Genel İngilizce Kursu

Genel İngilizce Kursu

İngilizce için Amerikan Kültür!

1 Seviyelik İngilizce Eğitim Süreleri

Pzts. – Çrş.Salı-Perş.Haftasonu
11 Hafta11 Hafta11 Hafta

Genel İngilizce Kursu Hakkında

Kurumumuzda, Geleneksel gramer Bazlı egitimin yol açtığı ‘Anlıyorum ama konuşamıyorum!’ cümlesinin geride bırakıldığı Avrupa Birliği Standartları’na Uygun Olarak Avrupa Birliği Tarafından akredite Edilmiş Sistemimiz kullanılmaktadır. Avrupa Birliği Ortak Dil Programı normlarında Uygun’un Olarak Dilin 5 Temel becerisini (okuma, yazma, dinlediğini anlama, konuşma iletişim kurma ve) kullanarak konuşmanın hedeflendiği Bir eğitim sistemiyle, Kişinin ingilizceyi günlük Yaşamında kullanabilmesi ve kolaylıkla iletişim kurabilmesi hedeflenir.

%30 Ekstra İndirim Kazanmak için Formu Doldurun

  Kendi kendini değerlendirme (öz değerlendirme) kisiler Dilin, özerkliliğini ESAS alan Avrupa Birliği Ortak Dil Programında öğrenen ettik Alanında 5 beceri onu seviyede varacakları hedeflerini Önceden bilir. Seviye Sonunda kisi bu hedeflere Ne Kadar ulaşabildiğini ziyaretinde dil öğrenme gelişimine Yönelik gerçekçi Değerlendirmeleri öğretmeni eşliğinde yapabilmektedir.

  Öğrencilerimiz, Genel İngilizce programlarımıza ister Özel Ders şeklinde ister 2-4 kişilik VIP gruplarda Isterlerse Maksimum 13 kişilik sınıflarda kendilerine Uygun’un gün ve Saatlerde Tüm ayrıcalıklı imkanlarımızdan yararlanarak katılabilmektedirler.

  CEF (Common European Fremawork) Dil Düzeyi Göstergeleri;

  • A1 :Söylenilenlerin daha yavaş şekilde tekrarlanması ve söyleyeceklerimi oluştururken yardımcı olunması koşuluyla, basit bir şekilde iletişim kurabilirim. Acil ihtiyaçlara ya da bildiği konularla ilgili alanlarda basit sorular sorabilir ve sorulan soruları cevaplayabilirim.
  • A2 :Bildiğim konular ve faaliyetler hakkında basit ve doğrudan bilgi alışverişini gerektiren basit ve anlaşılmış konularda iletişim kurabilirim. Konuşmayı kendi başıma sürdürebilecek kadar uzun olmasa da kısa sohbetlere katılabilirim.
  • B1 :Öğrendiğim dilin konuşulduğu ülkede seyahat ederken karşılaşabileceğim birçok durumla başa çıkabilirim. Bildiğim ilgi alanıma giren ya da günlük hayatla ilgili (Örneğin; aile, hobiler, iş, seyahat ve güncel olaylar) konularda hazırlıksız olarak konuşabilirim.
  • B2 :Öğrendiğim dili ana dili olarak konuşan kişilerle anlaşacak derecede akıcı ve doğal şekilde iletişim kurabilirim. Tartışmalarda bildiğim konularda görüşlerimi açıklayıp savunarak etkin olarak yer alabilirim.
  • C1 :Kullanacağım ifadeler için fazla zaman harcamadan kendimi akıcı ve doğal şekilde ifade edebilirim. Dili sosyal ve mesleki amaçlar için rahat ve etkili şekilde kullanabilirim. Görüş ve fikirlerimi açık bir dille anlatabilir ve diğer konuşmacıların sözleriyle ilişkilendirebilirim.
  • C2 :Hiç zorlanmadan her türlü tartışma ve konuşmaya katılabilir, deyimler ve konuşma diline ait ifadeleri anlayabilirim. Kendimi akıcı şekilde ifade edebilir, anlamdaki ince ayrıntıları kesin doğru olarak belirtebilirim. Bir problemle karşılaşır isem, sorunu diğer kişiler farkına varmadan geriye dönüp, ifadelerimi yeniden kurarak çözebilirim.
  Ön Bilgi Formu

  Form is deprecated, please cotact the webmaster to upgrade this form.

  ETİKETLER:
  Ziyaretçi Yorumları (6)
  1. Baran dedi ki:

   Çok kaliteli eğitim veren bir kurum 3 kur aldım oldukça memnunum İngilizcemi farklı bi seviyeye taşımamda çok büyük etkisi oldu.

  2. Öykü Güler dedi ki:

   Murat hoca sadece öğretmen değil , bir arkadaş , dost gibi , İngilizceyi onun sayesinde öğrendim .
   “Yurt dışına gittiğimde daha önce yurt dışına nasıl gitmedin sen?” Diye yorumlar aldım çünkü İngilizcem çok akıcı ve ileri seviyeydi . Canım sıkılmadan ve hiç ara vermeden , bir ders bile aksatmadan tüm derslerine gittim .

  3. Khanım dedi ki:

   Ben 2 kur aldım. Derslerime keyifle katıldım. Bu süreçte emekleriniz için herkese özellikle aynı zamanda verdiği motivasyon ve destek için Murat hocaya teşekkürler.

  4. Sıtkı dedi ki:

   Gerçekten çok ilgili ve kaliteli bir kurum ingilizceyi sevdiren bir yer herkese tavsiye ederim özellikle Murat hocama çok teşekkür ederim.

  5. Tekrar Dene dedi ki:

   arkadaşlar kaç kurda ingilizceyi tamamıyla öğrenebiliriz ?

   1. Aksaray dedi ki:

    Merhaba,
    Eğitimimiz seviyenize göre belirlenmektedir. Dilerseniz öncelikle seviye tespit sınavına katılıp ingilizcenizi ölçümleyebilirsiniz.

  Whatsapp
  Amerikan Kültür Aksaray
  Amerikan Kültür Aksaray
  Merhabalar, İstanbul Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kurslarındaki eğitimleriniz hakkında bilgi alabilir miyim?

  Ücretsiz Eğitimler ve İndirim İçin Formu Doldurunuz.