Rusça Kursu

İstanbul Rusça Kursu

Türkler ve Ruslar yüzyıllardır gerek ticari gerek toplumsal etkileşim içerisindedirler. Birbirine yakın iki devlet olan Türkiye ve Rusya’nın etkileşim halinde olması özellikle belli meslek gruplarının Rusçayı öğrenmelerini gerektirmektedir. Bunun dışında yeni bir dil öğrenmek isteyenler için de Rusça ülkemizde ne çok tercih edilen dillerden birisidir.

%30 Ekstra İndirim Kazanmak için Formu Doldurun

  İstanbul Rusça kursu arayışındaysanız ve bulduğunuz sonuçlar sizi tatmin etmiyorsa Amerikan Kültür Rusça kursu ile aradığınız profesyonel eğitime kavuşabilirsiniz. Kurumumuz profesyonel bir eğitimci kadrosuna sahiptir. Amerikan Kültür bünyesinde gerçekleştirdiğimiz birçok dil kurslarımız (İngilizce, Rusça, Almanca, İspanyolca, Arapça, Fransızca vb.), aktivitelerimiz, online eğitimlerimiz ile Türkiye kapsamında en çok tercih edilen dil eğitim kurumları arasında başı çekmekteyiz.

  Amerikan Kültür Rusça kursu İstanbul – Aksaray şubemiz ve diğer şubelerimiz ile öğrencilerimize uygulamalı dil eğitimi vermekteyiz. Diğer dil eğitimi kurumlarından farklı olarak Avrupa Dil Portfolyosu’na uygun standartta eğitim vermekteyiz. Amerikan Kültür olarak öğrencilerimize sunduğumuz imkanları aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz:

  • Kurumumuz, öğrencilerimizin ömür boyu yararlanabileceği şekilde her seviye için farklı aktivite ve kulüpler sunmaktadır.
  • Sınıf mevcutlarımız öğrencilerimizin derslerden en iyi şekilde yararlanabileceği şekilde ayarlanmaktadır. (Covid-19 salgını dolayısıyla sınıf mevcudumuz 6 kişi ile sınırlandırılarak, sosyal mesafe kurallarına uygun bir ortam oluşturulmuştur)
  • Eğitim süresince kullanılacak materyaller, öğrencilerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır.
  • Amerikan Kültür öğrencileri ikinci dil eğitiminden % 80 indirim ile yararlanabilmektedir.
  • Eğitim süresince devamlı takip yaptığı halde kur atlama sınavında başarısız olan öğrencilerimize ücretsiz olarak aynı eğitim tekrar verilmektedir.
  • Grup derslerine katılamadığınız durumlarda öğretmen ile birebir 4 saat telafi dersinden yararlanabilirsiniz.
  • Ayrıca mücbir sebeplerin olduğu durumlarda ara vermeden öğrencilerimize online eğitim desteği verilmektedir. MyKelime uygulaması ile öğrencilerimize online materyaller sunulmaktadır.

  Rusça Dil Kursu Fiyatları

  Rusça dil kursu fiyatları, Rusça dil eğitimi almak isteyen kişiler tarafından merak edilen bir konudur. Ayrıntılı şekilde kurs fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız Amerikan Kültür İstanbul – Aksaray şubesinin internet adresinde bulunan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Böylece Rusça kursu hakkında detaylı bilgi sahibi olurken kurs fiyatlarını da öğrenebilirsiniz. Amerikan Kültür ile kaliteli ve profesyonel eğitimcilerle uygulamalı Rusça dil eğitimi alabilirsiniz.

  Başlangıç Seviyesi Rusça Eğitimi

  Rusça Temel seviye (A1) alfabe, temel gramer ve günlük konuşmaları kapsar. Bu seviyeyi bitiren öğrenciler  günlük hayatta basit cümlelerle karşısındakilerle iletişim kurabilir. Kendilerini tanıtabilir ve kitap yazılarını okuyabilirler. 

  Bir sonraki seviyede (A2) gerek öğrenilen sözcük sayıları ile gerekse zamanları, cümle ve fill yapısını öğrenen öğrenciler daha akıcı bir iletişim kurmaya başlarlar. 

  Orta seviyede (B1) artık öğrenci hem konuşma hem yazı diline hakim olmaya başlar, yurt dışına çıktığında rahatlıkla kendini ifade eder, ilgi alanı olan konularda hazırlık yapmadan konuşabilir.

  Orta üstü seviyede (B2) öğrenci ana dili Rusça olan kişilerle rahatlıkla iletişim kurabilir. Uzun hazırlıklı ve hazırlıksız konuşmalar, sunumlar için gerek kelime bilgisine gerekse gramer yetkinliğine sahiptir. Yurt dışında kendi mesleği ile ilgili profesyonel hayatta yer alabilir, çalışıp kariyer edinebilir. 

  Rusça eğitimi Ana dil seviyesinde (C1) hiç zorlanmadan her türlü konuşmaya ve tartışmaya katılabilir, kendini oldukça akıcı şekilde ifade eder, deyimleri ve mecaz anlamları kullanır ve anlar.

  İster günlük yaşamda kullanmak adına, ister kariyer planlamanızda kendinizi geliştirmek adına Rusça öğrenmek istiyorsanız; daha detaylı bilgi almak için sizleri Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursumuza bekliyoruz. 

  Ön Bilgi Formu

  Form is deprecated, please cotact the webmaster to upgrade this form.

  ETİKETLER:
  Ziyaretçi Yorumları (5)
  1. Deniz Özdemir dedi ki:

   Rusça eğitimi için çok ideal bir yer 3 arkadaşımla 150 ders eğitim aldık şuan işyerimizde Rusça satışlar yapabiliyor müşterilerimizle irtibat kurabiliyoruz

   1. adem terzioğlu dedi ki:

    Lalelide esnafız Rusça eğitimi almak istiyorsanız hiç düşünmeden kayıt olabilirsiniz pratik bir şekilde öğretiyor hocalar ve çok kolay konuşmaya başlıyorsunuz

  2. özge ulubatlı dedi ki:

   Yaklaşık 1 aydır ders alıyorum hocamız çok basit ve sade anlatıyor , şuan 250 kadar kelime ile kendimi ifade edebiliyorum . Kayıt yaptırmak isteyenler için tavsiyem sınıf yerine özel ders alsınlar hem daha çabuk öğreniyorsunuz hemde ilgi anlamında daha iyi oluyor

  3. elifalptekin dedi ki:

   Şirketimizin kurumsal olarak anlaşma sağladığı bir yer , bize özel sınıf açıldı ve şuan çok memnunuz

  Whatsapp
  Amerikan Kültür Aksaray
  Amerikan Kültür Aksaray
  Merhabalar, İstanbul Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kurslarındaki eğitimleriniz hakkında bilgi alabilir miyim?

  Ücretsiz Eğitimler ve İndirim İçin Formu Doldurunuz.