Hemen Yaz
Hemen Ara

Ücretsiz deneme dersi için hemen formu doldur!


1 Seviye İngilizce Eğitimi 890TL

Bilgi Al

Diğer Yazılar

1 Seviye İngilizce Eğitimi 890TL

1 Seviye İngilizce Eğitimi 890TL

Post author:Aksaray Amerikan Kültür

Post published:6 Temmuz 2020

Post category:Blog / Kampanyalar

Post comments:0 Yorum

Sınırlı Sayıda İndirimden Yararlanmak İçin Bilgi Formunu Hemen Doldur


[cf7form cf7key=”basliksiz”]


Eğitim Ücretlerini İndirdik

Siz değerli öğrencilerimizle beraber bu zorlu süreçten geçerken, eğitim ücretlerini 1 seviye 890TL olarak sabitledik. Sınırlı sayıdaki indirimden yararlanmak için bilgi formunu doldurabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız tarafınıza en kısa sürede bilgi verecektir.


Neden Aksaray Amerikan Kültür İngilizce Kursu?

Eğitim programlarımızda bizleri farklı kılan temel özelliklerimizden biri Avrupa Dil Pasaportu’ na uygun eğitim vermemiz, diğeri de pratik ağırlıklı, uygulamalı bir dil okulu olmamızdır. Aldığınız seviyeyi başarıyla tamamladığınızda, bitirdiğiniz seviye, TC kimlik numaranız ile internet ortamından online bir sertifika olarak belgelenmektedir.


Konularında uzman eğitim kadromuzla öğrencilerimize başlangıç seviyesinden uzmanlık seviyesine her seviyede eğitim vermekteyiz. Ayrıca kurslarımıza katılan öğrencilerimize Sosyal Aktivite olarak haftanın belirli günlerinde Latin dansları, Güzel Konuşma ve Diksiyon gibi özel kursların uzman kişiler tarafından verilmesini sağlıyoruz. Başlangıç seviyesini bitiren her öğrencimiz Konuşma Kulübü (Conversation Club) derslerine de katılma hakkı kazanıyor.


Eğitim Sistemimiz

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kurslarında uygulanan Avrupa Dil Portfolyosu, Avrupa Konseyi tarafından akredite edilen Türkiye’deki ilk ve tek eğitim sistemidir.


Eğitim Sistemimize Güvencemiz

İlk 16 ders saati içerisinde eğitim sistemimizde memnun kalmayan öğrencilere gerekçe dahi göstermeksizin kayıt iptal hakkı sunulmaktadır. Bu hak kayıt sözleşmesinde yer almaktadır.Ders Notları ve Materyal Dağıtımı

Eğitim süresince kullanılacak ders materyalleri öğrenciler ücretsiz olarak verilmektedir.Eğitim Destek ve Online Programlarımız

Öğrenciler sadece eğitim süreleri boyunca değil mezun olduktan sonra dahi ömür boyu konuşma, gramer, kelime ve dinleme gibi eğitim destek programları ile beraber ayrıca online.amerikankultur.org.tr sitesinden 5 yıl süreyle online İngilizce programlarından ücretsiz faydalanabilirler.


Sosyal Aktiviteler

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları sadece bir dil okulu olmamakla beraber öğrencilerine dönemsel olarak Güzel Konuşma, Diksiyon, Latin Dansları gibi sosyal aktivitelerini de ücretsiz olarak sunmaktadır.İkinci Yabancı Dile teşvik Programı

Kayıtlı oldukları dil programını bitiren öğrenciler ikinci bir dil programına kayıt yaptırmak istediklerinde %80 indirim hakkına sahip olurlar.