Rusça Kursu Kampanyası

Rusça birleşmiş milletlerdeki altı resmi dilden biridir. Sadece anavatanı Rusya’da değil, Belarus, Kazakistan ve Kırgızistan’da resmi dil olmak üzere diğer Orta Asya ülkelerinde de konuşulmaktadır. Orta Asya ülkelerinde Rusça konuşulması ve bu ülkelerin dünyanın en ciddi yatırım alan bölgeleri olması yakın gelecekte Rusça öğrenmeyi kaçınılmaz kılacaktır. İş hayatında stratejik öneme sahip olan Rusça ikinci dil için en iyi seçimlerden biridir.

Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulu olarak Rusça öğrenmenin azim ve kararlılık gerektirdiğinin bilinciyle konusunda uzman, profesyonel eğitim kadromuzla dil standartlarına uygun olarak konuşma ve gramer ağırlıklı Rusça dil eğitimi veriyoruz.

%30 Ekstra İndirim Kazanmak için Formu Doldurun

  Aksaray Amerikan kültür Dil okulunun öğrencilerine sunduğu “1 seviye Rusça eğitimi alan öğrencilerimize 2. Seviye %50 indirimli” kampanyasından yararlanarak Rusça öğrenebilir, Rusça öğrenmeye ilk adımı avantajlı eğitim paketiyle atabilirsiniz.

  Konuşma odaklı eğitim müfredatı ile özellikle Rusça öğreniminde büyük öneme sahip olan vurgu ve tonlamada fark yaratabilir,Aksaray Amerikan Kültür Rusça kursu ile dil öğrenimini keyifli bir deneyime dönüştürebilirsiniz.

  Ziyaretçi Yorumları (2)
  1. Sinan Akbulut dedi ki:

   Merhabalar, Rusça kursunuza katılmak istiyorum. Hem kurs hakkında hem de dersleriniz sınıf ortamında mı yoksa online mı bunun gibi konularda yardımınızı bekliyorum. Yardımcı olacağınıza inanıyorum. Saygılarımla.

   1. Aksaray dedi ki:

    Merhaba Sinan Bey,
    Rusça Eğitimleri ile ilgili sizleri bilgilendirmek isteriz. Dilerseniz bilgi formumuzu doldurarak bize telefon numaranızı bırakın hemen sizi bilgilendirelim. Teşekkürler.

  Whatsapp
  Amerikan Kültür Aksaray
  Amerikan Kültür Aksaray
  Merhabalar, İstanbul Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kurslarındaki eğitimleriniz hakkında bilgi alabilir miyim?

  Ücretsiz Eğitimler ve İndirim İçin Formu Doldurunuz.