You are currently viewing Yabancı Dil Eğitim Kampanyaları
Dil Okulu Kayıt Aşamaları Nasıl İşler?

Yabancı Dil Eğitim Kampanyaları

Bir dil bir insan sözünün ne kadar önemli olduğu aşikardır. Yeni bir dil öğrenmek yüzyıllardan beri süregelen bir durumdur. Bu durum çerçevesinde bizler dil ile ilgili birçok kursa katılım sağlarız. Ancak her kurs mükemmel bir sonuç elde etmemizi sağlayamaz. Bunun için sizlere hizmet veren Aksaray Amerikan Kursu oldukça kaliteli eğitimlerle iyi bir dil öğrenmenizi sağlar. Bu kurslar da sizlerin en iyi şekilde öğrenmesi için gerekli olan tüm eğitimler verilir. Ayrıca yabancı dil eğitim kampanyaları ile bütçenize uygun olan yabancı dil eğitimini alabilirsiniz. Alanında son derece uzman kişiler ile eğitim verilmektedir.

Bu eğitimler başlangıç seviyesi ve ardından uzmanlık seviyesi olarak devam eder. Aksaray Amerikan Kursunun özellikle birçok öğrenci tarafından sevilmesinin diğer bir nedeni de kurslara katılan öğrenciler için çeşitli aktivite olanaklarını vermesidir. Ayrıca dil eğitimini tamamlayan öğrenciler için konuşma kulübüne katılma şansı verilmektedir. Bu oldukça harika bir hizmettir. Öncelikli olarak öğrencilerin istekli bir şekilde eğitim almaları için çalışmaktayız. Çeşitli aktiviteler ile öğrencilerin hem eğlenceli hem de öğrenme amaçlı vakitler geçirmesi sağlanır.

Bu sayede eğitim kurumumuz birçok öğrenci tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Sizlerin memnuniyeti için son derece uzman eğitimciler ile derslerimiz yürütülmektedir. Her eğitimci son derece profesyonel bir şekilde eğitim vermektedir. Öğrencilerin dili tam anlamıyla öğrenebilmesi için gerekli olan seviyeler verilir. Bu seviyeler aynı zamanda onların gelişimlerini de belirler. Böylelikle kolayca dil eğitimi alabilirler. Yapılan kampanyalar ile öğrencilere hem hesaplı hem de kaliteli bir eğitim vermek kurumumuzun amaçları arasındadır.

Güzel konuşma, Latin dansları ve diksiyon gibi özel aktivitelerle öğrencilerin eğlenceli vakitler geçirmesini sağlıyoruz. Bu aktivitelerle öğrenciler sosyal bir alanda iletişim kurabilme imkanını elde etmektedir. Bu sayede kurumumuz oldukça harika aktivitelere sahiptir. Özellikle dil eğitiminde son derece uzman kişilerin eğitim vermesine dikkat etmekteyiz. Bu alanda öğrencilerin fazlasıyla dili öğrenmesine katkı sağlamaktayız. Dil eğitimini eğlenceli hale getirerek öğretmekteyiz.

İngilizce Eğitiminde Kampanya

Dil öğrenmenin ne kadar önemli olduğunun farkından olan Aksaray Amerikan Kültür 6 seviyede kursu tamamlar. Bu eğitimde 3 seviyede indirim yapılarak sizlerin memnuniyeti esas alınır. Bu sayede birçok öğrencinin katılmasına olanak veren Aksaray Amerikan Kursu, dil eğitiminde çeşitli aktivitelerle öğrenciye çeşitli olanaklar sunar. 3 seviye eğitim %30 indirin ile sizlerin hizmetine sunulmuştur.

Rusça Kursu Kampanyası

Rusça, öğrenilmesi oldukça zor olan bir dil olarak karşımıza çıkar. Bu dili öğrenmek sizlerin azim ve kararınıza bağlıdır. Aksaray Amerikan Kültür olarak Rusça dil eğitiminde de harika kampanyamız mevcuttur. Bu kampanya çerçevesinde Rusça eğitiminin bir seviyesini alan öğrencilere 2. seviyeyi %50 indirimli olarak vermekteyiz. Bu sayede sizlerin memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Yabancı Dil Eğitim Kampanyaları
Yabancı Dil Eğitim Kampanyaları

Arkadaşına Öner Kampanyası

Aksaray Amerikan Kültür olarak harika kampanyalar arasında arkadaşına öner kampanyası da bulunmaktadır. Bu kampanya ile kursumuzda öğrenci olarak eğitim alan kişinin bu eğitimi bir arkadaşına önermesi sonucunda öneren öğrencimize %5’lik bir indirim yapılır. Eğitimimizden memnun olan öğrencilerin bu kampanyadan faydalanmaları eğitim ücretlerine olumlu yönde yansıtılır.

Özel Ders Kampanya

Özel ders sayesinde öğrenciler istedikleri zaman dil eğitimini alabilirler. Böylelikle zaman tasarrufu sağlamaları kolaylaşır. Her öğrenci kendisine uygun zaman diliminde özel ders eğitimini alabilir. Bu kampanya da paket özel ders alan öğrencilere satın alınan pakete ek olarak %10 daha fazla ders verilir. Bu ek ders ile öğrenci eğitimde oldukça fazla ilerleme gösterebilir.

Bir cevap yazın