Hemen Yaz
Hemen Ara

Ücretsiz deneme dersi için hemen formu doldur!


Küçükçekmece Dil Kursu

Bilgi Al

Küçükçekmece Dil Kursu

Bulunduğunuz semtin,  yaşadığınız yerin kaliteli eğitime ulaşmak için artık bir engel olmadığını biliyor muydunuz? Amerikan Kültür Dil kursu sayesinde artık Küçükçekmece İngilizce kursu ihtiyacınız da kaliteli eğitime ve profesyonel dil öğrenimine sahip olabileceksiniz. İstanbul’un her köşesinde kaliteli eğitimin ayağınıza kadar gelmesi ve öğrenmenin eğlenceli hale getirilmesi için Amerikan Kültür çalışmalarına devam ediyor.


Küçükçekmece İngilizce kursu

İster iş İngilizcesi, ister çocuklar için İngilizce kurs ihtiyacı isterseniz de akademik İngilizce öğrenimini Amerikan kültür ile gerçekleştirebilirsiniz.


İhtiyacınız olan her alanda profesyonel öğretmenler ile eğitim hizmetleri sunan Amerikan Kültür öğrencilerine şu imkânları sunmaktadır:


Kurum içerisinde bulunan, haftanın her günü belirtilen ders saatlerinde sınırsız bir şekilde ve ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz aktivite ve kulüpler sayesinde ömür boyu öğrenme garantisi sunuyoruz.

Eğitim için gerekli tüm materyalleri kurum öğrencilerine ücretsiz bir şekilde temin ediyoruz.

Minimum 4 maksimum 13 kişilik sınıflarda eğitim sunuyoruz.

( olağanüstü hal olarak gerçekleşen covid-19 salgını nedeniyle kurum içerisindeki sınıf mevcudumuz maksimum 6 kişi olarak belirlenmiştir. Böylece sosyal mesafeye uyularak sağlığınızı riske atmadan dil öğreniminizi gerçekleştiriyoruz.)

Amerikan Kültür’de öğrencimiz olduğunuz zaman diliminde ikinci bir yabancı dil öğrenmek isterseniz yüzde seksen indirimli olarak ikinci yabancı dil öğrenimi imkânı sunuyoruz.

Kesintisiz çevrimiçi eğitim desteği ile eğitimi aksatmıyoruz. Online destekler arasında my kelime uygulaması ile kelime öğreniminizi daima destekliyoruz. Aktif öğrenim süreçleri ile ilerliyoruz.

Öğrencilerimize dört ders saatine kadar ücretsiz grup dersi veya öğretmenle birebir olmak üzere telafi ders imkânı sağlıyoruz.