Hemen Yaz
Hemen Ara

Ücretsiz deneme dersi için hemen formu doldur!


Almanca Kursu

Almanca Kursu

Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu Fatih ve çevresi için , dil öğretiminde yıllara dayanan tecrübesini Almancada da kanıtlamıştır.

Ana dili Almanca olan yabancı eğitmenler ve Almanya’da doğup büyümüş; Alman filolojisi, Almanca öğretmenliği mezunu Türk öğretmenler ile Avrupa Konseyi tarafından belirlenmiş dil öğretimi sistemine göre eğitim vermektedir.

Öğrencilerinin birebir özel ders ile hedeflediği dil seviyesi kazanımlarına ulaşmalarını sağlar.

Genel Almanca eğitiminde başlangıç seviyesinden ana dil düzeyine kadar CEFR sistemine göre seviyelendirilmiş kur eğitimleri ile Almanca okuma, yazma, dinleme ve konuşma yetkinlikleri kazandırılır.

Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda eğitim materyalleri ücretsiz olarak verilir.

Dil Düzeyi Göstergeleri

Aksaray Almanca Kursu seviyeler 6 ana dil basamağından oluşmaktadır. Her basamakta 2 adet alt dil basamağı bulunmaktadır. Bunlar;

A1:

Genel ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik, çok sık kullanılan ifadeleri ve basit cümleleri anlayabilir ve konuşabilir. Kendisini veya başkasını tanıtabilir, genel rutinleri, nerede oturdukları, nelerden hoşlandıkları gibi konulardan bahsedebilir, bu konular hakkında soru sorabilir ve sorulan sorulara cevap verebilir. Karşısındakiler yavaş konuşursa onlarla basit şekilde anlaşabilir.

A2

Düz ve sade anlatımlarla karşısındakini anlayabilir. Kendisi, ailesi, alışveriş, iş ve yakın çevresi ile ilgili bilgileri, eğitimini, yakın geçmişte neler yaptıklarını anlatabilir ve anlayabilir.

B1

Eğitim, iş, hobiler gibi birçok konularda anlatılanları ana hatlarıyla anlayabilir. Seyahatlerde karşılaşabileceği çoğu durumların üstesinden gelebilir, yardımsız birçok sıkıntısını halledebilir. Bildiği konularda ve kişisel ilgi alanlarında kendisini ifade edebilir. Yaşadığı tecrübe ve olayları anlatabilir. Hayallerini, hedeflerini, geçmişteki pişmanlıklarını anlatabilir, plan ve görüşlerini açıklayabilir.

B2

Somut ve soyut konular ile yazılmış zor metinleri ana hatlarıyla anlayabilir, kendi uzmanlık alanına ilişkin tartışmaları takip edebilir. Ana dili Almanca olan kişilerle sıradan bir sohbeti rahat ve akıcı bir biçimde yürütebilir, cümleleri kurarken zorlanmaz, karşısındaki de bu cümleleri anlamakta zorlanmaz. Geniş konularda kendini açık ve detaylı olarak ifade edebilir.

C1

Uzun metinleri anlayabilir ve neden sonuç ilişkisi çıkarabilir. Fazla sözcük arayışına girmeden kendisini akıcı bir şekilde ifade edebilir. Dili sosyal, iş, hayatında ve yüksek öğrenimde etkili bir biçimde kullanabilir. Karmaşık konularda kendini net ve düzgün bir biçimde ifade edebilir.

C2

Okuduğu ve duyduğu her şeyi kolayca anlayabilir. Yazılı metinleri ve konuşmaları özetleyebilir, gerek ve açıklamalarını sunabilir. Kendini çok akıcı ve detaylı ifade edebilir, karmaşık konularda bile ince ayrıntıları fark edebilir.

Online Almanca Kursu

Online Almanca kursu tavsiyesi aramaya Amerikan Kültür ile son verebilirsiniz. 2005 yılından beri Türkiye’de yabancı dil eğitimi veren Amerikan Kültür, 153 şubesi ile en kaliteli dil eğitimini veren kurumlar arasında en üst basamaktadır.

Amerikan Kültür Dil Okullarını diğer dil kurslarından ayıran en önemli özelliği Avrupa Dil Pasaportu’na sahip bir eğitim vermemizdir.  Bunun dışında uygulamalı bir dil okulu olmamız ve pratiğe ağırlık vermemiz kalite standartlarımızı yükseltmektedir.

