You are currently viewing Özel Ders Vip Eğitim
İntermediate

Özel Ders Vip Eğitim


%100 Öğrenme Garantisi İle İngilizce

Düzenli ders programlarımıza zaman yetersizliği ve eğitim içeriği açısından dahil olmakta zorluk yaşıyorsanız, kişiye özel ihtiyaç analizi ve seviye belirleme testlerine katılarak, istediğiniz zaman ve içerik çerçevesinde deneyimli eğitmen kadromuzdan birebir özel ders alabilirsiniz.

Toplu derslere oranla daha hızlı ilerlemenizi sağlayan bu özel program, hedeflediğiniz İngilizce seviyesine kısa zamanda ulaşmanızı sağlayacaktır. Ayrıca Sınav İngilizcesine yönelik özel dersler deneyimli ve konusunda uzman yabancı ve Türk öğretmenler tarafından verilmektedir.

This Post Has One Comment

  1. özge demirciler

    Eğer çok fazla vaktiniz yoksa ve yoğun bir tempoda çalışıyorsanız kesinlikle özel ders almalısınız. Ben ilk başta hafta içi akşam sınıfına kayıt olmuştum ancak iş çıkışları uzadığı için ve ani program değişiklikleri olduğu için çok fazla ders kaçırmaya başlamıştım bundan dolayı eğitimimi özel derse çevirdim. Özel derste verim çok daha fazla oluyor ve özel olarak istediğiniz konuda eksiğinizi hoca ile birebir çalışabiliyorsunuz . Ben 80 ders ile orta düzey bir seviyeye geldim , Murat hocayı tavsiye edebilirim sağolsun çok uğraştı benimle 🙂

Bir cevap yazın