You are currently viewing Akıcı Düzeyde İngilizce Konuşmak
Akıcı Düzeyde İngilizce Konuşmak

Akıcı Düzeyde İngilizce Konuşmak

Son zamanlarda üzerine çokça konuşulan konulardan biri olan akıcı düzeyde İngilizce konuşmak hakkında internette bilgi kirliliği yayılıyor. Bu bilgi kirliliğinin doğrusunu öğrenmek mümkün. Firmamız Aksaray Amerikan Kültür sayesinde çoğu öğrenci bu sorunun altından kalkabiliyor ve İngilizce konusunda bir sıkıntı çekmiyor. Bu makale sayesinde İngilizce öğrenirken ne yapabileceğinizi, nasıl akıcı konuşabileceğinizi ve daha fazlasını öğreneceksiniz.

İngilizce Öğrenmenin Faydaları

İngilizce, son derece önemli ve yaygın bir dil olmasının yanı sıra gerek iş ve gerek seyahat anlamında mutlaka öğrenilmesi gerekir. Her dilde olduğu gibi İngilizce öğrenmenin faydaları vardır ve kişinin hangi amaçla öğrendiğinin ayırdına varabilmesi gerekir.

İşte birkaç tanesi;

  • Yeni dil yeni kültür anlamına gelir.
  • Okuma ve yazma becerileri artar.
  • Kişi konuştukça özgüven artar.
  • İş olanakları artar.
  • Beyin daha genç kalır.

Bu gibi faydaları uzun süreli kendi avantajınıza kullanmak için firmamız olan Aksaray Amerikan Kültür’e başvurabilir, birden fazla dili iş, eğitim-öğretim ve seyahat amaçlı öğrenebilir, seviye belirleme kurslarına katılabilirsiniz. Hemen başvurarak fırsatları yakalayabilirsiniz.

Akıcı Düzeyde İngilizce Konuşmak
Akıcı Düzeyde İngilizce Konuşmak

Neden İngilizce Öğrenmeliyiz?

İngilizce oldukça etkin ve uluslararası bir dildir. Bu dil sayesinde siyaset, felsefe, edebiyat ve günlük hayat dahil birçok konunun içerisine dahil olunur ve sosyal bir yaşam benimsenir. Gezilmesi, öğrenilmesi gereken birçok yer vardır ve bazen bu yerler kendi ülkemizle sınırlı kaldığında bir faydası dokunmaz. Ufkumuzu genişletmek adına yabancı dil öğrenmek gerekir.

Firmamız olan Aksaray Amerikan Kültür’de de 3 seviye eğitim alan öğrencilerimize %30 indirim yaparak İngilizce öğrenilmesini kolaylaştırıyor, öğrenciye bu dersi sevdirmeyi amaçlıyoruz. Ayrıca arkadaşını getir kampanyasından sevdiğiniz birini sitemize davet ederek %5 indirim kazanabilirsiniz. Hakkımızda merak ettiklerinizi Sıkça sorulan sorular kısmında yer alan bölümden okuyabilir ya da bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Akıcı İngilizce Konuşmak İçin Ne Yapılabilir?

Elbette bir dili sadece öğrenmekle kalmaz yetmiyor aynı zamanda pratikte de aktif bir şekilde rol almak gerekir. Yeni bir dil öğrenirken yabancı biri gördüğünde onunla kendi dilinde sohbet edebilmek, tarif gösterebilmek, yabancı arkadaşlar edinmek gibi birden fazla amacımız olmalı. Bu amaçlar için çalışırken son derece azimli ve istekli olmalı, hedefimizi belirlediğimiz bir amaç uğruna gerçekleştirmek için çalışmalıyız.

Akıcı İngilizce konuşabilmek için yapılması gereken birkaç şey var:

  • Bol bol pratik yapmak,
  • Kitapları sesli okumak,
  • Dinleme, yazma ve okumayı aktif hale getirmek,
  • Yabancı arkadaşlar edinmek,
  • Kurslarımıza kaydolmak.

Sitemizde yer alan eğitimler kısmında yer alan her seviye İngilizce ve seviye belirleme sınavlarına kaydolup avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz. Bu avantajları kaçırmamak için hemen inceleyebilir, dilediğiniz bir eğitimi anında online olarak alabilirsiniz. En büyük hedefimiz tüm gençlerin her türlü yabancı ülkede dilediğince rahat dilleri konuşabilmesini sağlamak olduğundan kurs boyunca onlara pratik yaptırma amaçlı her yolu deniyoruz.

Hangi Diller Öğrenilmeli?

İngilizce başta olmak üzere en önemli diller arasında Rusça, Almanca, İspanyolca ve Çince gelir. Bu dillere sahip olan ülkelerde ticaret son derece geliştiğinden kullanılması oldukça gereklidir. Ayrıca bol bol pratik yapılmalı, yabancı arkadaşlar edinilmelidir. Bunu yaptığı takdirde kişinin ufku genişler. Kursumuz olan Aksaray Amerikan Kültür de birçok dili aktif olarak öğrencilere vermektedir ve bu dersler uzun vadede faydalı olup kişiyi yurt dışında yaşamaya alıştıracak cinsten eğitimlerdir. Aklınıza takılan herhangi bir soruda sitemizde yer alan kısımlardan bizimle iletişime geçebilir, kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmamız oldukça güvenilirdir ve her biri birbirinden iyi eğitimli hocalardan oluşur.

Bir cevap yazın