You are currently viewing İngilizce Dil Seviyeniz ve Bunun Önemi

İngilizce Dil Seviyeniz ve Bunun Önemi

Bugün tüm dünyada en çok geçerliliğe sahip olan dil olarak İngilizce kullanılmaktadır. Çoğu ülkede ana dil, birçok ülke de ise ikinci dil olarak İngilizce tercih edilmektedir. Hem iş yaşamında, hem eğitim hayatında hem de hızla gelişen dünyada sosyal yaşam standartlarında İngilizce yoğun olarak kullanılmaktadır. Aktif ve sosyal insanlar iş ve eğitimin haricinde İngilizce dilini iyi bir prestij ve imaj olarak kullanmaktadır.

İngilizce dil bilginiz kadar bu dilin seviyesi de çok önemlidir. Dört faklı bölümde karşımıza çıkan İngilizce eğitim sürecinde her bir bölüm için iyi düzeyde bilgi sahibi olmak önemli ve gereklidir. İşinize ve ihtiyacınıza göre farklı bölümler için farklı başarı düzeylerine ihtiyacınız olsa da genel anlamda iyi bir İngilizce seviyesi sizler için her zaman gerekli olacaktır.

İngilizce Dil Eğitim Bölümleri

İngilizce bugün dört farklı bölümde işlenmektedir. Okuma, yazma, konuşma ve dinleme olarak geçen bu bölümlerin tamamında iyi düzeyde bir seviye istenmektedir. Çünkü her biri ayrı ayrı ele alınsa da genel İngilizce alanında bunların tamamı iyi bir İngilizce bilgisi için önemlidir.

Sizlerde hangi alanda bir sınava giriyor olursanız olun, ya da hangi nedenle İngilizce ihtiyacınız olursa olsun, bu dört bölüm üzerinden değerlendirmeye alınmaktasınız. Bu bölümlerde sahip olduğunuz başarı tespit edilmekte ve bu başarı genel İngilizce puanı olarak sizlere iletilmektedir. Bu puan sizlerin ne düzeyde İngilizce bilgisine sahip olduğunuzu göstermektedir.

İngilizce alanında sahip olduğunuz başarıyı anlayabilmenin en iyi yolu yapılan seviye tespit sınavı çalışmalarıdır. Bu tespit sınavları sizlerin sahip olduğu İngilizce bilgisini dört faklı bölüm için ayrı ayrı ele almaktadır. Her bir bölüm için yapılan sözlü ve yazılı sınavlar sonucunda bir seviye belirleme süreci oluşmaktadır. Ve almış olduğunuz puanlar seviye tespit sınavlarını yapan kurumlar tarafından bir sertifika ile belgelendirilmektedir.

Aksaray Amerikan Kültür Dil Kursu

Aksaray Amerikan Kültür Dil Kursu Amerikan Kültür Dil Okullarının Aksaray şubesi olarak hizmet vermektedir. Dünyanın en eski ve en köklü özel dil merkezi olan Amerikan Kültür kurumları bugün dünyada en önemli geçerliliğe sahip olan kurs merkezi olarak bilinmektedir. 100 yılı aşkın süredir birçok Avrupa ülkesinde birçok kurum üzerinden hizmet veren dil merkezi kurs bitiminde sunmuş olduğu sertifika ile yine tüm Avrupa’da geçerli bir dil hakkı tanımaktadır.

İngilizce Dil Seviyesi
İngilizce Dil Seviyesi Amerikan Kültür Seviye Tespiti

Sizler de Amerikan kültür seviye tespit sınavı sonucunda şu an var olan İngilizce dil seviyenizi tespit edebilirsiniz. Ve bundan sonraki süreçte ihtiyacınız olan İngilizce bilgisi için ne tür bir yol almanız gerektiği konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. Ve mevcut olan seviyenizden başlayarak sürekli yükselen bir düzey ile İngilizce bilginizi geliştirebilirsiniz.

Neden Aksaray Amerikan Kültür Dil Kursu? 

Aksaray Amerikan Kültür Dil Kursu ülkemizde ve tüm dünyada en önemli geçerliliğe sahip olan kurs merkezlerinden birisidir. 100 yılı aşan bir tecrübe ve tüm Avrupa ülkelerinde geçerli olan Avrupa Dil Portfolyosu ile en çok tercih edilen merkezlerden birisidir. İngilizce ile birlikte tüm yabancı dil alanlarında yüzlerde farklı temsilciliğe sahip olan kurs merkezinin Aksaray şubesi olarak sizlere etkin ve kaliteli bir dil eğitimi verilmektedir.

Aksaray Amerikan Kültür Dil Kursu sizler için maksimum 13 kişiden oluşan özel eğitim sınıfları sunmaktadır. Bu sınıflarda verilen eğitimlerde kullanılan tüm materyaller sizlere ücretsiz olarak verilmektedir. Etkin bir eğitim ile birlikte materyallerin de öğrenme üzerinde çok büyük bir etkisi bulunmaktadır. Deneyimli ve başarılı eğitmenlerimizle birlikte sizlere kaliteli ve kalıcı bir eğitim sunuyoruz.  

Bir cevap yazın