You are currently viewing Neden Amerikan Kültür?

Neden Amerikan Kültür?

Amerikan Kültür Dil Okulu Hakkında

Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulları bugün ülkemizde çok geniş bir şube ağı ile en kaliteli yabancı dil kursu hizmetini sunmaktadır. Bugün en köklü dil kursu olarak ta bilinen Amerikan Kültür Dil Okulları 100 yılı aşan bir süredir aktif olarak dil eğitimi hizmeti sunmaktadır.

Ülkemizde dil eğitimi alanında hizmet veren birçok kurumda farklı olarak birçok özelliğe ve imkana sahip olan Amerikan Kültür, her zaman yenilikçi yapısı ve kaliteli hizmet anlayışı ile eğitimin en önemli neferlerinden birisi olarak bilinmektedir. Birçok ilde ve Avrupa ülkesinde yer alan temsilcilikleri ile aynı düzende ve aynı kalitede bir dil eğitimi sunmaktadır.

Neden Amerikan Kültür Dil Okullarını Tercih Etmeliyim

Amerikan Kültür Dil Okulları ülkemizde ve tüm Avrupa’da sahip olduğu eğitim ağı sayesinde bugün dünya standartlarında bir eğitim sunmaktadır. Kullanmakta olduğu uluslararası eğitim teknikleri ve son trend dilişim teknolojileri sayesinde her bir öğrenci için üst düzey bir eğitim imkanı sunmaktadır. Ve Amerikan Kültür Dil Okullarına bağlı olan her şubede aynı düzeyde ve aynı standartlarda eğitim verilmektedir.

Amerikan Kültür Dil Okullarına kayıt olan ve buradaki dil eğitimini başarı ile tamamlayan her bir öğrenciye bir sertifika verilmektedir. Bu sertifikanın tüm Avrupa ülkelerinde bir geçerliliği vardır. Yani ülkemizde almış olduğunuz dil eğitimi sonunda bir sertifika edindiğinizde onun sadece bu ülke için geçerli olması sizlerin yurtdışında bir eğitim, iş vb. başvurunuzda geçerli olmaması söz konusudur. Ancak Amerikan Kültür Dil Okullarından almış olduğunuz sertifika ile tüm Avrupa ülkelerinde okul ve iş başvurularında bulunabilirsiniz.

Avrupa Dil Portfolyosu tüm Avrupa birliği ülkeleri tarafından desteklene resmi bir projedir ve bu projenin yaratıcısı Amerikan Kültür Dil Okullarıdır. Çok uzun yıllar önce hazırlanmış ve kendi bünyesinde uygulamaya başlamış olduğu bu proje bugün tüm Avrupa birliği ülkelerinde en kaliteli ve başarılı dil eğitim kurumları tarafından benimsenmiş ve uygulanmaktadır.

Amerikan Kültür Dil Okulları tüm öğrencilerine % 100 öğrenme garantisi sunmaktadır. Bu tür bir özellik kurumun kendine ve eğitimcilerine olan güveninin en güzel göstergesidir. Her yabancı dil alanında bu imkan geçerlidir. Tüm eğitim süresince her bir derse düzenli olarak katılım sağlayan öğrenciler, eğitim sonunda girmiş oldukları seviye tespit alanında başarı elde edemez ve kur atlayamazsa, bu durumda o öğrencilere aynı kur eğitimi ücretsiz olarak tekrar verilmektedir. Bu durumda öğrenciler o dili % 100 öğrenmeden kurumdan ayrılmamaktadır. 

İstanbul Amerikan Kültür

Amerikan Kültür Dil Okulları İstanbul’da farklı birçok şube ile yabancı dil eğitimi almak isteyen öğrencilere eğitim desteği sunmaktadır. Bir Amerikan Kültür Dil Okulunun sunmuş olduğu tüm avantajların hepsi geçerlidir. İstanbul Amerikan Kültür okullarının her birinde aynı kalitede ve sistemde eğitim alma şansınız bulunmaktadır. 

Amerikan Kültür Dil Okulları tüm şubelerinde sizlere yüz yüze eğitim ile birlikte online eğitim şansı verilmektedir. Mücbir sebeplerden dolayı yüz yüze eğitime katılamayan öğrenciler için kesintisiz online eğitim desteği verilmektedir.

Online eğitim ile birlikte tüm öğrencilerin telafi hakkı bulunmaktadır. Özel nedenlerden dolayı grup derslerine katılım sağlayamayan öğrencilerin 4 derse kadar telafi dersi alma hakkı bulunmamaktadır. Telafi derslerinde öğrenciler giremedikleri dersler için eğitimcilerden birebir olarak özel ders alabilmektedir. Böylelikle programın gerisinde kalma gibi bir durum söz konusu olmamaktadır.

Dünya standartlarında sizlere birçok farklı imkanın sunulduğu ve öğrenme garantisinin verildiği bir sistem ile dil eğitimi almak için Amerikan Kültür Dil Okulları Aksaray şubemize uğrayabilirsiniz.  

Bir cevap yazın