Hemen Yaz
Hemen Ara

Ücretsiz deneme dersi için hemen formu doldur!


İleri Seviye İngilizce Eğitimi

Bilgi Al

Diğer Yazılar

İleri Seviye İngilizce Eğitimi

İleri seviye İngilizce Advanced seviyesi olarak bilinir. C1 ve C2 seviyeleri ileri seviye ingilizce eğitimi derslerinde görülen seviyelerdir. Bu seviyeleri başarıyla tamamlayan kişiler akıcı bir biçimde İngilizce konuşup anlama dinleme ve yazmada da oldukça iyidirler. İleri seviye İngilizce eğitimlerinde daha çok gramer ve dil bilgisi yoğunlukta olup bu kısımlarda öğrencilerimi geliştirmeyi çabalarız. İleri seviye İngilizcede artık anadilimiz gibi akıcı bir biçimde İngilizce konuşur hale gelinir ve hızlı bir şekilde konuşulanları anlama konusunda da bir sıkıntı çekilmez.


Seviyeler Nelerdir?

İngilizce öğrenmeye başladığınızda durumunuzu belirlemek amacıyla seviyeler belirlenir ve sırayla bu seviyeler geçilir. A1 seviyesi ilk başlangıç seviyesi olup bunu A2, B1, B2, C1 ve C2 seviyeleri takip eder. A1 seviyesi başlangıç düzeyi olarak tanımlanır. Bu seviye tamamlandığının ufak İngilizce sohbetleri öğrendiğimiz kelimelerle gerçekleştirebilirsiniz.


Genellikle birkaç hafta içerisinde tamamlanan bu seviye ile temel ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek düzeyde bir İngilizce seviyesine ulaşmış olursunuz. A2 seviyesi ise ortanın bir altı olarak bilinir. Bu seviyeye ulaştığınızda ise artık rahat bir şekilde günlük sohbetleri edebilir duruma gelebilirsiniz. Orta seviye olarak da B1 seviyesi gösterilir. B2 seviyesinde artık akıcı bir biçimde konuşmaya ve anlama başlayabilirsiniz. C1 ve C2 seviyelerinde de ileri seviye İngilizce öğrenme konumuna gelmiş olursunuz.