You are currently viewing İleri Seviye Rusça Eğitimi
İleri Seviye Rusça Eğitimi

İleri Seviye Rusça Eğitimi

Dil eğitimi değişen ve sürekli ilerleyen dünyaya ayak uydurabilmek adına gereklidir. İngilizcenin dünya dili olması ile beraber Türkiye’de açılmış olan dil kursları bu alanda uzman kadroları üzerinden hizmet verir. Amerikan Kültür olarak biz de öğrencilerimize en iyi şekilde hizmet verebilmek adına Türkiye’de açtığımız şubelerimiz ile faaliyet göstermekteyiz. 2005 yılından bu zamana kadar birçok kişiye dil eğitimi vermiş olan firmamız, Avrupa Dil Pasaportuna uygun olarak sizlerin gelişiminize katkıda bulunur. İleri seviye Rusça eğitimi de verdiğimiz hizmetlerden birisidir. Rusça oldukça köklü bir dil olarak bilinmekte ve dünya genelinde kabul görmüş bir dil olarak da tercih edilmektedir.

Hizmetlerimiz

Amerikan Kültür olarak vermiş olduğumuz hizmetler sadece dil eğitimi ile sınırlı değildir. Kursiyerlerimizin katılım sağladıkları derslerde bazı zamanlar dil eğitiminin dışına çıkılarak eğlenceli ve kaliteli zaman geçirme hedeflenir. Bunun için de kurs binalarımızda güzel konuşma ve diksiyon dersi, ladin dansları dersi gibi birçok hizmet vermekteyiz. Kursiyerlerimizin almış oldukları dil eğitimi sırasında başlangıç seviyelerini geçmeleri, konuşma kulüplerine katılma hakkı kazanmalarına neden olur. Bu kulüplerde yabancı uyruklu eğitmen kadromuz ile kursiyerlerimizin güncel konulara ilişkin sohbet edebilme imkanları vardır. Hizmet seçeneğimizi yalnızca dil eğitimi ile sınırlandırmayarak, kursiyerlerimizin kaliteli vakit geçirmelerini amaçlamaktayız.

İleri Seviye Rusça Eğitimi
İleri Seviye Rusça Eğitimi

Avrupa Dil Pasaportu

Dil eğitimi, dünya genelinde nereye giderseniz gidin size artı kazandıracak bir eğitim modelidir. Özellikle Türkiye dışında bir hayat sürmeyi düşünenler için dil eğitimi almak Amerikan Kültür sayesinde avantajlı konuma gelmenize yardımcı olur. Amerikan Kültür olarak Avrupa Dil Portfolyosu’ndan geçen dil eğitimlerimiz, Avrupa Konseyi tarafından desteklenmiş olan ve diğer Avrupa Birliği ülkelerinde geçerli olan bir pasaport olarak tanımlanabilir. Türkiye’de dil eğitimine başlamış olan bir kursiyerimiz, dilerse herhangi bir Avrupa ülkesine giderek bu eğitimine devam edebilir.

Avrupa Dil Portfolyosu adı verilen belge;

  • Dil biyografisi
  • Dosya
  • Dil Pasaportu gibi etmenlerin bir arada bulunması anlamına gelir. Bu pasaport sayesinde Avrupa’nın her ülkesi dil eğitimi için açık hale gelir.

Eğitimlerimiz

Amerikan Kültür olarak vermekte olduğumuz eğitimler dil öğrenimi üzerine kuruludur. Genel İngilizce eğitimi ile; başlangıç seviyesi, ön ve orta seviye, orta seviye, upper-intermediate, üst seviye ve özel ders seçeneklerinden kursiyerlerimizin yararlanmaları sağlanır. Dil eğitimini akademik sınavlara girmek için almak isteyen birçok kişi vardır. Amerikan Kültür olarak biz de akademik seviyede verdiğimiz dil eğitimlerimizde, alanında uzman kişilerden yararlanırız. TOEFL kursu, YDS kursu, Proficiency eğitimi, IELTS kursu gibi kurs imkanlarımızı kursiyerlerimiz ile buluşturmaktayız. Çocukların temelden başlayan İngilizce öğrenebilmeleri ve ileriki yaşlarında dil eğitimi için vakit kaybetmemeleri için firmamız bünyesinde eğitim verilmektedir. Çocuklara yönelik verilen dil eğitimlerimiz, onların keyifli vakit geçirebilmeleri adına eğlenceli metotlar kullanılarak verilmektedir.

Rusça Eğitimi

Rusya kültürü Türkiye’ye çok da uzak olmayan bir kültür olarak dil eğitiminde de oldukça yaygın bir tercih nedenidir. Türkiye ile Rusya arasında uzun yıllardır süregelen ticari alışveriş, Rusça’nın öğrenilmesini zorunlu kılmaktadır. Ticaret ile ilgilenenlerin yanı sıra, Rusya’da yaşamayı düşünenler için de Rusça eğitimi, uzman hocalar tarafından Amerika Kültür kurs binalarımızda verilir.

Kursiyerlerimizin ömür boyunca yararlanabilecekleri dil eğitimlerimiz, farklı kulüp aktiviteleri ile daha yararlı hale getirilmektedir. Amerikan Kültür üzerinden ikinci bir dil eğitimi alacak olan kursiyerlerimiz normal ücretin %80’i kadar daha az ödeme yapma imkanına kavuşurlar. Bu nedenle Rusça eğitimi ile İngilizce eğitimi bir arada alınabilir. Başlangıç seviyesi ile başlayan dil eğitimi, daha sonrasında kademe kademe ilerleyerek devam eder.

Bir cevap yazın