You are currently viewing İleri Seviye Fransızca Eğitimi
İleri Seviye Fransızca Eğitimi

İleri Seviye Fransızca Eğitimi

İngilizce’den sonra dünya üzerinde en çok talep gören ve en çok konuşulan dil Fransızca’dır. Dünya genelinde 30’a yakın ülkenin resmi dili olan Fransızca, aksanı nedeni ile de oldukça popüler bil dil olarak bilinir. Firmamız bünyesinde verdiğimiz dil eğitimleri, Fransızca’yı da kapsamakla birlikte, yabancı hocalar öncülüğünde bu dili en akıcı şekilde konuşmak mümkün olur. Türkiye’de de oldukça rağbet gören bu dil, özellikle turizm alanında insanların işine yaramaktadır. Ticari ilişkilerde de Fransa ile Türkiye’nin gerçekleştirmiş olduğu alım ve satım işleri için Fransızca’ya ihtiyaç duyulur. İleri seviye Fransızca eğitimi için firmamız öğrencilerimize çeşitli eğitim seviyeleri sunmaktadır.

Fransızca Dil Kursu

Eğitim ya da ticari alanlar için dil desteğine ihtiyaç duyulması halinde, dil kurslarından destek almak gerekir. Firmamız Fransızca dil kursları içerisinde 2005 senesinden beri faaliyet gösteren bir yapıya sahip olduğu için, alanında uzman kadrosu bu konuda kursiyerlerin beklentilerini karşılar. Türkiye’nin hemen her şehrinde bulunan kurs binalarımızda verdiğimiz dil eğitimi, uzun bir süredir aynı kalite ile devam etmektedir. Yaklaşık 15 yıllık tecrübemiz ile kursiyerlerimize dil eğitimlerinde en kaliteli desteği vermekte ve bu eğitimleri olabildiğince verimli hale getirmeye çalışmaktayız. Eğitimi alacak olan kişinin öğretmenlerin kariyerlerini incelemeleri açısından, hocaların özgeçmişleri firmamız web sitesinde bulunmaktadır.

İleri Seviye Fransızca Eğitimi
İleri Seviye Fransızca Eğitimi

Fransızca Dil Kursu İstanbul

Dünyanın en büyük metropol şehirlerinden biri olan İstanbul, her alanda iş faaliyetini de bünyesinde barındırır. Dünya ülkeleri ile sürekli faaliyet içerisinde bulunan şirketlerin genel merkezleri İstanbul’da yer aldığı için çalışanlarından da dil hakimiyeti isterler. Bu nedenle bireylerin kendilerini dil eğitimi alanında geliştirmeleri gerekir.

Fransız şirketler ile iş birliği yapan Türk şirketlerinde çalışanlar için Fransızca dil eğitimi istenir. Amerikan kültür olarak 100 yılı aşkın bir süredir yabancı dil eğitiminde çalışmaktayız. Bu dil eğitimlerine Fransızca da dahil olmak üzere, dünyada kabul görmüş pek çok dil eğitimi seçeneği sunmaktayız. İstanbul Aksaray’daki kurs binamızda Fransızca dil eğitimine yönelik verdiğimiz kurs hizmeti, bireyin seviye tespitine göre yapılmaktadır.

Seviye Tespiti

Dil eğitimine başlamadan önce adaylardan eğitim almak istedikleri dil seçeneğine göre seviye tespit sınavına girmeleri istenir. Fransızca da bu tespit sınavlarına dahil olan bir dildir. Daha öncesinde Fransızca eğitim almış ya da dile yatkınlığını olan bireylerin tespit sınavı ile birlikte hangi seviyede oldukları öğrenilir. Bireyin açığı olduğu alanda yapılan eğitimler ile birlikte dili tam anlamıyla öğrenmesi sağlanır. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar Fransızca dil eğitimleri firmamız tarafından verilmektedir. Seviye tespiti için web sitemizde yer alan sınavlara katılım sağlanması gerekir. Kursiyer isterse Fransızca eğitimini özel ders olarak da alabilmektedir.

Fransızca Eğitim Seviyeleri

Fransızca dil eğitimi almak isteyen kişiler için vermekte olduğumuz hizmet öncelikle başlangıç seviyesi olarak bilinen temel gramer, alfabe ve günlük konuşma metinleri ile başlar. Bu seviyeyi tamamlamış olan kursiyerler bir sonraki seviyeye geçer. Zamanlar, fiil ve cümle yapıları gibi kavramlara yönelik eğitim bu süreçte gerçekleşir. Bu seviyenin ardından kursiyerin hem yazma hem de konuşmaya hakim olmuş olması gerekir.

Yurt dışına çıktığında rahat bir şekilde kendisini ifade edebilecek kıvama gelmiştir. Bir sonraki seviye ise ana dili Fransızca olan biri ile hiç zorlanmadan konuşabilmeyi kapsar. Bir sunum yapabilecek kadar gerekli temel yetkinlikler bu seviyede kursiyere verilir. Bir sonraki seviye ise ileri derece Fransızca’dır ve bu seviyede bireyin ana dili Fransızca olan birinden herhangi bir farkı kalmaz.

Bir cevap yazın