You are currently viewing İngilizce Kursu Tavsiye
İngilizce Kursu Tavsiye

İngilizce Kursu Tavsiye

Dünyanın en geçerli dili olan İngilizce eğitimleri artık anaokulu döneminde başlıyor. Birçok okul artık anaokulu döneminden itibaren İngilizce dersleri ile bir temel ve altyapı oluşturmaya başlıyor. Ancak çoğu kez okullardan alınan İngilizce eğitimleri yeterli gelmiyor. İş ve eğitim hayatında istenilen ve ihtiyaç duyulan ileri düzey İngilizce için bir kurs merkezi aracılığı ile İngilizce kursu almak gerekiyor.

İngilizce kursu almak için seçeceğiniz kurs merkezini özenli bir şekilde belirlemelisiniz. Bu alanda adını duyurmuş olan kurs merkezleri ile iletişime geçerek sizlere en geniş fayda ve imkanları sunabilen kurs merkezleri ile yola başlamalısınız.

İngilizce Kursu Öneri  

Öneri ve tavsiyeler bir konuya karar verme sürecinde sahip olduğumuz önemli detaylardır. Bu nedenle sizlerde maksimum fayda elde edebileceğiniz bir İngilizce kursu arayış aşamasında bu alanda yapılan İngilizce kursu öneri içeriklerine önem vermelisiniz. Dilerseniz sizler için önereceğimiz en iyi kurs merkezlerini kısaca inceleyelim.

Aksaray Amerikan Kültür

Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları ülkemizde 150’den fazla şubeye sahip olan köklü bir kuruluştur. Kurulduğu günden bu yana Avrupa Dil Pasaportuna uygun şekilde bir eğitim düzenine sahip olan bu merkez ile pratik ağırlıkta, uygulamalı bir dil eğitimi verilmektedir. Aksaray Amerikan Kültür kurs merkezi bu köklü yapının Aksaray şubesidir.  Burada her biri alanında uzman ve iletişim gücü yüksek eğitimciler ile birlikte çok başarılı çalışmalar yapılmaktadır. Sürekli kendisini yenileyen bir yapı ile çalışan kurum öğrencilerin eğitimleri ile birlikte sosyal aktivitelerine de destek olarak haftanın belirli günlerinde dans, güzel konuşma ve diksiyon gibi alanlarda özel kurslar sunmaktadır. Dil bir yaşam biçimidir, kendisini sürekli olarak yenilemekte ve gelişmektedir. Gelişmesi için sosyallik te en az eğitim kadar önemlidir. İşte Aksaray Amerikan Kültür İngilizce kursu ile bu bilinçte bir eğitim alabilirsiniz.   

İngilizce Kursu Tavsiye

İstanbul için bir İngilizce kursu tavsiye fikirlerine ihtiyacınız varsa size önerimiz Aksaray Amerikan Kültür kurs merkezini önereceğiz. Çünkü tüm diğer dil okullarından farklı olarak sizlere Avrupa Dil Pasaportuna uygun olarak eğitim vermektedir.

Avrupa Dil Pasaportu Avrupa Konseyi tarafından desteklenen bir projedir. Bu proje kapsamında Avrupa Birliği ülkelerinde verilen yabancı dil eğitim programları bir proje ile standart bir hale getirilmiştir. Yani bu projeye uygun olarak çalışan her dil okulunda verilen eğitim standart düzeydedir. Bu standart kriterler ise eksiksiz ve üst düzeyde hazırlanmıştır.

Aksaray Amerikan Kültür dil kursunu tavsiye etmemizin diğer bir nedeni ise yine bu kurs merkezini diğer dil okullarından ayıran bir özelliktir. Amerikan Kültür Derneği dil okulları Türkiye’de Amerikan İngilizcesi eğitimi veren ve bu eğitime dair sınavlar düzenleyen tek özel eğitim merkezidir.

İngilizce Kursu Tavsiye 2020

Her geçen yıl İngilizcenin var olan etkinliği biraz daha artmaktadır. Ve her yıl bu alanda özel eğitim ile kusursuz ve yeterli bir İngilizceye sahip olmak isteyenlerin sayısı da aynı oranda artmaktadır.

İngilizce kursu tavsiye 2020 arayışınız için sizlere Aksaray Amerikan Kültür Dil okullarını öneriyoruz. Peki, neden mi? İşte nedenleri;

  • Sınıf Mevcudu; bu kurs merkezinde eğitimler maksimum 13 kişilik sınıflarda veriliyor. 4 kişi ile 13 kişi arasında var olan sınıf mevcutları en verimli aralıktır.
  • % 100 Eğitim Garantisi; bu kur merkezinde eğitim sonunda kur atlama sınavları yapılmaktadır. bu sınavlarda eğer kursa düzenli olarak devam eden öğrenciler başarı elde edemez ve bir üst kura geçemezse, o eğitim dönemini ücretsiz olarak tekrarlayabilirler. Çünkü kursa düzenli olarak katılan her öğrenci için öğrenme garantisi verilmektedir.
  • Online Eğitimler; bazı nedenlerden dolayı derslere katılamayan her öğrenci için online ders imkanı sunulmaktadır.
  • Ömür Boyu Öğrenme; bir kez bu kuruma kayıt olmuş tüm öğrenciler, tüm hayatları boyunca kurum tarafından düzenlenen aktivite ve kulüplerden ömür boyu faydalanma hakkına sahip olmaktadır.
  • Telafi Hakkı; grup derslerine katılamayan tüm öğrenciler için, eşitlik baz alınarak, 4 ders saatine kadar, eğitmenlerle birebir olarak ücretsiz telafi dersleri verilmektedir.

