You are currently viewing Fatih İngilizce Kursu
fatih ingilizce kursu

Fatih İngilizce Kursu

En iyi dil eğitimi arayışı içerisindeyseniz en doğru adrese Aksaray Amerikan Kültür’e hoş geldiniz!

Kaliteli eğitim anlayışı bireye değer verilen ve %100 başarıyı hedefleyen Amerikan kültür ile siz de ileri seviye dil eğitimini tamamlayacak dilerseniz eğitim dilerseniz kültürel birikim olarak kendinize bir kazanım sağlayacaksınız. İstanbul’un çeşitli semtlerinde ve Fatih’te hizmet veren Amerikan Kültür sayesinde en uygun fiyata İngilizce kursu alabilecek aynı zamanda gerçekten dil öğrenebileceksiniz. Akademik sınav eğitimlerinde %100 başarıyı hedefleyen Amerikan kültür kariyer hedefleriniz de her zaman yanınızda. Fatih İngilizce kursları içerisinde sizi başarıya taşıyan isim Amerikan kültür olacak!

Amerikan Kültür’de Sizi Bekleyen Ayrıcalıklar

Mevcutta hizmet veren diğer dil kurslarından farklı olarak Amerikan kültür Avrupa dil pasaportuna ve standart dil yönergelerine uygun olarak eğitim vermektedir. Avrupa dil pasaportuna uygun eğitim pratik ağırlığı bulunan ve uygulamalı eğitime önem veren bir dil okulu olarak hizmet vermekten geçmektedir. Aldığınız eğitimin, kazandığınız başarının belgelenmesi ve sertifikalandırılması tarafımızdan gerçekleştirilerek başlangıç seviyesinden uzmanlık seviyesine kadar her alanda profesyonel yabancı dil eğitimi sizlere sunulmaktadır.

Neden bizi tercih etmelisiniz sorusunun cevabını şu şekilde veriyoruz:

  • Amerikan kültür sizlere ömür boyu öğrenme imkânı sunmaktadır. Ücretsiz bir şekilde yararlanma imkânına sahip olacağınız aktiviteler ile dil öğreniminizi her zaman canlı tutabileceksiniz.
  • Avrupa dil portfolyosu sayesinde tamamlamış olduğunuz dil seviyesi standart bir şekilde her ülkede geçerli kabul edilecektir.
  • Amerikan Kültür sayesinde bir dil pasaportuna daha sahip olabilirsiniz.
  • %100 eğitim garantisi kapsamı altında kur tamamlama sınavında başarılı olamayan öğrencinin ücretsiz bir şekilde aynı eğitimi alma hakkı bulunmaktadır. ( Derslere düzenli devam etme koşulu ile birlikte)
  • Amerikan Kültür’de öğrenim için gerekli tüm eğitim materyalleri ücretsiz bir şekilde öğrencilere sunulmaktadır.
  • Talebinize bağlı olarak eğer ikinci bir yabancı dil öğrenmek isterseniz Amerikan Kültür’de ikinci yabancı dilinizi yüzde seksen indirimli fiyat avantajları ile uygun bir şekilde öğrenebilirsiniz.
  • Pandemi dolayısıyla alınan önlemler kapsamında çevrimiçi eğitim hizmetleri ve kesintisiz eğitim hizmeti Amerikan Kültür tarafından sunulmaktadır.

Fatih dil kursları içerisine sizlere sunulabilecek tüm imkânları bir araya getirmekten Amerikan kültür olarak gurur duyuyoruz.

Bir cevap yazın