İngilizce ağırlıklı olarak dil eğitimi veren Amerikan Kültür, birçok farklı dilde de eğitim vermektedir. Almanca dil eğitiminde de profesyonel ve işinde uzman eğitimcileri ile öğrencilerin aktif bir şekilde dil öğrenmesini kolaylaştırmaktadır.

Almanca kursu, hafta içi belirlenen günlerdeki dersleri, kurumumuz tarafından ücretsiz olarak temin edilen ders materyalleri, kurumumuzun içerisinde bulunan çeşitli dil aktiviteleri ile öğrencilerin en çok verim alacağı şekilde planlanmıştır.

Fatih Almanca Kursu Fiyatları

Amerikan Kültür Dil Okulları olarak ders planlarımızı öğrencilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz. Online Almanca Kursu ile öğrencilerimizin aktif öğrenme süreçlerini daima dinamik tutmaktayız. Online Almanca dil eğitiminin öğrencilere sunduğu olanakları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Online dil eğitimi ile öğrencilerimiz nerede olursa olsunlar eğitimlerini aksatmadan öğrenim süreçlerini devamlı kılmaktadırlar.
  • Online Almanca dil eğitimi sayesinde uygulamalı olarak dil eğitimi alan öğrencilerimizin pratik tecrübe kazanmalarına olanak sağlanmaktadır.
  • Online eğitim sayesinde öğrencilerimizin Almanca kelime dağarcıklarının artması sağlanmaktadır.

Online dil eğitimi haricinde de kurumumuz bünyesinde gerçekleştirilen dil etkinlikleri ve kulüpler ile öğrencilerimize ömür boyu öğrenme olanağı sunulmaktadır. Öğrencilerimize verdiğimiz % 100 eğitim garantisi ile düzenli devam etmesine rağmen kur atlama sınavında başarılı olamayan ve tekrara kalan öğrencilerimize aynı eğitimi ücretsiz olarak vermekteyiz.

Aile Birleşimi Sınavı

Aksaray Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, genel Almanca dışında “Aile Birleşimi Sınavı” olarak adlandırılan ve Goethe Enstitüsü tarafından gerçekleştirilen Almanca A-1 sınavında da %100 başarı ilkesiyle hareket etmektedir.

A-1 Almanca bilgisine ek olarak sınava yönelik çalışmalar, sınav taktikleri, örnek soru çözümleri ve konuşma egzersizleri ile adayların sınavda başarılı olmaları sağlanır. Bu sınav evlilik yoluyla Almanya’ya yerleşmeye karar veren her adayın katılması ve asgari baraj puanını alması gereken bir sınavdır.

Bu yönüyle konuya hâkim, sınav deneyimi olan eğitmenlerle çalışılması da büyük önem taşımaktadır. Eğitimin haftalık ders saati sıklığı, ders günleri ve saatleri öğrencinin müsait olduğu zaman dilimlerine göre belirlenir. Önceki dönemlerde çıkmış sınavlarla yapılan denemeler sayesinde öğrencilerin sınava hazır hâle gelmelerine rehberlik edilir.

Almanca Kursu Fiyatları Ne Kadar?

Almanca kursu fiyatları ne kadar? Bu soruyu sorar gibisiniz. Almanca eğitimi fiyatı, öğrencilerimizin seçmiş olduğu kurslara ve yararlanmak istedikleri imkanlara göre belirlenmektedir. Almanca kurs fiyatlarını öğrenmek ve daha detaylı bilgi almak için Amerikan Kültür İstanbul – Aksaray Fatih şubemizin internet adresi üzerinde bulunan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Amerikan Kültür olarak öğrencilerimize devamlı olarak kaliteli eğitim verebilmek adına daima kendimizi geliştirmek odaklı çalışmalar yapmaktayız. Aydınlık geleceklerin eğitim ile açılacağını bilen uzman eğitimcilerimiz ile günden güne daha da büyümekte ve Türkiye’de en çok tercih edilen dil eğitimi veren kurumlar arasında en üst basamakta yer almaktayız. Siz de profesyonel Almanca dil kursu almak istiyorsanız vakit kaybetmeden Amerikan Kültür Dil Okullarında aradığınız kaliteli eğitime kavuşabilirsiniz.