Hemen Yaz
Hemen Ara

Ücretsiz deneme dersi için hemen formu doldur!


İleri Seviye İspanyolca Eğitimi

Bilgi Al

Diğer Yazılar

İleri Seviye İspanyolca Eğitimi

Dil öğrenme konusuna ilginiz varsa öğrenme aşamasında olduğunuz dilin kurallarını, gramer bölümünü, kelimelerini öğrenmeniz ve ilerleyen seviyelerde metin okuma ve çeviri çalışmalarına ağırlık vermeniz gerekmektedir. İleri seviyede İspanyolca eğitimi için öncelikle dil seviyenizin belirlenmesi önemlidir. Hangi seviyede olduğunu bilmek, bir öğrenme planı oluşturmak için faydalıdır. Bu plan doğrultusunda ilerlenirse dile hakimiyet üst düzeyde olacaktır. Gerçekten de İspanyolca düzeyinizi ileri seviyelere çıkarmak istiyorsanız kendi seviyenizden başlayarak adım adım ve istikrarlı bir çalışma stili kısa zamanda büyük sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır.


İspanyolca Dil Seviyenizi Öğrenin

İspanyolca dil seviyenizi öğrenmek için belli kurs merkezlerine gidip, uygulanan seviye tespit sınavlarına girebilirsiniz. Eğer kurs merkezi yerine evde kendi kendinize öğrenmeyi tercih ederseniz, kolayca internet üzerinde araştırmalar yapıp online seviye tespit sınavlarına ulaşarak, bu sitelerde seviyenizi kolayca öğrenebilirsiniz. Böylece ileri seviye İspanyolca eğitimi için seviyeniz tespit edilir. Bu seviyeler A1-C2 arasındaki konulardan oluşmaktadır. Daha sonra dil bilginize ve seviyenize göre eğitim almaya başlayabilirsiniz. İspanyolca dilinde seviyeler kurlardan oluşmaktadır.


Bunlar;


İnicial

Principiante

İntermedio 1

İntermedio 2

Avanzado

Avanzado Superior seviyeleridir.

Seviyeler sırasıyla başlangıç, başlangıç üzeri, ön orta, orta, orta ileri ve ileri seviyedir. İleri seviye İspanyolca (Avanzado Superior) İspanyolca edebi ve ileri seviye metinlerini rahatlıkla okuyabilen, roman okuması yapabilen, etkin şekilde konuşabilen, makale yazıları ve kompozisyonlar yazabilenlerin oluşturduğu üst seviyedir.