You are currently viewing Online Genel İspanyolca Kursu
Online Genel İspanyolca Kursu

Online Genel İspanyolca Kursu

Yeni bir dil öğrenmek gerek iş açısından gerek sosyal açıdan ön plana çıkmayı sağlar. Yeni bir dil öğrenmek özgüvenden görüşlerini kabullendirmeye kadar pek çok konuda avantaj sağlamaktadır. Dünya genelinde İngilizce bilmenin avantajları yadsınamaz. İngilizceden sonra dünya genelinde en fazla konuşulan ikinci dilin İspanyolca olması bu dili bilmeyi avantajlı hale getirmektedir.

İspanyolca Dili Kullanım Alanı

Dünyada 610 milyon kişi aktif olarak İspanyolca konuşmaktadır.

İspanyolcayı resmi dil olarak kullanan ülkelerin başında ise;

  • İspanya
  • Avrupa Birliği
  • Birleşmiş Milletler
  • Arjantin
  • Bolivya
  • Meksika
  • Venezuela

Bulunmaktadır. Dünya genelinde bu kadar popüler bir dili öğrenmek genel anlamda kolaylık sağlamanıza yardımcı olur. Fransızca ve İngilizce ile benzer özellikleri bulunan bu dil ile istediğiniz şekilde iletişim kurabilirsiniz. Bunların yanı sıra ülkemizde akademik anlamda ya da sosyal anlamda İspanyolca öğrenmek kendinize olan güveninizi artıracaktır.

Online Genel İspanyolca Kursu
Online Genel İspanyolca Kursu

Online İspanyolca Kursu

Online kurslar Covid- 19 ile birlikte hayatımızın en önemli eğitim alanları haline geldi. Online genel İspanyolca kursu sayesinde mücbir sebeplerden kaynaklı eğitim kesintisi yaşamanız mümkün olmamaktadır. Öğrencilerin aktif olarak öğrenme süreçleri online kurslar ile süreklilik arz etmektedir.

Uygulamalı olarak dil eğitimi alabileceğiniz online İspanyolca kursları, eğitim kalitesini arttırmaktadır. Öğrenciler için özel olarak tasarlanan sistem ile 7/ 24 kullanım sağlanır. Verimli hale getirilen uygulamalar alınan eğitimin başarısını da ciddi oranda etkilemektedir.

Genel İspanyolca Kursu

İspanyolca yapı olarak İngilizce ve Fransızca ile benzerlik gösteren bir dildir. İspanyolca dil kursuna başlamadan önce kursiyerler için seviye belirleme yapılmaktadır. Seviyeye uygun olarak eğitim sınıfı belirlenir. Öğrenciler bu kapsamda bir eğitim programına dahil edilmektedir. Akıllı yazılımlar ve interaktif eğitimler ile eğitim seviyeniz yükselmektedir.

Bu kurs süresince sizin için gerekli eğitimler seviye seviye verilmektedir. Temelden başlayan İspanyolca dil eğitimi sonraki süreçlerde bir sonraki adıma taşınmaktadır. Öğrenciler genel İspanyolca kursu sonunda okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerini de geliştirmiş olurlar.

İspanyolca Dil Seviyeleri

Her dilde olduğu gibi İspanyolcada da dil seviyeleri bulunmaktadır. bu dil seviyeleri arasında geçiş yapma süresi kişiye göre değişmektedir. Üç seviyede bulunan İspanyolca kursları bu seviyelerde belirli kazanımları sağlamaktadır.

Seviyede İspanyolca selamlaşma, vedalaşma ya da kendinden bahsetme gibi ifadeler gerçekleşir. Bu seviyedeki öğrenciler nefret ettikleri ya da ilgi duydukları şeyler ile ilgili basit ifadeli anlatım yapabilirler. Dili ilerletme açısından bu seviye sonrasında kursa devam etmek son derece önemlidir.

Seviye İspanyolca eğitim sonrasında öğrenciler genel metin okuyabilecek hale gelir. Genel ve sade metinleri okumak ve yorumlamak kişiye özel olarak değişmektedir. Öğrenciler okudukları metinlerin özetini çıkarabilir ya da yorumlama yapabilir. günlük hayattan bahsedilebilir.

Seviyede öğrenciler bir takım kalıpları cümle içinde kullanabilir. Hızlı ve akıcı şekilde İspanyolca konuşabilir.

Online Genel İspanyolca Kursu
Online Genel İspanyolca Kursu

Online İspanyolca Kurs Eğitimi

İspanyolca dil eğitimi almak isteyenler için kurs eğitimimizi kişiye özel olarak planlıyoruz. Uygulamalı olarak verdiğimiz dil eğitiminde Avrupa Dil Portfolyosu’na uygun eğitimler veriyoruz. Eğitimlerimizi sayıda sınıf mevcutları ile vererek kalıcı öğrenmeyi sağlıyoruz. Kurumumuz içinde her seviye için özel olarak belirlenen aktiviteler ve kulüpler ile alternatif sağlıyoruz.

Dil eğitiminde kurum öğrencilerimize yüzde 80 diliminde indirimler uyguluyoruz. Tüm bunlara ek olarak kursumuza devamsız bir şekilde gelen öğrencilerimize seviye garantisi tanıyoruz. Yani devamsızlık yapmadan kendi seviyesinde eğitimine devam eden öğrencilerimiz kur atlama sınavını geçemediğinde yeniden ücretsiz olarak aynı seviye kurslarına devam edebiliyor.

Bir cevap yazın