You are currently viewing Küçükçekmece Dil Kursu

Küçükçekmece Dil Kursu

Bulunduğunuz semtin,  yaşadığınız yerin kaliteli eğitime ulaşmak için artık bir engel olmadığını biliyor muydunuz? Amerikan Kültür Dil kursu sayesinde artık Küçükçekmece İngilizce kursu ihtiyacınız da kaliteli eğitime ve profesyonel dil öğrenimine sahip olabileceksiniz. İstanbul’un her köşesinde kaliteli eğitimin ayağınıza kadar gelmesi ve öğrenmenin eğlenceli hale getirilmesi için Amerikan Kültür çalışmalarına devam ediyor.

Küçükçekmece İngilizce kursu

İster iş İngilizcesi, ister çocuklar için İngilizce kurs ihtiyacı isterseniz de akademik İngilizce öğrenimini Amerikan kültür ile gerçekleştirebilirsiniz.

İhtiyacınız olan her alanda profesyonel öğretmenler ile eğitim hizmetleri sunan Amerikan Kültür öğrencilerine şu imkânları sunmaktadır:

  • Kurum içerisinde bulunan, haftanın her günü belirtilen ders saatlerinde sınırsız bir şekilde ve ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz aktivite ve kulüpler sayesinde ömür boyu öğrenme garantisi sunuyoruz.
  • Eğitim için gerekli tüm materyalleri kurum öğrencilerine ücretsiz bir şekilde temin ediyoruz.
  • Minimum 4 maksimum 13 kişilik sınıflarda eğitim sunuyoruz.
  • ( olağanüstü hal olarak gerçekleşen covid-19 salgını nedeniyle kurum içerisindeki sınıf mevcudumuz maksimum 6 kişi olarak belirlenmiştir. Böylece sosyal mesafeye uyularak sağlığınızı riske atmadan dil öğreniminizi gerçekleştiriyoruz.)
  • Amerikan Kültür’de öğrencimiz olduğunuz zaman diliminde ikinci bir yabancı dil öğrenmek isterseniz yüzde seksen indirimli olarak ikinci yabancı dil öğrenimi imkânı sunuyoruz.
  • Kesintisiz çevrimiçi eğitim desteği ile eğitimi aksatmıyoruz. Online destekler arasında my kelime uygulaması ile kelime öğreniminizi daima destekliyoruz. Aktif öğrenim süreçleri ile ilerliyoruz.
  • Öğrencilerimize dört ders saatine kadar ücretsiz grup dersi veya öğretmenle birebir olmak üzere telafi ders imkânı sağlıyoruz.

Küçükçekmece dil kursları

Küçükçekmece dil kursları içerisinde en iyisi olduğumuzu iddia ediyor ve uzun yıllardır iddiamızı kanıtlıyoruz.

Geleceğinizi Birlikte Aydınlatalım

Amerikan Kültür olarak eğitimin sınırsız imkânları ve kapıları arkasına kadar açtığını, bireylere yaşamla ilgili farklı imkânlar sunduğunu biliyor ve eğitim profilimizi ve de bu doğrultuda planlıyoruz. Geleceğinizi kariyerinizi ve kültürel birikiminizi aydınlık hale getirmek için sizleri Amerikan Kültür Dil Kursu olarak ziyaretimize davet ediyoruz.  Bugünden daha güzel bir geleceğin kapıları çaba ve elbette eğitimle açılır. Küçükçekmece İngilizce kursu aramalarınızda bizlerle karşılaştıysanız bu tanışıklığı kaliteli eğitim ile taçlandırmalı ve Amerikan Kültür’ün eşsiz imkânlarından yararlanmalısınız.

Bir cevap yazın