En İyi İngilizce Kursu

İngilizce dilinin tüm dünya üzerinde bir etkinliği bulunmaktadır. En çok konuşulan dil olan İngilizce ülkemizde de hem iş hem de eğitim alanlarında her geçen gün bir büyüme içerisindedir. Sizlerde İngilizce dilinizin yetersiz bir aşamada olduğunu ve çok daha fazlasına ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız bunu telafi etmenin tek yolu en iyi İngiliz kursu ve bu kurslar tarafından yapılan eğitim programlarına katılıyor olmanızdır.

Bunun için detaylı ve kaliteli bir araştırma yapmak önemlidir. En iyi İngilizce kursu hangisidir ya da İngilizce kursu seçerken nelere dikkat edilmelidir gibi sorulara vereceğiniz cevapları net olarak biliyor olmalısınız. İşte bu konuda sizlere önerilen bazı detaylar;

  • Her öğrenci için öncelikle zaman ve maddiyat gelmektedir. Zaten bir tempo içerisinde olan öğrenciler için bu dil kursuna hangi aralıklarda zaman ayırabildiği, seçeceği kursun bu zaman dilimlerine uygun bir program sunup sunamadığı önemli bir detaydır. Çünkü kursa yazılmaktan öte aktif olarak katılım çok önemlidir. Ve elbette zaman kadar bu kurslar için ödeyeceğiniz ücretlerde bir o kadar önemlidir. Fayda fiyat ilişkisini en üst düzeyde tutabileceğiniz bir kurs merkezi araştırmalısınız. Aksaray Amerikan Kültür kurs merkezi sizlerin boşluklarına en uygun planı çıkararak verimli bir eğitim almanızı sağlamaktadır. Bunun yanında ayda çok cüzi rakamlara kaliteli eğitim imkanı sunmaktadır.
  • Eğitim almak istediğiniz kurs merkezinde sizlere eğitim verecek olan öğretmenlerin özgeçmişi ve deneyimleri çok önemlidir. Ancak iyi eğitmenler ile başarılı bir eğitim sağlanabilir. Ve Aksaray Amerikan Kültür eğitmenlerinin her biri üst düzey standartlara erişmiş olan kişilerdir.
  • Eğitim almak istediğiniz dil kursunda sizlere sunulan eğitim metotları çok önemlidir. Bu metotlar ezbere mi dayalı yoksa programlar günlük yaşamda da kullanabileceğiniz ve pratik yapabileceğiniz şekilde mi hazırlanmış, bu detayı sorgulamalısınız. Çünkü ezbere yapılan hiçbir eğitimin size faydası olmayacaktır. Aksaray Amerikan Kültür pratik ağırlıkta eğitim veren uygulamalı bir dil okuludur.
  • Kurs merkezlerinde tüm derslere katılım çok önemlidir. Ancak bazı özel durumlarda kaçırdığınız dersler söz konusu olabilir. Bu durumda sizin özel durumlarınızı değerlendirebilen ve bunun için sizlere telafi dersleri sunabilen kurumları tercih etmelisiniz. Aksaray Amerikan Kültür 4 saate kadar birebir eğitmenler ile yapabileceğiniz telafi ders hakkı sunmaktadır.
  • Katılmak istediğiniz eğitim programlarında hangi aşamada olursanız olun, sizlere baştan sona kur kur eğitim sunabilen bir merkez seçmelisiniz. Çünkü İngilizce alanında bugün sizler için yeterli olduğunuz seviye, bu seviyeyi tamamladığınızda yeterli gelmeyecek ve bir üst programa da dahil olmak isteyeceksiniz. Bu tür durumlarda kurum değiştirmeden, tek bir kurumda tüm sıralı programları alabiliyor olmalısınız. Aksaray Amerikan Kültür merkezinde çocukluk dönemlerinde temelden başlayan İngilizce programları akademik ve iş İngilizcesi alanına kadar devam eden bir süreç içerisindedir.      

En İyi İngilizce Dil Kursu

Ülkemizde İngilizce dil kursu olarak hizmet sunan farklı birçok kurs merkezi bulunmaktadır. Büyük küçük birçok yapıda bu alanda eğitimler verilmektedir. Ancak etkin bir dil öğrenebilmek için en iyi İngilizce dil kursu hizmetini bulmalısınız.

Aksaray Amerikan Kültür dil okulları olarak 150’nin üzerinde şube ile kurumsal bir yapının güçlü kollarından birisiyiz. Arkamızdaki büyük güç sayesinde tüm eğitim süreçlerimizi en kaliteli şekilde ve en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. 

Bir cevap yazın