You are currently viewing Online Genel İngilizce Kursu
Online Genel İngilizce Kursu

Online Genel İngilizce Kursu

Online İngilizce eğitiminin ne kadar yeterli olduğu konusunda tüm şüphelerinizi ortadan kaldıracak bir eğitim sistemi bulunuyor. Tüm eğitim materyalleri birebir ya da online genel ingilizce kursu olarak farklı seviyelerde veriliyor. Eğitim sürecinde tüm çalışmaların online olması bu sürecin önemini artırıyor. İngilizce eğitiminizi online olarak tamamladığınızda sizlere verilen sertifika ile yeterliliğinizi ölçebiliyorsunuz. Bu bağlamda İngilizce ortak bir uluslararası dil olmanın özelliği ile sizlere yeterlilik katıyor. İngilizce öğrenmeniz için öncelikle çocuk ya da yetişkin eğitim programına katılabilirsiniz.

Online Genel İngilizce Kursu
Online Genel İngilizce Kursu

Genel İngilizce Kursunun Katkısı

Genel İngilizce eğitimi ile kişiler ihtiyaç duydukları genel iletişimi sağlamış olurlar. Sadece anlayan ancak konuşamayan kişilerin yanı sıra anlamakta zorluk yaşayan kişiler de mevcuttur. Bunun nedeni ise iletişim ve pratik eksikliğidir. Eğitim ile görsel, video anlatımı, okuma, yazma ve konuşma becerileri birlikte gelişiyor. Karşınızdaki konuşurken siz ne dediğini anlayabiliyorsunuz. Genel İngilizce eğitimi farklı bölümlerden oluşuyor. Seviyenize göre belirlenen eğitimlere dilerseniz başlangıç seviyesinden başlayabiliyorsunuz.

İngilizce eğitim seviyeleri;

  • A1 Elementary
  • Pre-Intermediate
  • Intermediate
  • Upper-Intermediate
  • Advanced
  • Özel Vip eğitim

Bu seviye ve eğitim ile kur eğitimleri alarak seviyenizi artıracaksınız. Seviyenizi artırmanız halinde ise iş bulmak ve yabancı ülkelerde yaşamak adına adım atmış olacaksınız. Çalışmak isteyen kişilere özel olarak verilen eğitimlerde ise daha kapsamlı bir İngilizce eğitimi verilir.

Genel İngilizce Nedir?

Genel İngilizce kişilerarası iletişimin farklı ülkelerde de gerçekleşmesini sağlamaktır. Turist olarak gittiğiniz bir ülkede konuşmak, turist ağırladığınız bir iş yerine sahip olmak, yabancı ortakların ve çalışanların olduğu iş yerinde çalışmak adına genel İngilizce kurtarıcı bir yetenektir. Bilgi seviyenizi ve niteliğinizi artıran, yabancı dil konusunda sizi aranılan kişi yapan bir eğitim programıdır.

Genel İngilizcede Seviye Tespit Sınavı

Genel İngilizce eğitimi almadan önce seviyenizi test edebilirsiniz. Seviye belirleme ile hangi seviyede olduğunuzu saptamış olursunuz. Ona uygun olarak kur programları için eğitim alarak seviyenizi yükseltirsiniz. Hangi amaçla olursa olsun alacağınız eğitimde sizlere %100 başarı sunan eğitim kurumlarından eğitim alın. Bu kaliteli eğitmenler tarafından alacağınız eğitimin ne denli kaliteli olduğunun bir güvencesidir. Farklı dillerden de kendinize nitelik kazandırabilirsiniz. İkinci dili öğrenmek istediğinizde ise %80 gibi indirim alıyorsunuz.

Online Genel İngilizce Kursu
Online Genel İngilizce Kursu

Genel İngilizce Sertifikası Geçerli Mi?

Genel İngilizce sertifikanız online eğitim neticesinde online olarak verilir. Bu şekilde önemli olan sertifikanın hangi kurumdan alındığıdır. Birçok kurum ve firma alınan eğitimleri kurum nedeni ile yeterli bulmaz. Özellikle itibarlı ve uluslararası çalışan eğitim kurumlarından alınan sertifikalar geçerlidir. Eğitim sistemi, verilen eğitimin kalitesi ve sınavlara hazırladığı öğrencilerin başarısı ile adından söz ettiren kurumların nadir olanları, dünya genelinde tanınıyor. Alacağınız İngilizce eğitimini üst seviyelere kadar taşıyarak, farklı ülkelerde de çalışabilirsiniz.

Genel İngilizce Kursunda Hangi Kurum Tavsiye Edilir?

Genel İngilizce ve diğer dillerde daha dünya odaklı eğitim veren kurumumuzda eğitim alan öğrenciler, dünya genelinde yetkinlik kazanıyor. Eğitmenlerimizin bu konuda engin bilgiye sahip oluşu, sizlerin emin ellerde olduğunuzu gösteriyor. Verdiğimiz eğitimlerde başarılı olmanız halinde kur atlıyorsunuz. Başarısız olmanızda ise üzülmeyin, sizlere eski eğitimleri ücretsiz veriyoruz ve başarılı olmanız için %100 garanti veriyoruz.

Eğitimde garanti olur mu sorusuna, kesinlikle cevabını veriyoruz. Eğitimde kalite bizim için, kişinin ihtiyacı olan eksiklikleri tamamlayarak, sorunların üzerine odaklanarak çözmektir. Sorunların çözülmesi ile başarısız kimse kalmaz. Biz, eğitim verirken sadece başarılı olan öğrencilere yoğunlaşmıyoruz, başarılı olmayan öğrencilerimizin neden başarısız olduğunu irdeliyor, öz eleştiri yaparak başarmanız adına mücadele ediyoruz. Ücretsiz eğitimimizle başarmanızı kaçınılmaz hale getiriyoruz.

Bir cevap yazın