Hemen Yaz
Hemen Ara

Ücretsiz deneme dersi için hemen formu doldur!


Avcilar İngilizce Kursu

Bilgi Al

Avcilar İngilizce Kursu

Dil öğrenmek, yeni bir keşif ile birlikte yeni bir insanı daha kendinize katmaktır. Dil öğrenmenin kariyerinize olan katkısı yanı sıra bünyenize katacağı bir başka medeniyet sayesinde bakış açısınız değişir ve gelişir. Dünyaya birden fazla pencereden bakmak, olduğunuz noktadan bir adım daha yukarıda olmanızı sağlayacaktır.


Tüm bunlar değerlendirildiğinde, dil öğrenmek için geç kalmamak ve bu yeni tecrübeye açılmak insanın kendine yapabileceği en iyi yatırımlardan biridir diyebiliriz. Kendinize yapacağınız bu katkıda Amerikan Kültür olarak profesyonel destek ve kaliteli eğitim imkânlarımız ile avcılar dil kursları arayışlarınızda da yanınızdayız.  Öğrenmenin yaşı ve zamanı yoktur ancak eğitimin kalite standardı vardır.  Amerikan Kültür Dil Kursu olarak eğitim kalite standartlarını kurulduğu ilk günden bu yana devam ettiren ve standartlarından asla ödün vermeyen bir kurum olarak çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.


Avcılar İngilizce kursları arayışınızda sizlere;


Genel İngilizce eğitimi

Farklı dillerde dil öğrenimi,

Akademik sınavlara destek kursları,

Eğitimlerini profesyonel bir şekilde sunuyoruz. Eğitimlerimizi gerçekleştirirken maksimum 6 kişilik sınıflarda her öğrenciyle özel öğrenme süresini sunuyor, gösterilmesi ilgi ve alakayı göz önünde bulundurarak sınıf planlaması gerçekleştiriyoruz.


Avcılar İngilizce Kursu arayışına son vermek için İngiliz Kültür Avcılar’ı tercih edebilirsiniz.


Olağanüstü hallerde kesintisiz eğitime devam edebilmek için dil öğreniminde teknolojiden de sıklıkla yararlanarak olası tüm mağduriyetlerin önüne geçiyoruz. Kalite ve uygun fiyat anlayışını bir arada bulmak zordur, ancak Amerikan Kültür olarak kalitenin ve uygun fiyatlı dil öğreniminin varlığını temsil etmekten gurur duyuyoruz.


Amerikan Kültür Ayrıcalıklı Eğitim Sunar

Eğitim ve öğretim birbirinden ayrılamaz iç içe geçmiş parçalardır.  Dil öğrenilir ancak eğitim ile desteklenmediğinde bu öğrenme kalıcı olamaz. Öğrenmelerin pratik uygulamalarla, iyi iletişimle ve aktivitelerle desteklendiği bir eğitim ve öğretim anlayışı ile dil öğretimi gerçekleştiriyoruz. Benimsemiş olduğumuz bu yöntemler sayesinde garantisini vermiş olduğumuz, % 100 öğrenme ilkesi gerçekleşirken,  ömür boyu öğrenme kapsamında bilgileriniz daima taze kalıyor.


Hem bütçenizi hem zihninizi zorlamayan,  eğlenerek yabancı dil öğrenme de daima destek imkânlarıyla sunulan dil eğitimi yalnızca Amerikan Kültür’de.


Detayları ve sahip olacağınız imkânları sizlere anlatmak, dilerseniz örnek bir ders gözlemi yapmak ve alacağınız hizmeti tanıtmak için sizleri de Amerikan Kültür’e bekliyoruz.