar etmezse unutabiliyor. Ancak bu gibi durumlar da dili sürekli olarak konuşmak ve tekrar etmek gerekir. Bu durum hem yetişkinler hem de çocuklar için geçerlidir. Böylelikle öğrenmiş olduğunuz ingilizceyi kısa süre de unutmadan kolay bir şekilde konuşmaya başlamış olursunuz.

İngilizce Eğitimi Nasıl Verilir?

Çocuklar için ingilizce eğitimi oldukça önemlidir. Kurumların güvenilir olması çocukların daha iyi bir şekilde eğitim almasını sağlar. Çocuklar kurslar da eğitim alırken genellikle daha eğlenceli bir şekilde eğitim alırlar. Eğlenceli eğitim verildiği zaman çocuklar da daha kolay bir şekilde ingilizce öğrenmiş olur. Bu nedenle çocuklar için ingilizce dil eğitimi her bir çocuk açısından önemlidir. Ingilizce eğitimi çocukların daha iyi bir şekilde öğrenmesi için belli saatler de verilir. Bu şekilde çocuklar da daha kolay bir şekilde öğrenmeye başlar. Özel hocalarla bile çocuklar eğitim alabilir. Bu nedenle hem kurs hem de iyi bir hoca seçimi yapılmalıdır.

Ücretsiz Eğitim ve İndirimlerden Hemen Faydalan

İngilizce Dil Seviyeleri

A1 Elementary (Başlangıç) Seviyesi

Pre-Intermediate (Ön Orta) Seviyesi

Intermediate (Orta) Seviye

Upper-Intermediate

Advanced (Üst) Seviyesi

Dil Eğitimi Yaş Sınırı Nedir?
Çocuklar İçin İngilizce

Dil Eğitimi Yaş Sınırı Nedir?

Dil öğrenmek, aslında her yaşta mümkün olan bir şeydir. Ancak dil öğrenmenin ideal bir yaş aralığı bulunmaktadır. Özellikle de erken yaşlarda alınan eğitim oldukça verimli

Devamı
gorsel egitim1
Çocuklar İçin İngilizce

Çocuklar İçin İngilizce Görsel Eğitim

İngilizce, günümüzün en önemli dillerinden biridir. Bu bakımdan yeni bir dil yeni bir insan prensibine uyarak dil öğrenmenin ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Erken yaşlarda

Devamı
Çocuklar İçin İngilizce Eğitimin Avantajları
Çocuklar İçin İngilizce

Çocuklar İçin İngilizce Eğitimin Avantajları

İngilizce eğitimi hem çocuklar hem de yetişkinler için oldukça önemlidir. Özellikle küçük yaşta İngilizce eğitimi alındığı zaman daha etkili olur ve ömür boyu İngilizce unutulmaz.

Devamı
Çocuklarda İngilizce Eğitimine Ne Zaman Başlanır?
Çocuklar İçin İngilizce

Çocuklarda İngilizce Eğitimine Ne Zaman Başlanır?

Yabancı dil hayat içerisinde oldukça önemli yere sahip olmaktadır. Peki çocuklar üzerinde İngilizcenin önemi ve çocuklarda İngilizce eğitimine ne zaman başlanır? Sorusu düşünülmektedir. Önceki zaman

Devamı
Yabancı Dil Eğitimi Kaç Yaşında Başlamalıdır?
Çocuklar İçin İngilizce

Yabancı Dil Eğitimi Kaç Yaşında Başlamalıdır?

Yabancı dil eğitiminin ilerleme hızı öğrenecek kişinin yaşına göre değişkenlik göstermektedir. Yapılan araştırmalara göre erken yaşta dil öğrenmeye başlamanın çok büyük faydaları bulunmaktadır. Özellikle anadil

Devamı