You are currently viewing İş İngilizcesinin Önemi

İş İngilizcesinin Önemi

Genel İngilizce kursu ile iş İngilizcesinin farkı nedir?

Genel İngilizce, gündelik dilin kullanımına yönelik İngilizce yeterlilik alanıdır. Genel İngilizce kursu; temel düzeyde eğitim almanızı sağlar ve diğer alanlarda yetkinlik kazanabilmek üzere katılacağınız kurs programları için temel oluşturur. Akademik veya mesleki nitelikleri bulunmayan genel İngilizce eğitimleri; herkes için İngilizce sistematiğine odaklanır. Öğrencilerin kursa katılım sürecinde farklı İngilizce seviyeleri söz konusudur ve seviyeye göre farklı kurlarda grup dersleri alabilmek mümkündür. Tabii tercihen öğrencinin özel İngilizce dersi alarak da genel İngilizce standartlarını öğrenebilmesi mümkündür.

Bilginizi tam ölçemiyor seviyenizi belirleyemiyor iseniz eğitimlerden önce gireceğiniz sınav ile bilginizi ölçebilirsiniz. Böylelikle uzmanlarımız sizi en uygun seviyenize göre sınıflara yerleştirecek ve sınıf içerisinde öğrenme aşamalarında herkesle bir olarak ilerleyebileceksiniz. Eğitim sürecinde eğitmenler öğrencilerin yalnızca teorik bilgilerle donatılmasını sağlamaz aynı zamanda pratik yaparak da günlük yaşama katılımlarını kolaylaştırır. Dil öğrenmek yalnızca kitap üzerinde çalışmayla başarılabilecek bir iş değildir. Bu nedenle sık sık pratik yapılmalıdır. Günlük yaşamda, iş hayatında, yurt dışı gezisinde ya da herhangi bir seyahatte İngilizce bilmek işlerinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Ve bu gibi alanlarda ise yalnızca pratik yaparak İngilizce konuşabilirsiniz. Bunun bilincinde olan ve uzun yılların deneyimleriyle eğitim veren eğitmenlerimiz sizleri en iyi seviyelere taşıyacaktır.

Genel İngilizce kursu nedir?

İngilizce seviyeniz başlangıç düzeyinde ya da henüz bir bilginiz yoksa genel İngilizce kursu ile başlangıç yapabilirsiniz. Tüm kurslar için detaylı bilgi almak istiyor ve seviyenizi ölçmek için ise eğitmenlerimizden bilgi alabilir, seviye belirleme sınavlarımıza katılım gösterebilirsiniz. Eğitim süresince ders aralarında ve konuların fazla birikmeden küçük sınavlar yapılır. Bu, ileriki konulara geçmeden önce kendiniz ölçmek ve eksik kaldığınız noktaları tamamlamak için oldukça faydalı bir yöntemdir. Bu sınavlar aracılığı ile hem eksikliklerinizi ölçebilecek hem de diğer arkadaşlarınızla aranızdaki fark açılmayacaktır. Eksik olduğunuz konularda ya da derslerde eğitmenlerimizden birebir özel dersler alabilir ve bildiklerinizi pekiştirebilirsiniz. Hem ders süresince hem de dilerseniz ek olarak alacağınız teorik ve pratik bilgilerle İngilizce seviyeniz oldukça ilerleyecektir. Kurumumuzda genel İngilizce kursu, her seviyede verilmekte, bu kursların devamında uzmanlık alanına göre özel eğitimler de alınabilmektedir.

Bir cevap yazın